• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vyrobiť plienkovú tortu?

18. januára 2013 
ahojte viete mi nikto poradit postup ako vyrobit plienkovu tortu? :slight_smile:
ako ti plienocky drzia pokope?
dakujem
10. sep 2008 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
10. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
10. sep 2008 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to je moc strucne a vela informacii xyba :unamused:
uz som parkrat narazila na koniku na byaby co ix robia preto hladam informacie tu :wink:
10. sep 2008 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncika, sice som to nikdy nerobila, ale aby sa ti to nerozliezalo, tak mozno skusit tortovu formu :slight_smile:z nej budu urcite pretrcat hore tie plienky, tak ich zviazes stuhou, korpus odstranis a mas to...
10. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:confused: :confused: :confused: sjuzocka, ty si hlavicka!
len neviem ci to tak lahko pojde vytiahnut :unamused: ale za pokus to stoji :wink:
10. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzmag je ta babenka co iix tu vyraba :dizzy_face: nepoznate ju niekto?xodi sem vobec este? :fearful:
10. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncika, my mame taky korpus co sa tak odcvakne a rozsiri, takze si to viem celkom dobre predstavit :slight_smile: alebo si vyber z balika 30 plienoka najprv ich zviaz a potom v tom zviazanom ich vselijak popresuvaj...
10. sep 2008 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ty si nejaka domaca kutilka,ze? :grinning:
mas este nejaku radu?

ake plienky sa pouzivaju pre novorodenca? ty uz si o tom isto poucena :slight_smile: vela stastia pri porode inak :wink:
10. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
autor
bora.b ,dakujem!
ked oprasim svoje znalosti a pomozem si slovnikom tak hadam hej :slight_smile:
10. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som takych par dostala a to bola kazda po jednom zatocena do rolky a spevnena gumickou a tak dookola a potom poschodia a kazde poschodie jednou velkou stuhou a bolo to pevne a ani to nebolo tazke podla mna asi 4 ruky potrebujes na to
10. sep 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, a nemáš aj s látkovkami :grinning:
10. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kili, podľa mňa by to s nimi išlo ešte lepšie :grinning: 30 štvorcov poskladaných na osminy dolu, 20 a 10 hore... Len by to vyšlo o dosť drahšie :sweat_smile:
10. sep 2008 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, to by bola obrovská torta :grinning:
10. sep 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moncika, no ja osobne sa chystam pouzivat latkove plienky a veru ako tu pise bihan, to by ta torta vysla o nieco drahsie :P ale mne by si sa nou zavdacila ovela viac, lebo ja by som jednorazovky hned posuvala inde :slight_smile: s jednorazovkami ti velmi neporadim kedze nemam skusenost, ale kazda mamina si chvali ine, kazde babo je ine, jedno reaguje na take plienky tak a na ine onak... takze tak.
Dakujem, rada by som uz porodila, ale nejak sa malemu nechce medzi nas :P asi sa boji, ze ho samou laskou zozerieme :D
10. sep 2008 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sjuzocka,tak ty budeš mať malého vytrvalca..Vidím,že sa nechystá opustiť bábätkovský apartmán :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a k cemu to tak je? :grinning:
10. sep 2008 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe dort z plinek :grinning: Bych to taky vyzkousela s latkovkama, s tema jetejma po 3 detech :grinning: No nic... neberte me vazne.
10. sep 2008 o 19:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: Haluško, přesně, jsem si představila ty flekatý zapraný pleny úhledně stažený pentličkou :grinning:
10. sep 2008 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja ak budem mať peniaze, tak mojim kamoškám možno spravím tortu s látkoviek :slight_smile: . Budú tam z každého rožka troška, čiže aj čc aj nohavičkové, aj zvrchňáky.
10. sep 2008 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no ja jsem mimo misu..vubec nevim,ze tohle je modni nebo tak nejak :grinning: ja bych si dala radsi tvarohovej dort..zvykat pleny si neumim predstavit :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kili, nechces byt moja kamoska? :D a poprosim tortu babyidea :D
10. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sjuzocka, sorry, ale aj keby si bola, tak momentálne nie sme pri peniazoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale teraz nemám žiadnu kamošku tehotnú, takže ešte mám čas
10. sep 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby uplne jednoduxa zalezitost :grinning: do 20 min som mala korpus hotovy. najvacsi problem bude vyzdoba :slight_smile:
papa
12. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já myslela, že to bude k jídlu, to by prcka potěšilo víc :wink:
12. sep 2008 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda cucím jako blázen :astonished: To jsem fakt nevedela ze i neco takového se delá.Je to dobrý nápad na super dárek je lepsí donest dort nez jen balení plenek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dnes som uspesne napiekla tu plienkovu tortu a s mojim prvym vyrobkom som maxi spokojna :slight_smile:
17. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bzucinka2 :slight_smile:
pridaj foto do albumu :wink:
ja uz mam tiez korpus hotovy a veci navyzdobu nakupene ale dokoncim ju az ked sa krsniatko narodi
21. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako ste to pripevnili na ten podnos?
21. sep 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok