Akú dlhú trvanlivosť má linecké pečivo?

ullka
5. dec 2012

Dnes som piekla linecke kolaciky a zajtra chcem vanilkove rozky,minuly rok som s dvojmesacnym babom moc nestihla tak tento rok som sa dotoho pustila na 100% len nevim ci nie moc skoro.Som ich zlepila a ulozila do krabice s vekom.Nestane sa im do Vianoc nic?

hirunka
5. dec 2012

Neboj nestane....vydrzia 🙂

veronika254
5. dec 2012

ja som dnes robila linecke ale lepit ich budem az tyzden pred vianocami... a myslim ze nic by sa nemalo stat ved po vianociach sa tiez hned nezjedia a ostavaju .... a mozes ich dat na chladnejsie miesto aby neboli v teple 🙂

babajaga
5. dec 2012

ahoj,osobne mam rada cerstve pecivo...piect sa chystam tesne pred vianocami...takto dopredu som piekla akurat dcere na prijimanie,ale to som nechala odstat 3-4 dni a hajde s tym do mrazaku....ak sa bojis,ze nestihnes,mozes aj skor napiect a zamrazit....vyberies podla potreby a mas to cerstve....

katka1981
5. dec 2012

U nas by sa im nestalo urcite nic, zjedli by sa velmi rychlo 🙂 A neboj, vydrzia, keby boli stare, to poznas po chuti a dospelym to neublizi.

talula
5. dec 2012

hlavne nech niesu vo vlhkom prostredi, to by mohli moc zmaknut a mali by aj zlu chut... tiez by so ich lepila az neskor.

yennn
5. dec 2012

Na otázku či sa im do vianoc nič nestane ma ako prvé napadla odpoveď že ich niekto "zozerie" 🙂
Nie nestane. No nabudúce by som asi plnku, lekvar a čokoľvek spravila už len pár dni pred, lekvar ti ich trošičku zmakne ale ináč neboj 🙂
Napiect suché mozes aj takto skôr.