Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

sebi123
2. sep 2012

ahojte 😎 my sme mali na ranajky bruschettu http://varecha.pravda.sk/recepty/bruschetta-/30..., na obedik plnenu papriku od vcera 😉 a upiekla som tu oblubene pecivo z Chorvatska a polovicka si akurat pochutnala na domacej tlacenke s cibulou a octom 😉

lussy23
2. sep 2012

@nakup ďakujem za receptík @rastulka krásna tortička a aj princezná s krásnym menom. U mňa je na vrchole pyrámidy mien🙂 Inak je to biblické meno, vedeli ste o tom?
my máme dnes toto. Len miesto makrely dusený halibut(fileta), lebo ami nechcelo paprať s makrelou http://varecha.pravda.sk/recepty/avokadovo-makr...

nakup
2. sep 2012

Ahojte my dnes kapustnica zo včera, ešte keď postála bola fajnovejšia, a z hovädziny čo som mala ráno dilemu čo s ňou tak boli španielske vtáčiky, ryža, americké zemiaky a uhorkovo paradajkový šalát a na neskorú večeru rybacia pomazánka

fiona8
2. sep 2012

ahojte
rajčinová so syrom, pečené kuracie stehná, pyré, rajčinovo - cibuľkový šalátik 😉

chloe001
2. sep 2012

Dnes: Kuraci vyvar s rezancami. Kuracie prsia na mede, ryza. + dezert pecene buchty so slivkovym lekvarom.
Zajtra: Plnena paprika+dojeme kuraci vyvar 😉

gianni
2. sep 2012

dnes bol na chalupe kotlíkový fazulový guláš...

nakup
2. sep 2012

@gianni aj ja by som taký vyskúšala to je ako klasický plus fazuľa? Pridaj receptík 😅

sisanka
2. sep 2012

@joannas ani neviem, lajkla som nejaku stranku a teraz mi vyskakuju recepty 😀 kukni "najlepsie pozbierane recepty"

moon1979
2. sep 2012

ahojte baby, tak dnes na večeru plnené kuracie prsia so šampionovou omáčkou a opekané zemiaky 🙂
velmi rýchle a jednoduché - kuracie prsia som si naklepala, natrela na ne karičku syr, plátok šunku, plátok eidamu, zrolovala som to do rolky, opiekla sprudka zo všetkých strán a preložila na pekáč, dopiekla v rúre asi 15 minút na 200C 🙂 zemiaky klasika v rúre upečené 🙂
šampionová omáčka - nakrájala som si cibulku na jemno, orestovala, pridala som nakrájané šampiony, orestovala, trošku osolila, trošku sojovej omáčky, podliala som to smotanou na varenie, povarila par minút, aby omáčka zhustla - hotovo 🙂

joannas
2. sep 2012

@sisanka vy ste boli v belianskej jaskini? 😀

sisanka
2. sep 2012

@joannas ano minuly tyzden..preco? 🙂

gianni
2. sep 2012

@nakup áno niečo také,ale teraz sme pre zmenu dali namiesto klasickej hovädziny a bravčoviny údené rebrá a údené plece...

nakup
2. sep 2012

@gianni aj fazuľu nie?

joannas
2. sep 2012

@sisanka tá že ja tam bývam 15 min odtiaľ a ešte som tam nebola a tí s tak ďaleká,a v ždiari ste neboli?

sisanka
2. sep 2012

@joannas tak vies ked sme uz v Tatrach tak to treba vyuzit 😀 😀 v Zdiari nie...co tam je?

sisanka
2. sep 2012

@sisanka a este ti poviem ze sa mi zda ze som v tej jaskyni bola uz 2krat ale nie som si ista teraz 😀

sisanka
2. sep 2012

@joannas a este ti poviem ze sa mi zda ze som v tej jaskyni bola uz 2krat ale nie som si ista teraz 😀

joannas
2. sep 2012

@sisanka v ždiari byvam tak či sme sa nestretli 😀

sisanka
2. sep 2012

@joannas jaaaj tak to nie, ani neviem ktorym smerom to je 😀

kucminka
2. sep 2012

babulky,prosím vás,potrebujem poradiť receptík na nejakú ovocnú tortičku pre kamarátku,nič veľkolepé to nemusí byť. 😉

glowix
2. sep 2012

Ahojte kolaciky a mäsko so zeleninkou..puding smotanovo vanilkovy s hipp vyzivkou

a2303
2. sep 2012

Predvčerom pizza, včera vyprážaný syr - hranolky, poobede černicové muffiny. Dnes vývar, vyprážaný rezeň (v trúbe bez oleja - len olivový som použila), petržlenové zemiaky, šalát, poobede gofri. Zajtra dojedáme 🙂

rastulka
2. sep 2012

@danielaj Dakujeme krasne 🙂 veru,ako francuzske zemiaky uplne inak 😉 ani to som odvtedy v rure nerobila 🙂 😉

rastulka
2. sep 2012

@lussy23 Dakujeme 🙂 Biblicke meno?Nie,nevedela som to,a ma to aj nejaky vyznam? 🙂

rastulka
2. sep 2012

My sme dnes mali plnene kura a zapekane zemiaky 🙂 no a samozrejme nedelnu kuraciu polievku 🙂

titkovamiriam
2. sep 2012

Baby dneska fakt nestihacky pocasie super,skladali sme Marekovi kutik-nemozem povedat izbu lebo este nam chybaju postele a potom už ,,ide het,,zo spalne.Spravila som tu papriku-bude aj na zajtra,vecer sme trosku pogrilovali na dvorecku a teraz konecne klud.Tak idem hodit jedalny listok:
P:z nedele aj plnena paprika aj hovadzia polievka
U:palacinky,pohankova polievka
S:zemiakový prívarok-sekana,hubačka/dostala som sušene hriby/
Š:tarhonove rizoto,kalerabova polievka
P:granatír,gulašova polievka
S:segedinky s knedlou
N:pecene kura,zemiakove pyre

lussy23
2. sep 2012

@rastulka ano Biblické ,manželka Izaka, to bol syn Abraháma🙂 akoto myslíte význam?

rastulka
2. sep 2012

@lussy23 Aha! Ako Viktoria-zn.myslim vytazstvo 😉

danielaj
3. sep 2012

@sisanka presne tá stránka a ešte je jedna Mńamky-recepty 😉

danielaj
3. sep 2012

sľúbený krémový makovo-citrónový zákusok a mm mi zase nachystal včera robotu, natrhal mi vo fóliovníku za vedro kápie, tak som musela zavárať, a to som chcela včera trocha oddychovať 😀