Kde kúpim takéto korálky?

11. mar 2023

Dievčatá kde dostanem kúpiť takýto typ koralok?aby boli tak vybrusene ...prípadne stránky kde sa predávajú veci na tvorenie náramkov a pod.

jaga18
11. mar 2023

Skús napríklad tu https://koralkykomponenty.cz/sk/koralky/brusene...

Odporúčam značku preciosa (česke) alebo aj swarovski napríklad tu https://www.bijoux-components.cz/koralky-swarov...

Keď obyčajné, lacne, plastové, tak to je všetko aliexpres, oplatí sa priamo od tade, je tam obrovský výber lacných korálikov.

katka700
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bimbambom
11. mar 2023

@katka700 napíš mi prosím aké korálky to boli , ďakujem ♥️

katka700
11. mar 2023

Ak nechceš naozaj brúsené ale aby sa na brúsené podobali tak glas4u. cz
volajú sa ohňovky

katka700
11. mar 2023

@bimbambom Ohňovky zo železneho brodu (glas4u). Príspevok som zmazala, lebo som si uvedomila, že môže autorku zavádzať. Preciosa je čo sa týka brúseného skla top. Ohňovky sú lacnejšie, pripomínajú brúsené sklo a keď sú kvalitne vyrobené vydržia snáď všetko. Cca 8 rokov dozadu som ich dávala do šperkov z polotvrdeho nerezu lebo Preciosa sa tam lamala.

autor
11. mar 2023

@katka700 z Preciosy mám náušnice aj by som zabudla dakjjem

ninusa221
11. mar 2023

Neviem či sú rovnaké ale podľa foto mi našlo na SHEIN.

angeli121212
11. mar 2023

@jaga18 ja som na aliexpresse zohnala aj sklenene nadherne a aj krasny rokajl plus iné vychytávky, nedám na tie korálky dopustiť 😊

jaga18
11. mar 2023

@angeli121212 ja som pracovala s nazehlovacimi a nasivacimi kryštálmi, zdobila som súťažné kostýmy, mala som aj z ali, ale na pódiu sa vôbec neleskli tak, ako swarovski alebo preciosa, darmo boli tiež sklenené a brusene, rozdiel bol vidieť. Ale používala som aj také. Nie každý si mohol dovoliť kamienky za 300e na jeden kostým.

angeli121212
11. mar 2023

@jaga18 no ide o to na čo to človek používa, ja z nich vyrábam také korálkami vyšité obrázky, korálky prišívaš na kúsok filcu tak aby z nich vznikol obrázok, tak na toto sa mi perfektne osvedčili tie kadejaké lacnejšie rokajlové korálky, lebo nemusia mať rovnakú veľkosť a potrebuješ ich viac a ďalej som tam nakúpila pár fakt netypických kuskov ako napr také v tvare malín zo skla veľmi dobre vyzerali a pod. ale zas za tie netypické som aj viac zaplatila kus stál asi 2 eurá