Čím môžem nahradiť pečivo?

zuzkababy
25. sep 2015

prosim vas cim by som mohla nahradit pecivo?
mozem tmave alebo cerealne?alebo ajniecoine,aspon na tie ranajky nieco a aj veceru.chcela by som vyskusat aj muslli ale neviem ake,ktore su dobre a s cim by som to mohla jest,nejaky receptik.?
dakujem

matkakovacova
25. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahoj, skús si prečítať viac o bezlepkovej diéte. Tma zistíš vhodné náhrady, čosi je aj sem: http://www.mojavyziva.sk/bezlepkova-dieta-a-strava/

tomasko9
5. okt 2015

Ja si dam grahamovy rožok asi tak dva krat do tyždna, a nahradu za pečivo mam na ranajky corn flake, alebo kukurične suche chlebiky. a na večeru tiež si dam bud jogurt, alebo tiež ten suchy chlebik, šunku, syr, alebo zeleninu,

daduska132
9. okt 2015

suché chlebíky nie sú veľmi prospešné ak chcete schudnúť =) http://www.dixo.sk/tri-fatalne-myty-o-chudnuti/ na tejto stránke nájdeš niečo o pečive aké pečivo je OK a aj o suchých polystyrénových chlebíkoch ... a kukuričné už vôbec nie... ja milujem kukuricu, ale až potom keď mi niekto povedal, že kukurica sa používa na vykrmovanie prasiatok som pochopila, že kukurica počas chudnutia nemá mať miesto v jedálničku 😀 pri cereáliách pozor na cukor.. niektoré cereálie majú neskutočne množstvo cukru ... ja si robiím na raňajky ovsené vločky s mliekom a medom napríklad alebo škoricoou (škorica je veľmi dobrá pretože podporuje metabolizmus) alebo s ovocím, ale tam si dávam vodu a nie mlieko ... a ke´dže milujem nátierky (hlavne tuniakovú) tak nátierky som jedla s avokádom =D

maja1982
16. okt 2015

ja som sa dala na dukanovu dietu a peciem pecivo podla dukana, je to z ovsenych otrub, tvarohu, vajicka, vyskusaj, mne chuti ...

oskvarka
16. okt 2015

@zuzkababy ak chces to najjednoduchsie riesenie relativne lacne a pre lenivcov tak ti odporucam taku kocku chlieb z celych zrn.. je polkilovy ale malinky nieje drahy stoji do 1 eura v lidli maju jeden druh v kauflande asi 4 druhy je tam 9 platkov a ja napriklad som na ranajky zvyknuta uz ze "chlebik" s niecim tak ze ako nahrada ma toto vytrhlo a jedla som ho aj pri dukanovej diete ale len jeden platok za den na ranajky a normalne som chuudla takze to fungovalo... ak ti nebude chutit ze je moc taky ako by vlhky tak ked ho opecies v hriankovaci na dost vysokom stupni ... (4-5) cca tak je vyborny...
suche chlebiki sa mi neosvedcili... su az moc chutne a clovek by toho zmlatil tonu a aj je to dost drahe :D
na veceru nejedavam chlieb.. jedavam nieco z obeda alebo si nieco ukuchtime... celozrnne cestoviny bezlepkove palacinky a tak... a na veceru mozes aj salatiky ze rybi zelenina a napr trochu ryze alebo nejake placky zeleninove k tomu na sucho robene a tak