Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa vytápa masť?

havedka
25. mar 2014

Maminy dostala som na kocky pokrajanu mast,ako ju mam vytopit,na akom plyne ,pomaly ci dat na vyssi stupen?potom to treba aj cez sitko preliat?Nikdy som to este nerobila

chiarinka
25. mar 2014

ahoj, daj ju do hrnca , mozes trocha podliat vodou ale len malinko a na primeranom ohni ju nechas vytopit pokial ti nevzniknu skvarky, potom ju precedis cez sitko a nechas vychladnut, pocas prazenia ju musis obcas premiesat , aby neprihorela. urcite sa ti to podari 🙂

alenockap
25. mar 2014

nakrájanú masť pomaly vytápať na sporáku,miešať...ked sú škvarky hotové - svetlo hnedé ich vybrať precediť... škvarky potom horúce posoliť a papať :-P masť prelievaj niekam do hrnca alebo niečoho hlavne NIE plastového lebo masť je horúca by ti misku roztavila.

havedka
autor
25. mar 2014

tie skvarky ako vznikaju,nepripali sa mi mast? 🙂

alenockap
25. mar 2014

@havedka ked ju budeš pomaly vytápať a miešať tak sa nepripáli...vlasne tie kocky masti z nich vyjde masť a tak vznikne škvarka

emocka
25. mar 2014

Samotné tie kocky sa vyškvaria, ak to necháš škvariť na slabom ohni pomaličky, keď už sú do hneda-červena, vypni, pozor, aby ti to nezhorelo/neprihorelo. Nevyprsknúť, je to moc pálivé, opatrene s tým, nepoužiť plastové sitko, len kovové. Zliať, dať do chladu. Ochladne, stuhne tá masť. Hlavne nie na silnom ohni. Príjemné škarenie. A dobú chuť k oškvarokovým špecialitkám.

misaelka
25. mar 2014

na krasnu farbu skvariek odporucam po odpareni vody pridat trocha mlieka. potom su skvarky tutovka 😉

zara0201
25. mar 2014

@misaelka S tym mliekom aj my robime, mast je krasna bielucka.

havedka
autor
31. mar 2014

dakujem vam tak dnes idem vytapat sa aj bojim ci sa mi nepokazi daco 😢

havedka
autor
31. mar 2014

prosim kedy mam zbierat tu vytopenu mast?

matkoo72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli