Ako zjemniť mäsový príkrm, aby bol mazľavejší?

inged
6. mar 2014

Baby, ako mam zjemnit masovy prikrm? Maly 9mes ma problem zjest vsetko, co je hustejsie, napina ho... Doktorka povedala, ze deti, kt mali silny reflux sa neskor prisposobuju hustejsej strave a ze je to ok a nemam sa znepokojovat. Papa vsetko, presli sme sa na masove prikrmy typu: 1kuracie prso uvarene s cukinkou a mrkvickou. Ked som to rozmixovala chut bola mnam, ale tzv. "Sucha" neviem, ci rozumiete tomu vyrazu. Ta chut maska tvori taky akoby suchy alebodrsny efekt na jazyku a maleho z toho zase napina a neche mi to jest. Ked kupujem tie umelaky, oni su take mazlave a maly nema jediny problem to zjest, lebo to ide bez problemov dolu bruskom a nic nie je suche (chutovo). Pridala som tam aj vodu, v kt sa varilo jedlo, aj som dovarila cukinu aj mrkvu. ( pre prehlad 1ks kur prsa, 1cela vacsia cukina a asi 4-5 strednych mrkviciek.) co teda na to, aby bolo jedlo mazlavejsie? Dakujem

luba28
6. mar 2014

ja som riedila maslom,cize do vareneho mäska so zeleninkou som pridala platok masla,...

mirkami7
6. mar 2014

ja ked uvarím mäsko so zleninkou,tak tam nechám vždy trocha tej vody,v ktorej sa to varilo a tak to romixujem,potom je to redšie,je to taká kašička,niekdy sa mi podarí hustejšia,niekedy redšia,ale ešte nikdy mu to nerobilo problém pojesť

jasminet
6. mar 2014

tiez som mixovala s vodou, v kt. sa to varilo, alebo riedila vyvarom masovym/zeleninovym, alebo len doliala obyc. prevarenu vodu

simca06022011
6. mar 2014

modla mna ked mixujes zeleninu s maskom, nemalo by to byt suche.. nedavas vela masa? Skus dat viac zeleniny... inak ja maso aj teraz varim tak (napr. kuracie, davame ho potom miesto sunky do sendvicov) ze ich pomaly varim aj cca hodinu vo vode a potom ich v tej vode necham az kym to nevychladne. Ale pomlete to tiez nebude stavnatejsie.. to vies urobit iba tak nejak, alebo pouzit mazlavejsiu zeleninu.. pridat do mixu napr. zemiak, tekvicu. Skus to varit dlhsie a nechat v tom trochu tej vody + pridat maslo... ale to masko bude asi vzdy tuhsie oproti zvysku...

ikika
6. mar 2014

@inged pridaj vodu, v ktorej sa to varilo alebo prevarenu vodu (ak varis v pare)... a troska oleja (olivovy, slnecnicovy alebo repkovy)... Ja davam olej z dm - Alnatura, bio, specialny pre babatka od 4. mesiaca "Beikost Ol" http://www.alnatura.de/Alnatura Produkte/Produk... 😉

vevesh
6. mar 2014

a co takto masko nachvilu vynechat? hlavne ked ho napina 😒 ...starsia napriek silnemu refluxu s masom problem nemala, mladsia mi jednoducho do dvoch rokov maso nejedla... 😉
a tie kupne jedla su preto mazlavejsie, pretoze oni do nich davaju aj olej (skus sa pozriet na flasticku, kde je uvedeny obsah a tam je napisane, coho je kolko - tak podla toho mozes aj uvarit....) 😎

bibistec
6. mar 2014

ja vzdy davam zemiak niektore typy zemiakov su takle lepkavejsie a tie su prave tie vhodne, a + mlieko alebo vodu a mas tu konzistenciu

mummy01
6. mar 2014

Davaj menej masa a viac zeleniny

jankolesar
6. mar 2014

pridat repkovy olej

ssuekk
6. mar 2014

Pretlac ho cez to co cesnak sa pretlaca, tak aj v nemocnici robia pre deti s rastepom

s_uherova
6. mar 2014

do kazdeho prikrmu sa pridava "stipka" oleje (samozrejme nie ten na vyprazanie) ale kvalitny olivovy, lanovy,maslo atd. Jednak ti to jedlo zmazlavi a to hlavne, ze niektore vitaminy su rozpustne len v tukoch!

kikuleenka
6. mar 2014

na 1 porciu ma byt 20-35 g masa, ak cela porcia ma napr. 150 g, tak to mas cca 1/5 masa a 4/5 zeleniny - nemalo by to byt teda "suche", da sa to vymixovat na jemnucky krem. Tiez teda pridavam rastlinny olej (repkovy, slnecnicovy) - tak za pol cajovej lyzicky a pripadne nariedujem vodou alebo vyvarom, ked to s tekutinou prezeniem, este zahustujem instantnou ryzovou, pohankovou, ovsenou alebo inou kasou (bez cukru samozrejme :D). Pripadne kvoli skrobu (z toho by to mohlo byt take jemne) nastruhaj do kazdeho kus zemiaku...