Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

ozi
autor
12. jan 2010

Tak ja začnem: zeleninková polievka a cestovinky so syrovou omáčkou a brokolicou 😉

cessy
12. jan 2010

dnes?? nic. mam navarene zo vcera. ale zajtra urcite napisem 😉

kibuk
12. jan 2010

tak aj ja sa pridam 🙂 toto je aj pre mna večny problem 🙂 tak pre inšpiraciu
včera som varila-zemiakovu polievočku,a druhe sme dojedali od nedele 😉
dnes-paradajkova polievočka s cestovinkou a http://www.ankak.estranky.sk/clanky/varenie_-pe...
dufam že aspon trocha inšpiracie 🙂 🙂

ozi
autor
12. jan 2010

Baby super, že sa pridávate 😉

ja dnes ešte urobím rožky, tieto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10112, lebo syn nemá rád celozrnné a včera som piekla celozrn. chlebík a ešte máme

cessy, určo zajtra pridaj 😵

kibuk, zemiačkovú mňam, asi najbližšie navarím

pancake
12. jan 2010

ja peciem zemiaky v rure s klobasou. dieta 😎 😎 😎

libka1
12. jan 2010

pancake to iste, akurat k tomu svihneme este slaninu a cibulu 😅 a kedze dieta mame na zajazde u babky aj flasu vina dame 😎

mukky
12. jan 2010

ja som varila včera hrachovu polievku,mňam 😵 ,malému dnes cestoviny s cuketou a petržlenom,zajtra si dám masove torteliny/kupované/ s maslom,syrom a pretlakom
pozajtra asi budu rezne,zemiaky a kapustovo mrkvový šalátik

kibuk
12. jan 2010

ozi 🙂 zemiačkovu robime dvojaku,klasiku so zapraškou plus majoranku davam alebo skoro takym istym sposobom aj druhu ale na kyslo a cez vidličku pustim jedno vajičko tiež vybornaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂
a zajtra šošovicovy privarok z volskym okom lebo dnešny obedik už nie je 😅 😅 len polievočka ostala ale neva a na štvrtok granadir z domaceho cesta 😉

lyongirl
12. jan 2010

my sme mali slížikovú polievku, ešte odneviemkedy 😀 , varila som aj brokolicovú
zajtra idem robiť pečienku a tarhoňu
dnes som mala na obed pizzu z pizzerie 😀 , mala som na ňu hroznúúú chuť
a ešte mám v pláne takú rýchlovku, cestoviny s vajíčkom, to keď fakt nič v chladničke nebude...

milocka29
12. jan 2010

ja som dnes varila spagety, my ich vsetci zboznujeme tak to varim tak kazdy 2 tyzden. Zajtra este ?

ozi
autor
13. jan 2010

zdravím 😉 , ste zlaté

kibuk, tú s vajíčkom určite skúsim 🙂

libka, takže dieta na druhú 😀

ja som včera robila tie rožky, čo som na ne dala link, baby boli fáááákt bohovské, skúste 😉

dnes nevarím, mám od včera a budem sem nakúkať, aby ma osvietilo, že čo zajtra

vlastne varím, malej príkrm-mrkva, zemiak, kaleráb, kto si dá? 😀 😝

zuzu13
13. jan 2010

no pekne ste to rozbehli...a ja si tu lamem hlavu co varit...a tu hotove menu na tyzden 😀
takze vcera sa dojedla plnena paprika so zemiakmi a hov. pol s rezancami, dnes to bude zemiakovo-cesnakova polievka s krupami, pecene kuracie stvrte s ryzou, uhorkovy salat... 🙂 no a to bude aj na zajtra, kedze som v praci... 😀

pancake
13. jan 2010

no ja som sa prave vratila od kamosky a ucial som ju kysnute cesto, ide robit pizzu a ja nevarim dnes lebo mam od predvcera pernik s cokoladou a pecene zemiaky s klobasou od vcera. nech sa to pekne podojeda. chcela som aspon cesnacku ale pocka do zajtra. 😉 😉

lyongirl
13. jan 2010

ozi tie rožky, čo si piekla, plech treba vymastiť, vysypať, alepo pečiaci papier, alebo ako???
Cesto je hotové a ja neviem....

ozi
autor
13. jan 2010

ja som nedala, ale trošku sa to prilepilo, asi radšej daj 😉

lyongirl
13. jan 2010

už čítam neskoro, ale plech som vymastila olejom, teraz to ešte kysne, tak som zvedavá. Robila som to pol na pol - hl. múka a celozrnná múka

lyongirl
13. jan 2010

a zabudla som ĎAKUJEM 😉

ozi
autor
13. jan 2010

niet zač 😉

aké sú? alebo boli? 😅

ja ich nabudúce chcem robiť pol na pol s graham.múkou 😵

lyongirl
13. jan 2010

sú mňam, mňam, ja síce lúbim viac klasické biele rožky, ale toto bol taký pokus o niečo zdravšie, nabudúce skúsim len z hl. múky
Sú super, rýchle a výbornéééé, ďakujem za tip 😉

zuzula25
13. jan 2010

my mame od vcera cinu a ryzu,hrachovu polievku s udenym a zajtra asi cesnacku.

inac super tema,sem budem chodit na inspiracia a tiez prispievat

mukky
13. jan 2010

ahojte,ja akurát idem robiť pre mm cestovinový šalát.Uvarím cestoviny farfalle,pridám vajícka na tvrdo nakrajane na kocky/už sa varia/,cibulu na kocky,redkvičku,papriku,salámu,tvrdy syr na kocky,premiešam,pridám tatársku omácku a trosku zjemním kyslou smotanou.On to má velmi rád,ja nemusím,ale je to dobré,Cestoviny čo dom dal...

cessy
13. jan 2010

ahojte, ja som aj zabudla napisat... 😕
dnes som varila rajcinovu polievocku s cestovinkou a ryzu s maskom, ktore somvopred nalozilado majce a potom len opiekla na oleji+broskynový kompot 😉

cessy
13. jan 2010

nic ine ma nenapadlo a na net som vobec nemala cas. ale na buduce uz viem kam nakuknem 😉

junovka
13. jan 2010

vcera sme dojedli bravcove na zahradnicky sposob so zeleninou, dnes som varila strapacky s bryndzou, budu este aj na zajtra, v piatok urobim palaciny a zbucham aj nejaku polievku, no a v sobotu si dame knedlo, vepro, zelo 🙂 😉 bude aj na nedelu 😀

majaxy
13. jan 2010

Ahojte, dajte tip aj na rychlu stravu keď človek večer dobehne z roboty - ďakujem

junovka
13. jan 2010

prazenica, parky, pizza z obchodu...... 😀

majaxy
13. jan 2010

☹ aj to sa dá, ale kde je výživa 😀

milocka29
13. jan 2010

domace leco s parkom a vajickom... velmi rychlo

cessy
14. jan 2010

majaxy ja ked chcem nieco na rychlo a aj trosku zdrave a lahke tak si uvarim spagety+kysla smotana+korenie na spagety Vitana a mam dobru lahku veceru 😉 . mne to velmi chuti

cessy
14. jan 2010

a co dnes????

idem robit zapekane cestoviny ferfalle so sunkou syrom sampionmi a smotanou. to bude pre mna a muz bude mat masko zo vcera. on je masovy.