Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

vi3ka
23. aug 2012

ahojte, u nás dnes polievka bujónová so zeleninou a pagače-po vašom lokše ale na sladko, čiže len tak omastené maslom a posypané cukrom. mňam

bashka
23. aug 2012

ahojte, neviem najst recept na tie palacinky 3 2 1, mate ho niektora po ruke? Dik

amdeis
23. aug 2012

My sme mali dnes a bude aj na zajtra polievka z drobkov a zeleniny s rezancami. Druhe je pecene maslove kura s plnkou a ryza. Som chora - salat nebol. Ale na veceru bude fazulova natierka a k tomu bude zeleninka. Chlapci sa nam naucili jest cesnak a tak kazdy vecer jeden maly strucik zblajznu k jedlu. 😀

danielaj
23. aug 2012

@tinuskaha presne tak, ako píšeš, ja dávam zamraziť aj vykôstkované polovičky aj celé na guľky 😉

tinuskaha
23. aug 2012

@danielaj dakujem 🙂

smejkoh
23. aug 2012

struckova polievka, pecene zajacie a kuracie stehna s ryzou

sebi123
23. aug 2012

dnes takato paradajkova polievocka http://varecha.pravda.sk/recepty/paradajkova-po... a kuracia pecienka a k tomu ryza 🙂 a varim cernicovy dzem / lekvar... a este hladam inspiraciu na kolacik 😵

sebi123
23. aug 2012

@zklimekova od kedy som nasla tento recept, tak ine uz ani nerobim 😉 oj ale by som si dala 🙂

lululka555
23. aug 2012

my dnes cestoviny so smotanovou omackou s cuketou ,spenatom a kuriatkami (hriby) 🙂

l.lara
23. aug 2012

polievka vichyssoise a stroganov s ryzou

zoe_a
23. aug 2012

U nás dnes hrstkova polievka, francuzske zemiaky a jablčník trochu inak 🙂

zoe_a
23. aug 2012
nakup
23. aug 2012

http://varecha.pravda.sk/recepty/bananita-mandl... čo tak vyskúšať ja som puding dala pistáciový bola to bomba

lululka555
23. aug 2012

@zoe_a aky ho mas pekny,super napad 🙂

zoe_a
23. aug 2012

@lululka555 dakujem, ale nie je to moj napad, trosku som odkukala z netu a upravila.

sisanka
23. aug 2012

robim marlenku bez valkania - kvoli tomu ze ta klascika sa zle valka ale toto rozotieranie je 100000% horsie....zlate moje valkanie....nabuduce uz ziadne pokusy 😠 😠 😠 a este k tomu som minula o 5ks viac papiera na pecenie.... 😠 😠 😠

kikatko
23. aug 2012

my sme boli s malou u dedka na obed- slepačia polievka ala dedko a zem.kaša, miešaná zelenina a kukacie prsia na horčici

abriela
23. aug 2012

@sisanka mala si pridat este vajicko, slo by to lepsie. Cesto si asi mala velmi huste.

sisanka
23. aug 2012

@abriela dakujem za radu ale ja radsej ostanem pri tej mojej valkacej 😀 😀 😀

abriela
23. aug 2012

@zoe_a naozaj skvele 🙂

zoe_a
23. aug 2012

@abriela dakujem 🙂

kikatko
23. aug 2012

@sisanka ako sa robí domaca marlenka? hod mi recept.diky

nakup
23. aug 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4463 ja ju robím tak aje dobrá, ale pracná na válkanie ciest ako to vravela sisanka

yanika1
23. aug 2012

tak rada sem zájdem po nejakú inšpiráciu, dnes ste ma inšpirovali takto: chystáme sa naprvú kempovačku tak musím ukuchtiť: polievku zo zelenej fazuľky nakyslo, restovanú pečienku s jablkami s ryžou a možno zvrtnem aj nejaký koláč - dostala som nový plech taký polovičný, tak vyskúšam...

luciok
23. aug 2012

Ahojte, tak ja som dnes musela na obed obaliť asi tisíc rezňov 😀

bashka
23. aug 2012

@zklimekova dakujeeeeem 😵

katushka16
23. aug 2012

ahojte,sme po dovolenke,tak opäť v starých kolajách,treba variť,takže dnes fazuľová kyslá a mäsko na hríboch s ryžou.zajtra ideme na kúpalisko,tak niečo ľahké pre detičky/mne nechutí a ani mm v takom teple,vystačíme si s jablkami a melónom🙂,vajíčková polievka a pangasius so zemiakmi a petržl.
vňaťou

kucminka
23. aug 2012

@sisanka
@nakup ja keď robím marlenku a cesto mi ide zle vyvaľkať,tak dám kúsok čo idem práve vaľkať na chvíĺu zohriať do mikrovlnky,aby trocha zmäklo a potom sa váľa jedna radosť,vyskúšajte. 😉

kucminka
23. aug 2012

@tinuskaha ja dávam celé slivky,len umyté,ale kôstky nevyberám,až keď vyberem z mrazáka.