Ako sa robí domáci jogurt?

kili
7. apr 2008

Viete, ako sa robí domáci jogurt? nejaké typy triky? Aké mlieko je vhodné, krabičkové alebo päťdňové? Akú dlhú má potom trvanlivosť? Ako zistím, že už je pokazený (jogurty totiž nejem)?

lusil2005
13. apr 2008

davala som to susene mlieko, ale ked ten jogurt rozmiesas, nieje az take huste ako to vyzera 😉

kili
autor
14. apr 2008

tak MM mi konečne jogurt odobril, že chutí ako normálny, Samko ho mal teraz na raňajky a tiež pekne jedol, síce nedojedol

nikka.vo
14. apr 2008

Holky, vim že tu vyrábíte bez jogurtovače, ale nevíte co se může stát, když sem měla ty jogurty v jogurtovači 10 hodin a ne jen 4-6? Přítel ho ráno zapoměl vypnout a to mu u něj ležel mobil, takže to světílko na něj svítilo 🙄 😅

Nevim jestli se tím ten jogurt nezkazil 😠 ...dala sem ho teď do lednice, tak se uvidí, jenom abychom se z toho nepos*ali 😀 😅

nikka.vo
14. apr 2008

Tak jogurt chutná suprově, tak mu snad nic neni 😵 , nedávala jsem vůbec sušené mléko a dala jsem do něj vaniklový cukr a taky jedno pikao a konzistence ok. Já bych ho potřebovala sladší, bílé jogurty moc nejím, ale přítel ho chválil 😎 zatim to byla zkušební várka, musim vymyslet varianty pro syna, aby je jedl 🙄

lusil2005
15. apr 2008

baby? a co by sa stalo keby som to "ochutenie" ako napr ovocnu drt alebo tak dala do toho mlieka este pred "jogurtovanim"? nemusela by som to tam potom vmiesavat. ubralo by to nejako na kvalite?

kili
autor
15. apr 2008

nikka, nemyslela si piknik? pikao je kakaové

nikka.vo
15. apr 2008

kili ... nebo jesenka, já nevim co to bylo, prostě to co myslíš 😅 😀 , ale kakaový by taky nebylo špatný 😅

lusil, já si nemyslim, že to nějak zkazí ten proces...myslim že to tak dělají i výrobci 😕 fakt nevím... Já už ani nevim, jestli to házel někdo taky, ale asi jo, ten odkaz na recepty z MMB na různé variace jogurtu, dokonce tam jedna maminka psala, že v tom mléce rozvaří ledové kaštany 😵 ...mlask 😎

lusil2005
15. apr 2008

jaky odkaz? co je mmb? aj ja chcem recepty!

kili
autor
15. apr 2008

aké ovocie dávate do jogurtu? lebo obyčajný džem je moc hustý.

nikka.vo
15. apr 2008

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user= nevim kde to bylo... ale pod jednotlivými recepty na domácí jogurt jsou komentáře a někdo tam napíše svůj tip jak ho dělá a přilepšuje on...

nikka.vo
15. apr 2008

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5253 teda tady třeba, tam to je asi špatný odkaz

kili
autor
28. apr 2008

našla som plnotučné 5 dňové mlieko, majú ho v Terne v Auparku (možno aj inde) za 24,90 🙂
som zvedavá, ako to dopane. 1. pokus super, 2. pokus, prihorelo mlieko 😀 no a toto je teda 3 a dúfam, že bude zas super. Z 2.pokusu som ešte neumyla hrniec, tak sa to pripieklo, že to nejde 😕 😖

fifla
28. apr 2008

kili ja davam zatial teda nam mixovane mrazene ovocie. maju ho v tescu za celkom super cenu. a fajne je aj granko alebo vanilkovy cukor. a upolne super je popuseny banan alebo marhulka a broskyna

lusil2005
29. apr 2008

ja som teraz dala polku salka do mlieka a jugurt je dost sladky... viac ako som chcela 😅

majocka3173
31. mar 2009

crysmile,mam 3 synov a chcela by som radu ci jogurtovac je dobra vec ked mame domace mlieko (kravske) 😉

majocka3173
31. mar 2009

nikka.vo, nemohla by si mi poradit ako sa robia jogurty prosim ta 🙂

kafulienka
9. apr 2009

ahojte,
vyskusala som ten jednoduchy recept - jogurt pod perinou - 🙂 a som z vysledku nadsena, tak len chcem podakovat za vyborny tip....

netmona
20. apr 2009

ja,,prečitam vas a urobim daky fajn jogurt

ssissi
20. apr 2009

Jejda? jogurt pod perinou???
Tak to by mi ani vo sne nenapadlo. Nie je tam málo teplo???
Robievala som jogurty stále - na radiátore, keď sa kúrilo, boli mňam, ale teraz nemám kde 🙄 - jogurtovač nemám a rúru mám takú, že od 80 stupňov (a to je na jogurty veľmi veľa). Ak s rúrou štelujem - zapnem, prihrejem, vypnem, tak sa nedarí, neviem tam urobiť tých cca 45 stupňov.

pepibubu
23. apr 2009

Ahojky, a když máme troubu která umí od 50 stupňů, tak by to šlo? nebo je přeci jen lepší jogurtovač?

pacho74
23. apr 2009

Takze damy prispejem aj ja .
Ja zohrejem liter polotucneho 5 dnoveho mlieka a tesne pred zovretim odstavim a necham vychladnut na cca 40 stupnov. Pridam 4-5 lyz. polo alebo plnotucneho mlieka niekedy med alebo cukor podla momentalnej chuti. Zaockujem to jogurtom staci aj polovica. Najviac sa mi osvedcil Selsky a z jedneho vyskumu viem ze najlepsie sa mnozi Yoplait. Do niektorych kelimkov dam ovocie alebo dzem a zalejem zaockovanou zmesou. Poukldama do vatsieho hrnca podlejem s teplou vodou z vodovodu a sup pod perinu. Jogurt je hotovy za 5 hodin ale ked tam bude dlhsie nevadi.

Este par poznamok. Najlepsie je mlieko priamo z vemena 🙂 a potom kozie mlieko ktore nema alergeny a posobi protizapalovo. Ano aj z kozieho mlieka je vyborny jogurt. Vzdy ockujte z noveho jogurtu a nie z toho vasho. Jogurtova kultura totiz degeneruje a dalsie jogurty by uz nemuseli byt az take zdrave ako sa vam zda.Jogurty mozete ochucovat aj kavou aleb grankom tiez su velmi dobre

pacho74
23. apr 2009

pepibubu: mozes aj v trube ale iba zohriat a vyput a po dvoch hodinach mozes zopakovat. Na jogurt je lepsia truba co vie udrziavat 40. Ale naco budes palit elektrinu ked mozes pod perinou a mas to za rovnaky cas.

shaden
4. máj 2009

ja zabalim nadobu s jogurtom do deky, takej hrubsej (ale najprv do uteraka az potom do deky, pre istotu, keby sa nieco vylialo) ak nieje deka , tak dobre su aj hrube svetre. necham ho zabaleny 6-8 hod ,aj viac ked zabudnem
robim tak uz 3 roky

shaden
4. máj 2009

domace kravske mlieko je na pripravu jogurtu velmi vhodne. ja ho robim uz asi 3 roky, kazdy stvrtok. vtedy mi ho nosi jeden pan priamo z ich farmy. takze :
prevarim mlieko, necham ho asi 1min vriet, pre istotu. Potom necham vychladit . Teplotu skusam prstom, ked uz ho mozem strcit , a je teplota vyssia ako len vlazne tak pokracujem (inak ak vychladne velmi tak ho potom este raz zohrejem, ale uz nie az k varu )
na 1l mlieka - rozmiesam 2 polievkove lyzice (kopcovite) jogurtu (biely jogurt, bez prichuti, co nema predlzenu trvanlivost) v tanieriku, pridam trocha mlieka a zmiesam spolu, potom to nalejem k mlieku a premiesam. Nechat v hrnci (ak ho nepotrebujem) , alebo preliat do nadoby z umelej hmoty s krytom. zabalit do deky (nadobu este zabalim do uteraka, az potom do deky) necham zabalene 6 -8 hodin potom necham vychladnut a dam do chladnicky, pouzit az na druhy den, nie hned.
riedky jogurt bude ak nebolo mlieko dost teple. do deky mozes zabalit aj viac nadob. ja robim zo 7l mlieka
ked ti vyjde tahavy tak si z neho urob odvodneny jogurt : nalej jogurt do plateneho vrecuska a zaves ho aby voda z neho odtiekla, trva to tak den. potom ho pouzi ako bryndzu. alebo osolit podla chuti , dat na mensi plytky tanier(rozotriet) poliet olivovy olejom(mierne) a k tomu pita chlieb. aj na halusky je dobry ak nieje bryndza.
tahavy vyjde ked bolo mlieko zas velmi teple, vyskusaj viac krat, isto zistis ako na to , aby bol jogurt dobry.
chutny je aj vareny jogurt, ak niekto prejavi zaujem tak napisem

shaden
4. máj 2009

na pripravu joguru su vhodne nadoby , ktore su urcene na uskladnenie potravin a vojdu do chladnicky

pacho74
5. máj 2009

shaden:
ja mam zaujem napis prosim ten vareny jogurt🙂 Inak niekde som videl aj recept na mascarpone len sa mi to nejak nezda lebo tam davali mlieko vyzrazat ako na tvaroh tak si neviem celkom dobre predstavit ako potom dosiahli kremovitu konzistenciu. Inak rozmyslem ze vyskusam vyrobit nieco ako tvarohovu aktivi .... vyrobim si tvaroh aj jogurt a zmiesam.
shaden inak neviem ci robis dobre ked prelievas mlieko do inej nadoby ako si ho varila. Je dobre ho nechat urobit v tej nadobe v ktorej s varila mlieko koli cudzim bakteriam alebo tu nadobu osetrit nad parou.

pacho74
5. máj 2009

Este ma napadlo ze som prave zarobil jogurt z kozieho mlieka tak dam vediet ako sa podaril.

shaden
6. máj 2009

mozno sa do mlieka, z ktoreho chces mascarpone pridaju nejake kultury, nerobila som to. ale z kozieho a ovcieho mlieka som robila syr , a tam som pridavala take tabletky s kulturou. tu take dostat v lekarni, ale jeho vyroba je zlozitejsia, tazko by som to opisala

nemaj obavy z toho ze prelejes mlieko na jogurt do inej nadoby, nic sa nestane, len nech sa pri prelievani neochladi.

shaden
6. máj 2009

2l jogurtu + 1 vajce poriadne spolu vymiesat (staci metlickou) a dat varit. Miesat nech neprihori. Medzitym dat varit 1l vody (mozes pridat 1-2 kocky bujonu). Rozpucit 4-6 strucky cesnaku (alebo aspon 2 , viac je chutnejsie) a trocha oprazit na 1-2 PL(polievkova lyzica) oleja,po vypnuti pridat ¼ KL(kavova lyzicka) kurkumy a 1PL susenej maty(netreba ,ale kurkum jogurt pekne zafarbi a mata doda chut) . Ked jogurt zovrie pridat horucu vodu a oprazeny cesnak a povarit spolu 1min.

K jogurtu robim zltu ryzu s cestovinou(nitovky). Na taniery poriadne posypem pokrajanou petrzlenovou vnatou (velmi dobre, aj deti to maju radi) a posypem oprazenymi arasidami(pouzivam “surove” arasidy)

Variant s masom: maso nakrajat na vacsie kusy a uvarit s koreninami. Vyvar pouzit namiesto vody. Na konci vareni jogurtu pridat a uvarene maso. Sus. matu potom netreba

samsara
6. máj 2009

Ahojte,
prosím Vás,tie jogurty musia byť len biele,alebo môže sa použiť ovocný,alebo čokoládový jogurt?
A čo si do takto pripraveného domáceho jogurtu dávate?