Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

tulka3
23. jún 2012

dnes segedinsky a knedla, boli sme bez polievky, zdrzali sme sa v obchodoch, tak sa akosi nestihalo..zajtra slepaci vyvar, grilovane kuracie stvrte, ryza a nove zemiaky, salat s rokolou a mozzarelou, kolac - piskotove cesto,mascarpone, jahody.visne a zelatina 🙂

janka29
23. jún 2012

ja som dnes varila lasagne mala ich miluje z mleteho masa

mravvcek
23. jún 2012

@janka29 nemas receptik na tie lasagne?zajtra by som spravila 🙂

janka29
23. jún 2012

@mravvcek http://www.scribd.com/doc/8403711/F-Cestoviny3 strana 4 naozaj mnamkovske lasagne 🙂 ale tie lasagne vobec nevar ja kupujem tie v lidli a len ako zacnes robit tu masovu omacku tak ich len vsetky namoc do vody oni sa potom v rure krasne uvaria vobec nie su tvrde ak budes varit ti hrozi ze sa potom rozvaria. inac vsetko podla navodu som robila.

mysiatkoo
23. jún 2012

dnes grilovackaaaa ;)

mamkabeika
23. jún 2012

čaute baby 🙂
Joj, ako nám dnes bolo dobre Boli sme s manželikom na svadbe (babka bavila malého), tak som nemusela variť 😀 A viete čo? Ani zajtra Ideme na popravky 😀
Dnes boli kuracie prsia na prírodno s opekanými zemiačkami a ryžou, k tomu zeleninka, mňam, také ľahučké 🙂 A zákusočky boli super 🙂
Akurát sme sa vrátili (skôr, kvôli malému), uspali sme ho a ideme sa spolu okupkať 😎 Už aj bežím 😀

lululka555
24. jún 2012

dobré ránko 😎 dnes zeleninová polievka a druhé kuracie rezníky,zemiaková kaša,cvikla 🙂

gucz
24. jún 2012

my dnes budeme dojedať zo včera, máme zeleninovú polievku (zo záhradky mladý hrášok, mrkvička, petržlen, kalerábik... s karfiolom z obchodu) a ako druhé hovädzí guláš s knedlou, alebo chlebíkom, kto čo bude chcieť. K raňajkám som spravila chlebík vo vajíčku (s kápiovou pomazánkou)

lydia22
24. jún 2012

Cesnakova polievka a francuzske zemiaky.

atiatko
24. jún 2012

@gab ĎAKUJEM ..... mňááááám 😉

lienkalienocka
24. jún 2012

zeny, mam otazku. skusali ste niektora zmrazit, rozmrazit a potom vysmazit karfiol? aky bol? viem ze je v tych polievkovych zmesiach, ale to je len vareny. ze co urobi ked ho vysmazim 🙂

elise
24. jún 2012

@lienkalienocka podla toho aký ideš obalovať či kupovaný alebo pred mrazenim si ho dala na 3 minutky do vriacej vody?

jahody11
24. jún 2012

Bravcovy vyvar, u nas klasika kazdu nedelu, vypr. rezne, zemiakova kasa 🙂 mnaam 🙂

levandullka
24. jún 2012

U nás dnes paprikáš s haluškami 🙂. Polievka žiadna, pretože v tomto teple ich mám zakázané variť 🙂

zuzkaamato
24. jún 2012

my dnes nevarime, ideme na obed k svokrovcom 😀 budu kuracie a morcacie vyprazane rezne a k tomu slovensky salat. a ako dezert zmrzlinka 🙂

lienkalienocka
24. jún 2012

@elise zatial som s nim nic nerobila, prisla som si naprvj po radu 😉 co je lepsie?

elise
24. jún 2012

@lienkalienocka ak máš kupený karfiol tak daj najskôlr zovreť vodu a na 3 minuty ponor do vriacej vody vyber nechaj odkvapkať a daj do alobalu a daj mraziť, ja som mrazila aj karfiol obalovaný normálne som obalila a polku dala zamraziť len vysmážaj po vybrati z mrazu hned🙂

tinuskaha
24. jún 2012

dnes slepaci vyvar a zapekany karfiol s cukinou a pre mm steak v chilli marinade a zeleninovy salatik a dezert asi bublaninu

gianni
24. jún 2012

vývar zo zajaca a pečený zajac s ryžou + zeleninový šalát
a zo včera tiramisu

nelly3
24. jún 2012

dneska: bravcove rezne som naplnila sunkou a nivou, zrolovala a obalila v anglickej slaninke + varene zemiacky do ktorych som dala obycajne masielko pre dobru chut 😉

titkovamiriam
24. jún 2012

ahojte!U nas su dnes hody!tak polievka zo vcera -vyprazane morcacie prsia,ryza,jakubkovy kompot/jablkový/ 🙂 a kedze mam tych jablk za dve vedra tak jablkovo-rebarborovo-ribezlovy kolac,jablkovo -rebarborovu dren 🙂 foto vecer-skor sa sem nedostanem-bazen ,kolotoce,kamosky 🙂 🙂 🙂 🙂 ak budeme vonku do polnoci neviem ako vstanem do prace 😅

nikita308
24. jún 2012

Dnes morčací vývar a bravčové mäso v tatárskej omáčke a cesnakom, k tomu ryža s kukuricou... a samozrejme nejaký šalátik - mix... 😉 dezert nugátový koláčik... 😎

adelaida33
24. jún 2012

Hovädzí vývar so zeleninou a slížikmi, kuracie rezne v cestíčku, zemiaková kaša, uhorkový kompót.

lenka268
24. jún 2012

Ahojte dnes robim kapustu pecene maso a knedlu takze vepro knedlo zelo 😎

atiatko
24. jún 2012

.... tááák babenky a ja sem dnes pridávam narodeninkovú smotanovo-piškótovo-ovocnú tortičku, ktorú mi na dnes potajomky večer pripravili synček s manželíkom ..... MILUJEM ich .... 🙂 🙂 🙂

nelinka0401
24. jún 2012

ja tiež robím hovädzí vývar so slížikmi,zeleninou.a zostali po grilovačke marínované stehienka tak sa pielkli aj so syrom.k tomu pečené zemiačky a kapustovo-mrkvoví šalátik so sladkokyslím nálevom.aj torta zostala,tak bude ku kávičke. 🙂

eva7780
24. jún 2012

karfiolova polievka, bravcove maso na hribikoch a ryza

zuzanockamt
24. jún 2012

polievka z cervenej sosovice s korenovou zeleninou (rozmixovana na krem) ... zemiaky s maslom a petrzlenovou vnatou a hovädzie dusene na pore a cesnaku s pasirovanymi paradajkami 🙂

sophina
24. jún 2012

Kuracia polievka, kuriatko na smotane s haluskami, ceresnova bublanina

solinkarka
24. jún 2012

kuracia polievka zo zeleninkou, mäskom a rezancami a druhe si dame nieco v meste....dnes sa mi nic nechcelo 😅