Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

henka123123
4. mar 2019

Segedinsky gulas

beata_ra
5. mar 2019

Kedze uz nevladzem nic, tak obedy mam od svokricky a vcera mi nabalila granadir, na ktorom som si riadne pochutnala, kedze ja ho skoro vobec nerobievam.

prabinka
6. mar 2019

Už od včera mám vybraté mäsko a dnes spravím bolonské mäsko so špagetami a údeným syrom 🙂

beatik3
6. mar 2019

dnes vobec nic, kedze je popolcova streda a drzim post. manzel ma v robote obed a Naty dostane mliecko a nejaky zeleninovy prikrm 🙂

ema234
6. mar 2019

Dnes vajickova polievka nakyslo, kuracia pecienka s paradajkami a paprikou a ryza, sypany jablkovy kolac. Zajtra bud spravim rezne z kare s kasou alebo bravcovo-zeleninove tarhonove rizoto. 🙂 este neviem

katpizur
6. mar 2019

Strukova kysla polievka a k tomu som robila take placky kukuricne 🙂

jukov
6. mar 2019

Jókai fazuľový guláš a lángoš

vondolina
7. mar 2019

zeleninová polievka s pečeňovými haluškami dnes bude a druhé neviem, možno aj nič 🙂

verca888
7. mar 2019

syncek spinka a ja si pomaly robim slane palacinky, ktore k obedu naplnim syrom, zeleninkou a cesnakovym dresingom

eri444
8. mar 2019

Dnes som spravila grílovaný syr ale iba v rúre a k tomu hranolky vo fritéze bez oleja, takže na taký zdravší spôsob a k tomu zelené olivy a zelenina

jukov
10. mar 2019

bravčová polievka, bravčové pečené, domáca knedľa, kapusta a ovocný pohár so šľahačkou, keďže sa nikam nechystáme, tak si dáme my dospelí aj alžírsku kávu, keď diéta, tak nech to stojí zato 🙂

beatik3
11. mar 2019

vcera som robila kacicu s knedlou a kapustou a zvysilo aj na dnes, takze dnes dojeme a zajtra budem musiet nieco ukuchtit. no bude to isto nieco lahsie ako kacicka 😀

simdob
11. mar 2019

dnes sme mali ešte obed zo včera, zajtra budem robiť šišky s džemom a polievku asi brokolicovú 🙂

adriannasvk
11. mar 2019

Dnes taky light obedik,viaczrnny chlebik a k tomu salat z cinskej kapusty,redkovky paradajky,uhorky, ako dresing biely jogurt posolit,pridat kopor,kto lubi aj cesnak.

viellik
12. mar 2019

Fazuľovú polievku na sladko, s hrubými domácimi slížikami 🙂

beata_ra
12. mar 2019

Bryndzove halusky a gazdovsku polievocku 🙂

bruneta880
12. mar 2019

Dnes vývar s domácimi slížami a na sladko s tvarohom 🙂

zuzu_la
12. mar 2019

domáca pizza

mijo53
12. mar 2019

zeleninová polievka s ryžou, vegetariánska plnená kapusta, k nej biely koláč

ellieellie
12. mar 2019

@mijo53 jeeeej, “ryžovú” polievku mi varievala moja babička, milovala som ju! Doma sme takú nikdy nerobili. Nemala som ju celé roky. Ďakujem za pripomenutie ❣️

prabinka
13. mar 2019

Dnes som si vymyslela, že spravím plnené langoše, tak už mi cesto kysne a pôjdem ich pomalinky aj vysmážať. Polievku rajčinovú s nastrúhaným syrom

adriannasvk
13. mar 2019

@mijo53 ahoj,mozem poprosit recept na tu vegetariansku plnenu kapustu? Dakujem😊

co_co
13. mar 2019

Ryzu s maskom na zeleninke som spravila. Taky lahsi obedik na ktorom som si pochutnala. A polievku zeleninovu. Ked uz je zeleninovy den tak nech poriadne :D :D

skatulienka_sk
13. mar 2019

na večeru bude filé na zelenine a zemiakové pyré

lackovazuzka
13. mar 2019

U nás kuracie prsia na horčici a tarhoňa 😋

jukov
13. mar 2019

vianočka hotová, kuchyňa uprataná, budú sladké raňajky

daniela2227
13. mar 2019

My sme dnes mali bryndzové pirohy a zajtra zahustena fazulova polievka a pečené buchty..slovenská klasika 😊

daniela2227
13. mar 2019

@jukov môžem poprosiť recept na vianocku? 😊

lucinika
13. mar 2019

My dnes rizoto s kuracím maskom 😉

jukov
13. mar 2019

@daniela2227 mám ale bez vajec, malý je alergik na vajcia, skúšala som prepletať zo šiestich prameňov, ale som sa v strede pomýlila 🙂 , páči sa: 625g hladkej múky, 1/2 rozpustenej vlažnej Hery, 280-290ml vlažného mlieka, 120g krupicového cukru, 1 vanilkový cukor, 1-2 ML citónovej kôry, 1ML soli, 3 lžičky sušeného droždia. Piecť vo vyhriatej rúre na 170-180°C cca 25 minút, Po vybratí potrieť osladenou vodou.