Broskyňová presnidávka

pekacka
9. sep 2008

mohli by ste mi poradiť, či sa majú šupy z broskyne ošúpať, aby sa dali dobre rozmixovať.??
aj ked v šupe je síce najviac živín, no nechcem aby sa drobček s tým zadrhol. dakujem

anavila
9. sep 2008

ked to rozmixujes, tak sa nezadrhne, neboj, musis najemno a aj supka sa tri rozmixuje

janina77
9. sep 2008

ja davam supku dole, lepsie sa to rozmixzuje, aj mne to tak lepsie chudi a aj malemu.

trixi
9. sep 2008

zo zaciatku odporucaju ovocie supat, pretoze supky su tazsie stravitelne ako samotne ovocie. Niekedy aj broskyne maju silne supky. Ja ich supem este stale, hoci broskynu maly papa krajanu.

patadam
9. sep 2008

Ja nešupem žiadne ovocie, rozmixujem to tyčovým mixerom poprípade prepasírujem cez sitko

junovka
9. sep 2008

jednoznacne by som davala dole aj supku, nakolko prave na supkach su zachytene najviac chemii.My to robime este aj teraz 😉

dadis
9. sep 2008

Ja vobec nemixujem, snažim sa broskynu rozdeliť na polovicu, "vyrvem" kostku a maly si odkusuje, ale to uz ma rok. Sam uz papa banan, jablko, hrusku, hrozno, marhulu, slivku i jahodky. Ma 7 zubov. Neviem kolko tvoje babo ma, ale ak viac ako 8 mesiacov, nakrajat broskynku na malilinke kocky, najprv bez supky, s makkym ovocim si dietatko najjednoduchsie osvoji prezuvanie, hryzenie a hltanie. Aj ked uznavam, ze namixovat je rychlejsie a pohodlnejsie, ako sa v tom piplat 😝 .

ena
9. sep 2008

nas maly ma 8 mesiacov a 2 spodne minizubky, takze vela by toho nepohryzol. Ja zatial ovocie supem a mixujem.