Budeme zdravé, krásne, štíhle - sexi maminky

kesis
10. júl 2013

Ahojte dievčatká, tak som sa rozhodla že založím skupinku o chudnutí... Pretože mi píše veľa mamičiek i budúcich mamičiek a už mám v tom chaos a potom mi je ľúto že neviem komu som odpísala komu nie, na niečo zabudnem a podobne. Ešte popozývam ostatné určite som nestihla napísať všetky.
Tak sa budem snažiť aby som Vám poradila ako najviac to bude možné, aby sme všetky dosiahli svoj cieľ a potom urobíme jedno velkéééé stretnutie v minisukienkach ;) Teším sa na vaše diskusie ♥

1. Jesť aspoň 5x za deň.
2. Vynechať sladkosti !!!
3. Vypiť minimálne 3l vody denne
4. Žiadne biele pečivo
5. Žiadne mastné jedlá
6. Mäso hovädzie, kuracie, ryby, zajačie, morčacie - chudé mäso
7. Veľa, veľa, Veľa zeleniny
8. Ovocie len do obeda
9. Olivový, kokosový olej je najlepší a hlavne zdravý
10. 85% úspechu je zmena jedálnička, 15% športovanie
11. Cvičenie, cvičenie....

Toto je mojich asi prvých rád na začiatok už sa na Vás všetky teším ;)

dzimen
10. júl 2013

Ja som síce není maminka (zatiaľ),ale snáď vám nebude vadiť,keď sa pridám (budem pridávať) do tejto diskusie...ja chcem od zajtra (už naozaj) začať,pred 2 rokmi sa mi podarilo zhodiť 17 kg,ale kvôli problémom do štítnou žľazou a psych. problémom som nabrala raz toľko :((...tak dúfam,že už konečne sa mi podarí poriadne začať,nevyhovárať sa a konečne tie hnusne kilá zhodiť 🙂)

slonisko
10. júl 2013

ahoj mozem sa pridat?

bohmanka
10. júl 2013

Pridavam sa babulky...ja mam sice 3 porody za sebou, no aspon 15kg pred sebou co musim zhodit 🙂 Takze ideme na to. Od zajtra kazdy den cvicenie, s jedlom sa musim zabrzdit hlavne po 18 hodine 🙂 drzim Vam vsetky palce a kesis, klobuk dole 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fidanaf
10. júl 2013

táto skupina mi dnes "bodla", lebo včera som začala vážne cvičiť! Síce som sa vyhovárala doteraz na cisársky rez, ale už môžem, takže bol s kilami začínajú! Síce chcem dať dole "len" 5 kilov, ale na moju výšku je to aj tak dosť...Som zvedavá, lebo sa trošku obávam, lebo moje chute na sladkosti sú veľmi veľmi veľmi silné

livka299
10. júl 2013

Ja sa tiež pridávam 😅 už ani neviem po koľký krát do takejto skupiny ale už naposledy! Včera som si pozerala svoje fotky z pred pár rokov, keď som mala 60 kíl teraz to je katastrofa. Ani tu nepíšem kolko mi ukazuje váha... 😝 Z každého pôrodu cca 10 kíl nabratých...tak si vypočítajte...fuuj 😀

Takže od zajtra makáme?

svatava74
10. júl 2013

dakujem..pridala som sa k vam kočenky....zatial dole 9 kg za 3,5 mes.....ale makam...makam...makam....spolu nam to pojde lepsie.....zdrava papena a zlata Jill a ine pohyby.... 🙂

anny1984
10. júl 2013

Ahojte kočky. Po pôrode mi ostali kilá navyše, ktoré kojením nešli dole. Začala som s chudnutím 1.6., t.j. cvičenie + zmena stravy. Čo doteraz nebolo mojím zvykom, v mojom jedálničku sa momentálne vyskytuje veľa zeleniny. Začala som na váhe 79kg, momentálne 76kg. Cvičím Jillian, čo mi ubralo z brucha 3cm a zo stehien tak isto, za 6. dní. Držme si palce 🙂

iviatko
10. júl 2013

tiez sa pripajam ;) pofotena som, miery zapisane, tak som zvedava ;) vaha 88 a beriem len prve cislo 6

laurica123
10. júl 2013

Ženy dala som dole od pôrodu 15 kg a potrebujem ešte 8 a nejako som sa zasekla nechce sa mi cvičiť neviem sa dokopat.. Väčšiu časť som dala dole no som úplne znechutena.
@kesis. Tvoje výsledky sú priam úžasné vaaau.. Viesco je u mňa najväčší problém mne sa hnusi jesť zeleninu ako Mam ju rada ale neviem jej jesť toľko.. A potom keď som prejedena zeleninou mám chuť na samé neZdravé veci ..nemala si taký problém??

engie35
10. júl 2013

@anny1984 Ahoj, prosím Ťa môžem poprosil link na cviky, ktoré cvičíš od Jillian? Ďakujem.

engie35
10. júl 2013

Ahojte, dievčence, ja sa pridávam tiež. Síce jedálny lístok som si upravila a za 3 mesiace som dala dole 10 kg. Z váhy 79 mám 69 kg, len teraz som akosi poľavila, rozožrala som sa nad sladkosťami 😀 Budem ich musieť opäť stopnuť a začať s cvičením. Neporadíte nejaké účinné cviky, ktoré by zabrali tak 30 min. cvičenia? Na viac času nemám 😒 . Potrebujem hlavne dať dole bruško, zadok a stehná. ĎAkujem

anny1984
10. júl 2013

@engie35 Momentálne cvičím toto: http://www.ulozto.cz/x6Xws5NX/jillian-michaels-...
Dá sa to pozrieť aj na Youtube. Potom Level 2 a Level 3. Okrem iného sú ešte iné. Ja som začala týmto.

anny1984
10. júl 2013

@engie35 skús Jillian: http://www.ulozto.cz/x6Xws5NX/jillian-michaels-...
Aj keď ja mám pocit, že je to viac na stehná, aspoň tento level.

gabriela_michaela
10. júl 2013

ja sa pridavam 🙂 len pockam ked ukoncime kojenie...

betuska22
10. júl 2013

Ahojte baby tak aj ja sa pridavam ja mam prvy uspech za sebou asi 2mesiace sa snazim nejest sladkosti robim brusaky Ale nie kazdy den a zacala som pit cistu vodu a jest zeleleninu a zpovodnych 65kg dnes 59 🙂 tak som Rada ze ste tu dali diskusiu aspon budeme chudnut spolu 😉

mirka_aa
10. júl 2013

rada sa pripajam,sice uz bolo mojich par pokusov o chudnutie,no zatial mi to vydrzalo vzdy len na par dni... :/ potrebujem schudnut 10kg 🙂

adulienka16
10. júl 2013

Aj ja sa rada pripojim schudla som 6.5 kg ale este by bodlo 5kg

danielka.nitra
10. júl 2013

ahojte dievcata... aj ja sa pridavam... stale hladam vyhovorky, stale je nieco, co je dolezitejsie... ale uz je cas dat sa dokopy a zacat so sebou nieco robit... tesim sa 🙂

mamavera
10. júl 2013

no ja som sa doteraz riadila týmito zásadami a podľa toho to aj so mnou vyzerá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

..PRAVIDLÁ DIÉTY

1.Ak niečo ješ, a nikto ťa nevidí, neobsahuje to kalórie.
2.Ak zapíjaš čokoládu diétnou Coca-Colou, kalórie sú nápojom zrušené.
3.Ak ješ ešte s niekým, kalórie sa nepočítajú, pokiaľ druhí zjedia viac.
4.Jedlo prijaté pre zdravotné účely, ako kakao, brandy, hrianky alebo tvarohová torta, neobsahuje kalórie.
5. Ak pomôzes stučnieť všetkým vo svojom okolí, budeš vyzerať štíhlejšie.
6. Jedlo zjedené v kine napr. zmrzlina, popcorn, Talianska zmes a podobne neobsahuje kalórie, pretože je súčastou zábavy, a nie stravovania.
7. Polámané vianočné sladkosti neobsahujú kalórie, lebo tie vytiekli tým zlomom.
8. Veci zlíznuté z noža alebo lyžice neobsahujú kalórie, pokiaľ ste v procese varenia.
9. Jedlo rovnakej farby má aj rovnaký obsah kalórií.
Napríklad: špenát a pistáciová zmrzlina, huby a biela čokoláda.
Hnedá čokoláda má univerzálnu farbu a môze byt použitá k náhrade akejkoľvek farby jedla.
10. Obezita je choroba, preto je potrebné poriadne sa najesť, aby s ňou telo vládalo bojovať.

monci8888
10. júl 2013

baby,teda...zeny 😀 cely zivot som aktivne sportovala,ale aj aktivne "žrala"...jediny sposob,ako sa udrzat fitmje normalne sa stravovat (ok,dva dni za sebu dzgam len nanuky a bryndzove halusky),ale hlavne...POHYB!prechazdky nie su vsetko,treba si riadne zabehat,dat si do tela a namiesto cokolady si kupit pemnanentku do fitka.chapem,ze nie kazdy den sa da,ale 3-4krat do tyzdna ta hodina nikoho nezabije 😉 namiesto sladkosti a pod. si davam lanove semiacka a stale dokazem zabehnut skvely cas na sprinte 😀

kesis
autor
11. júl 2013

@dzimen
@slonisko
@bohmanka
@fidanaf
@livka299
@svatava74
@anny1984
@iviatko
@laurica123
@engie35
@betuska22
@mirka_aa
@adulienka16
@danielka.nitra
@monci8888

Dobré ránko dievčatá, tak Vám píšem plán dnešného dna 🙂
Už máme po ranajkách - mixované ovocie deci nizkotuč. mlieka, špaldové lupienky.
Teraz sa chystáme pracovať s Rišinkom o 10:15 Biely jogurt.
Na obed si dám soju a zeleninku, na olovrant si dam celozrnny nápoj....
O 18:00 fitko, možno neskor podla toho kedy príde MM z práce- 20min. bicykel, 30min. beh, 20min. orbitrek, 30min. posilovanie.
Večera šalátik 🙂 domov, kupanie, krmenie, uspavanie 🙂
Zajtra zasa 🙂

Inak dievčatá chodím cvičiť 6x do týždna jeden den si robím volno, niekedy v sobotu, niekedy v nedelu 🙂 pekný den ♥

lydia4
11. júl 2013

Ahojte baby 🙂 Aj ja sa k vám rada pridám,lebo to stále odkladám...že zajtra ...a od pondelka....a spolu to určite zvládneme 🙂

mirka_aa
11. júl 2013

@kesis fuuuha,tak to je silna kava na mna,napr take spaldove lupienky ani neviem ako vyzeraju :D
ja som ranajkovala jeden celozrny chlebik s paradajkou a uhorkou,a uz som mala aj desiagtu,ale nie biely ale cokoladovy jogurt 😅
na obed netusim co bude ale soju ja do ust nedam,no ja neviem dodrziavat nejaku dietu..vylucit sladkosti by sa dalo,aj to biele pecivo,vyprazane,udene a pod..a ovocie len doobeda...lenze jest len tie dietne vecicky celozrne napoje a biele jogurty to nezvladnem :/

ankat
11. júl 2013

ahojte mozem sa k vam pridat? nedari sa mi chudnut stojim na vahe 85kg ☹ .moj problem je ze lubim chlebaa pijem malo vody...musim sa nejako nastartovat, len vzdy polavim ... 😒 .

betuska22
11. júl 2013

@mirka_aa ani Nemusis ja dietu nedrzim a dari sa mi chudnut 😉 Len jedz pravidelne a vensich davkach a hlavne zeleninu a sportuj ... Ja sice nesportujem niako iba brusaky Ale od dnes aj behat zacnem ... Ja sa cez leto v robote nabeham sprintom cely den takze aj preto som asi schudla sef sa mi smeje ze este jeden mesiac tepla vonku a budem mat kocky aj,na chrbate 😕

majuska0407
11. júl 2013

Baby aj ja idem do toho!!!!
troška som teraz poľavila a hned vaha troška 2Kg poskočila:(( presne toto hľadam zdravšie varenie a papkanie, nie vo všetkom obmedzovanie.
podme s podporovať a pridavať aj nekake receptíky a fotky(rada sa inšpirujem)

annulikb
11. júl 2013

Dnes vsetko naznacuje tomu, aby som so sebou zacala nieco robit. Sice v septembri mam termin porodu ( štvrtého ) a 29 rokov. Samozrejme mi kila po porodoch ostali, ale velmi sa tesim ako zacnem chudnut. Takze vas poprosim o podporu 🙂

kesis
autor
11. júl 2013

@mirka_aa
@betuska22 NO ale ja nepapam len dietne vec, ani nedržím dietu.... Len sa snažím aj jedlo podotýkam ZDRAVO nie dietne upravovať... Napríklad aj toto je hovadzie masko na dubákoch ... chlapci mali zemiaky a ja cus cus ... 🙂

terezka1947
11. júl 2013

@kesis ahoj,aj ja uz chcem vyzerat ako pred porodom....vyska 160,vaha 63....bohuzial po vsetkych zdravotnych problemoch-mojich aj synceka zajedam sladokstami a chlebom stres a unavu 😠 ....ked ma chyti chudnutie,vydrzim tak 3-4dni....ale o mesiac idem na svadbu a ked som videla svoje ruky-hroza...brucho a stehna radsej nekomentujem...booooze,kde je mojich 50-51 kg pred tehu 😒
prosim ta,porad mi (okrem pevnej vole-co uz musim ja sama 😀 ) ako mam nastartovat svoj organizmus na chudnutie,co by si odporucala trebars na tie moje ramena-nech ich aspon za ten mesiac troooosicku sformujem....dakujem.

monci8888
11. júl 2013

@kesis no ja mam dnes skvely plan 😖 od rana mi je fuuuuj, zle, takze suchare a cierny caj 😀 hadam bude do vecera lepsie, nech si mozem ist aspon zabehat ☹