Ako uvariť dobre puding pre 9 mesačné dieťa?

danielaur
25. jún 2009

potrebovala by som poradiť keď chcem uvariť puding, že aké mlieko mám použiť.
Svojho tolko nemám, kravské sa ešte nemôže a práškové (HAMI 2) by sa variť nemalo
Ale viem, že puding už dieťa môže.

beruska2x
26. jún 2009

no nevim ale pudingovy prasek i jako takovy bych asi nedala, neni lepsi dat neco jineho a s timhle pockat?? videla jsem nekde od myslim 8 - 9m dezert pro deti , jako presnidavku... ja osobne bych dala jogurt nebo nebo tak, myslim ze sladkym se jeste nacpou za zivot dost 😅 😉

saska.t
26. jún 2009

daniela beruska ma pravdu je to skoro na tak male babatko 😉

titkovamiriam
26. jún 2009

tiez by som ho este nedavala,no uvar ho vo vode a potom ked troska vychladne pridat um.

beruska2x
26. jún 2009

tak koukam na Dr oetker naturamyl vanilkovy - kukuricny skrob, aroma ethylvanilin, prirodni barviva(riboflavin, betakaroten).. pozn. vyrobeno v zavode, ktery zpracovava susene mleko, susena vejce, psenicnou a lupinovou mouku...

teoreticky nic desneho, jen s tou vodou nevim jak konzistence 😅 .. ja osobne pockam a po roku mu ho udelam s normal mlikem at z toho neco ma 😉 .. ale i to bych kupovala to "cerstve" nebo bio protoze krabicovy mliko je desnej shit 😔

beruska2x
26. jún 2009

porad ale myslim ze nejaky vyzivovy prinos to teda nema zadny 😖

kijonkova.k
26. jún 2009

taky jsem dělala puding až po roce s normoš mlíkem 😉

avanka
26. jún 2009

Tak nas maly mal puding 2 krat, prvykrat v 11 a pol mesiaci...uvarila som ho vo vode a ked trosku vychladol, som pridala UM...
potom som mu do toho pokrajala ovocie a mnamka na olovrant bola na svete

veronika.m
26. jún 2009

Holky dezert od Nestlé je pudink. Mají vanilkový i čokoládový a je fakt super. Od 8 měsíce, 4x100ml cca 63,- ale je výbornej. 🙂

avanka
28. jún 2009

Veronika, mne sa to vidi zbytocne drahe a presladene...a este k tomu, to ma Luky na 2 krat, zje naraz 2 kelimky 😅

bereninka
4. aug 2009

Já dělala pudink normálně z vody a pak jsem vedle rozmíchala UM v trošce vody a zamíchala to do toho. Ale UM nutrilon Comfort nic moc, bylo to hořké. Navrch jsem dala přesnídávku.
Myslím, že je to ale zbytečné, nic to děcku nedá. Já to chtěla jen pro obmenu.

radka.m.
4. aug 2009

klidně udělej puding,ale kup bio puding,jinak jak se tady píše,do vody a pak vmíchat UM

junovka
4. aug 2009

ja som zvykla varit Nelke puding zo Zlateho klasu+Nutrilon 😉

vierkasteffi
18. okt 2011

@junovka a ko si ho varila z nutrilonu?

ktore
18. okt 2011

@vierkasteffi ja som mala tiez problem varit malej puding,lebo mala alergiu na mlieko.tak som uvarila vo vode a potom som primixovala umele

vierkasteffi
18. okt 2011

@ktore ale umele treba rozrobit vo vode alebo pridat ako prasok?

ktore
18. okt 2011

nie uz len pridat prasok n atolko vody kolko si dala...

ktore
18. okt 2011

@vierkasteffi ja som aspon tak robila...keby si dala este zarobene tak by si mala riiieeedke mozno do flasky a viac by bolo vodove

luba142
18. okt 2011

@danielaur ako ti radili baby, kup radsej hotovku v obchode, su velmi chutne 🙂

ktore
18. okt 2011

@vierkasteffi ako myslis tak urob.ja som kup nemohla ktvoli mlieku

junovka
18. okt 2011

@vierkasteffi ano 😉

vierkasteffi
18. okt 2011

@junovka ale vsak nutrilon by sa nemal prevarat ci?

vafle
18. okt 2011

puding pro 9ti měsíční dítě nelze dobře uvařit... bleeee nevařit!!!! Není to vůbec zdravé ani pro dospělého natož pro dítě. Ptám se proč!!!!!????

diid
18. okt 2011

puding sa je ako dezert/sladkost. Moje deti mali puding len 2 krat v zivote a to mali uz vyse 2r.

ajkuska
18. okt 2011

ja som varila z ovsených vločiek a to tak že som v dojčenskej vode rozvarila ovsené vločky, dala tam ovocie a spolu povarila. 🙂

vafle
18. okt 2011

tak to je pak ale ovesná kaše ne?

junovka
18. okt 2011

@vierkasteffi jedine Nutrak sa da prevarat. Mozes si rovno na linku Nutrilon zavolat, tam ti povedia to iste 😉