Chuť zabiť ho niekedy

scajsky
26. sep 2017

Ahojte, stáva sa vám, že vás váš manžel/priateľ tak dopáli, že máte chuť ho zabiť alebo brať nohy na ramená? Podeľte sa so mnou o tom, nech viem, že nie je jediný taký chlap 😂. (Aspon sa pobavíme ) Správanie niekedy ako žena cez svoje dni, alebo odniesol si to tam, spravil si toto??- jasné, jasné. Idem sa o tom presvedčiť,a všetko ako bolo 😡😩 ale ešte že tých našich mužov milujeme 🙂

dominika6
26. sep 2017

@scajsky chlapi majú také stavy asi 5x menej ako my,tak ked oni vydržia s nami tak musíme aj my s nimi 😀

osky
26. sep 2017

@scajsky
Ak ta to potesi...nie si jedina.
Napr.ja mam teraz hroznu nadchu kasel....no a v sobotu ked som si myslela ze uz konecne zalomim a vylozim si nohy,moj muz nas pri sprchovani vytopil...🤔🤔🤔
Vobec nezistil ze mu voda neodteka do sifonu ale vyteka zpod sorchovych dveri-do jedalne,WC,aj do spajze...
A ze on sa rad zdrzi po tepluckou vodickou 😁😂
Zistil to az ked zastavil vodu a stal v kaluzi ....krik.aby som doniesla rychlo handru...no,nestacilo nato ani milion handier.bolo to vsade...doteraz vysusame 😀😁😂
Si mala vidiet ake Tornado sa zo mna stalo.mal stastie ze nedostsl pres drzku...
No ale co.ked ho zabijem,d kym sa budem hadat 😉😁😀

pininka
26. sep 2017

Ja mam na to chut asi tak 5krat za den,ho zabit. Nechapem niekedy ako dospeli ludia mozu robit take somariny. Niekedy je aj lepsie ze robi tak daleko, aspon vychladnem kym pride. Ale teraz ked odchadzal ma prekvapil. Pred pol rokom som mu povedala,aby natrel panty na dverach od kupelne a on to urobil a netrebalo mu to dalsi polrok pripominat,no hotova som ostala. A on jak pysny kohut ked som ho pochvalila. Skoda ze mu netrkne co vsetko robim doma ja,este sama s troma detmi.

lasina
26. sep 2017

Chvalabohu nikdy som nepociťovala ,že by som ho chcela "zabiť".myslim,že on si to môže povedať niekoľko krát na mňa 😉

kammik
26. sep 2017

zabiť, to zatiaľ nie. nepoviem, že nemám na jeho správanie niekedy nervy, ale tak až na zabitie to zatiaľ nebolo 🙂 oni sú proste ako naše ďalšie deti a koľko krát horšie, ako tie pravé

simonahra
26. sep 2017

no neraz som už mala také myšlienky, že ujdem kým ma porazí ale to iba kým prejde ten prvotný stav naštvanosti. ale tiež niekedy nechápem ako je možné, že sa z dospelého chlapa môže behom troch sekúnd stať malé rozmaznané decko 😂

klaudiaden
26. sep 2017

To je podľa mňa normálne 😀 To má asi každá žena, alebo tresnúť dverami a už sa nikdy nevrátiť ale väčšinou to prejde 🙂

luciamarcinova
27. sep 2017

ja mam taku (pre mna milu aj zabavnu) skusenost s tym mojim. Nebyvame spolu. Pomahal mi stahovat sa, pomahal, resp sam s pomocou mojho 4-rocneho syna (takze asi viete aka to bola pomoc 😉 ) zmontoval postel, rosty, synovu dvojposchodovu postel. Navrtal diery a zavesil policku na stenu.
Potom ho ziadam nech mi pomoze natiahnut plachtu s gumickou na matrac. Dala som mu do ruky jeden koniec a ja som natiahla druhy. A potom kukam na neho a on stoji, plachta v ruke, a nic nerobi. A ja reku co? A on mi na to: ja neviem ako sa to robi 😀
Kolkokrat my zeny nevidime, co vsetko oni robia a vedia. A chceme od nich este aj to a to a hento..... 👏