Ako vyrobiť plienkovú tortu?

moncika15
10. sep 2008

ahojte viete mi nikto poradit postup ako vyrobit plienkovu tortu? 🙂
ako ti plienocky drzia pokope?
dakujem

bihan
10. sep 2008

veď to tam máš v komentároch 😅 http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

moncika15
autor
10. sep 2008

to je moc strucne a vela informacii xyba 😒
uz som parkrat narazila na koniku na byaby co ix robia preto hladam informacie tu 😉

sjuzocka
10. sep 2008

moncika, sice som to nikdy nerobila, ale aby sa ti to nerozliezalo, tak mozno skusit tortovu formu 🙂z nej budu urcite pretrcat hore tie plienky, tak ich zviazes stuhou, korpus odstranis a mas to...

moncika15
autor
10. sep 2008

😕 😕 😕 sjuzocka, ty si hlavicka!
len neviem ci to tak lahko pojde vytiahnut 😒 ale za pokus to stoji 😉

moncika15
autor
10. sep 2008

zuzmag je ta babenka co iix tu vyraba 😵 nepoznate ju niekto?xodi sem vobec este? 😨

sjuzocka
10. sep 2008

moncika, my mame taky korpus co sa tak odcvakne a rozsiri, takze si to viem celkom dobre predstavit 🙂 alebo si vyber z balika 30 plienoka najprv ich zviaz a potom v tom zviazanom ich vselijak popresuvaj...

moncika15
autor
10. sep 2008

ty si nejaka domaca kutilka,ze? 😀
mas este nejaku radu?

ake plienky sa pouzivaju pre novorodenca? ty uz si o tom isto poucena 🙂 vela stastia pri porode inak 😉

bora.b
10. sep 2008

moncika, pomohlo by ti to v anglictine?
http://www.wikihow.com/Make-a-Diaper-Cake

a pro inspiraci:
http://www.babygiftbasics.com/diapercakes

moncika15
autor
10. sep 2008

bora.b ,dakujem!
ked oprasim svoje znalosti a pomozem si slovnikom tak hadam hej 🙂

dari226
10. sep 2008

ja som takych par dostala a to bola kazda po jednom zatocena do rolky a spevnena gumickou a tak dookola a potom poschodia a kazde poschodie jednou velkou stuhou a bolo to pevne a ani to nebolo tazke podla mna asi 4 ruky potrebujes na to

kili
10. sep 2008

bihan, a nemáš aj s látkovkami 😀

bihan
10. sep 2008

Kili, podľa mňa by to s nimi išlo ešte lepšie 😀 30 štvorcov poskladaných na osminy dolu, 20 a 10 hore... Len by to vyšlo o dosť drahšie 😅

kili
10. sep 2008

bihan, to by bola obrovská torta 😀

sjuzocka
10. sep 2008

moncika, no ja osobne sa chystam pouzivat latkove plienky a veru ako tu pise bihan, to by ta torta vysla o nieco drahsie :P ale mne by si sa nou zavdacila ovela viac, lebo ja by som jednorazovky hned posuvala inde 🙂 s jednorazovkami ti velmi neporadim kedze nemam skusenost, ale kazda mamina si chvali ine, kazde babo je ine, jedno reaguje na take plienky tak a na ine onak... takze tak.
Dakujem, rada by som uz porodila, ale nejak sa malemu nechce medzi nas :P asi sa boji, ze ho samou laskou zozerieme :D

maruschka
10. sep 2008

sjuzocka,tak ty budeš mať malého vytrvalca..Vidím,že sa nechystá opustiť bábätkovský apartmán 😀 😀

aponchie
10. sep 2008

a k cemu to tak je? 😀

haluskacz
10. sep 2008

hehe dort z plinek 😀 Bych to taky vyzkousela s latkovkama, s tema jetejma po 3 detech 😀 No nic... neberte me vazne.

hankka
10. sep 2008

😀 Haluško, přesně, jsem si představila ty flekatý zapraný pleny úhledně stažený pentličkou 😀

kili
10. sep 2008

no ja ak budem mať peniaze, tak mojim kamoškám možno spravím tortu s látkoviek 🙂 . Budú tam z každého rožka troška, čiže aj čc aj nohavičkové, aj zvrchňáky.

aponchie
10. sep 2008

aha no ja jsem mimo misu..vubec nevim,ze tohle je modni nebo tak nejak 😀 ja bych si dala radsi tvarohovej dort..zvykat pleny si neumim predstavit 😀 😀

sjuzocka
10. sep 2008

kili, nechces byt moja kamoska? :D a poprosim tortu babyidea :D

kili
10. sep 2008

sjuzocka, sorry, ale aj keby si bola, tak momentálne nie sme pri peniazoch 😝
ale teraz nemám žiadnu kamošku tehotnú, takže ešte mám čas

moncika15
autor
12. sep 2008

baby uplne jednoduxa zalezitost 😀 do 20 min som mala korpus hotovy. najvacsi problem bude vyzdoba 🙂
papa

johanda
12. sep 2008

já myslela, že to bude k jídlu, to by prcka potěšilo víc 😉

ivousek
12. sep 2008

Teda cucím jako blázen 😲 To jsem fakt nevedela ze i neco takového se delá.Je to dobrý nápad na super dárek je lepsí donest dort nez jen balení plenek 😝

bzucinka2
17. sep 2008

tak dnes som uspesne napiekla tu plienkovu tortu a s mojim prvym vyrobkom som maxi spokojna 🙂

moncika15
autor
21. sep 2008

bzucinka2 🙂
pridaj foto do albumu 😉
ja uz mam tiez korpus hotovy a veci navyzdobu nakupene ale dokoncim ju az ked sa krsniatko narodi

marika80
21. sep 2008

a ako ste to pripevnili na ten podnos?