Ako mám odšťavovať?

monicka8
15. nov 2015

ahoj,mám odšťavovač(elektrický),ktorý som dlho nepoužívala.chcela by som odšťaviť jablká a pomaranče,no neviem ako to mám urobiť.mám s napchávačom silno tlačiť ovocie dovnútra odšťavovača?dakujem.

slnecnica174
15. nov 2015

Pokial v Kosiciach neprsi, chod radsej na prechadzku. Vidno, ze si sa sem prisla iba zabavit😉

sissy27
15. nov 2015

@monicka8 skús návod na použitie... ak ho nemáš, tak si ho vygoogli podľa toho, aký odšťavovač máš... ale v princípe áno, funguje to tak, že tam napcháš celé ovocie (z pomaranča by bolo vhodné odstrániť šupu) a vytečie šťava... akurát že do niektorých môžeš napchať napr. jablko celé, do iných musí byť ošúpané a bez jadrovníka... takže opakovane odporúčam návod na použitie 🙂

monicka8
autor
15. nov 2015

už som odšťavila jablká ,no pomaranče mi nejak nejdú,odšťavovač sa mi pri nich hlasno rozhučí.dužinu z jablk a pomarančov využijem.dám ju do mixéra a najemno spravím pyré pre moje dcérky.

sissy27
15. nov 2015

@monicka8 tie pomaranče treba najprv ošúpať... a nájdi si ten návod na použite...

monicka8
autor
15. nov 2015

pomaranče som ošúpala,no aj napriek tomu pri odšťavovaní odšťavovač silno vrčal,ale podarilo sa mi pomaranče odšťaviť.teraz mixujem pyré pre dcérky.

maruska3210
24. okt 2019

ja mam odstavovac hurom a pekne berie vsetko, vobec sa nezadrhava ani nehuci