Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako učiť deti mixovať stravu s mixérom?

bombika
22. okt 2015

ahoj,na základných školách by sa deti mohli okrem iného učiť aj variť,mixovať stravu v mixéri.aký máte na to názor?dakujem

ena1903
22. okt 2015

Toto je pre mna otazka dna 😀

dionyzka
22. okt 2015

@bombika zlatko, Ty by si si mala trochu pomixovat v hlave. 🙂 Mixujem, mixujes, mixujeme!!! Uz s tym prestan!

stardust
22. okt 2015

urcite, tema mixovania stravy je na nasich skolach dlhodobo zanedbavana a dnesna mladez by sa veru mala povinne ucit mixovat. Odporucam ti spisat peticiu za vytvorenie predmetu Mixovanie...cim viac nas bude, tym vacsia sanca, ze sa nasi potomkovia priucia umeniu mixovat 😀 😀 😝

barla5
22. okt 2015

To je vari zas ten mixerovy fantom co tu strasil asi pred dvoma rokmi. A uz ma dve deti

charlie1980
22. okt 2015

Jezkove oci! Myslela som podla nazvu temy, ze deti sa maju ucit mixovat prikrmy pre vlastnu potrebu. No, na skolach by to veru bolo potrebne zaviest, ani My sme to nemali a moje dieta som uplne neschopna krmila v 7.mesiaci pozuvanym tzv. poñankanym kusom masa.

charlie1980
22. okt 2015

@barla5 To bola tonjadabik. Tu si velmi dobre pamatam z cias, ked som bola 2 tyzdne pred porodom a neskutocne som sa na nej bavila 😀

jana_eyre
22. okt 2015

to by sa deti mohli ucit aj doma ak o to maju rodicia zaujem nie?

barla5
22. okt 2015

@charlie1980 ona tu mala viac nickov, ja si pamatam "nts". A mala tusim dceru Karin

stardust
22. okt 2015

Mixovaniu zdar 😀

Konecne vtipna tema na konovi 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli