Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako robíte pstruha?

ivana1410
3. nov 2014

baby, poradte 🙂 dakujem

alison758
3. nov 2014

ja robim v alobale sol korenie na ryby cesnak na platky aj cibulu a citron davam aj na rybu aj do nej,moj muz to pecie bez alobalu potom je koza chrumkavejsia ale skor zhori,v alobale je vzdy stavnata

leushkka
3. nov 2014

@ivana1410 tuto rybku vobec nemusis prekombinovat. Dnu daj maslo, cerstvu vnat petrzlenu, posol, zabal do alobalu / papilotu a pec v rure. Priloha strukova fazulka na cesnaku, pecene zemiaky podla chuti 🙂

dejnas
3. nov 2014

osoliť, okoreniť čiernym korením, pokvapkať štavou z citróna a upiecť v trúbe na masle (pod alobalom)... posledných cca 5 minút dám alobal preč a dopečiem bez neho

ivana1410
autor
3. nov 2014

@dejnas
@leushkka ako dlho pečiete ?

leushkka
3. nov 2014

@ivana1410 peciem podla intuicie, podla toho aky je to maco, kolko ks naraz -tych 30-40 min by malo stacit. Po 30 min kukni pod alobal a podla stavu dopec

dejnas
3. nov 2014

@ivana1410 ja pečiem 20 - 30minút

erickatt
3. nov 2014

Len sol a maslo, a v alobale

janinah
3. nov 2014

toto keď urobíš,tak iný recept nebudeš už chcieť...odporúčam
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/105887438...

michaelkanr
3. nov 2014

ja na panvici na masle a oliv oleji. osolim, dnu vlozim bylinky a opeciem. ale chuti mi aj pecena, rovnaky postup, akurat zabalim do alobalu.

ivet1371
4. nov 2014

V janskom skle dam maslo,citron,cibulu,vnat petrzlenovu,mlete čierne korenie,rascu,sol

adawada
4. nov 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.
radlinka
4. nov 2014

Tak ja som zvykla na ocisteneho davat maslo, bylinky a sol, plus nejake to korenie. Podla chuti. Potom som nakrajala zemiacky, posypala kminom nasolila, moze sa pouzit aj korenie na zemiaky, pripadne ine bylinky, maslo a cele prikryt alobalom a sups do rury 😉
Dalsia alternativa je na pstruha alebo iny druh ruby poukladat este platky citrona, kt. doda paradnu chut alebo pokvapkat citronovou stavou 😉

Inak ja zvyknem casto robit kapra podobne, len ho necham par hodin postat zaliateho v mlieku, ryba sa potrebuje dobre vymocit aby sa zbavila pachov rybaciny. A ked uz dobre par hodin postoji, vytiahnem, nasolim, jemne nakorenim, posypem sladkou cervenou paprikou a nakrajam dostatok cesnaku, aby to kapra jemne prespykovalo a pachy sa vytratili. Vtedy ziskava prijemnu chut. No a na koniec zalejem smotanou (kyslou) ale moze sa aj slahackovou, len nie je taka husta a mierne sa roztecie. Prikryjem celu rybu alobalom a zapeciem v horucej rure. 🙂

ivetoy
4. nov 2014

aj my tak,sol maslo a do rury so zemiakami naraz...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli