Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

levandullka
21. sep 2012

U nás dnes pečená bravčová panenka so zemiakmi a šalát 🙂

movin
21. sep 2012

@mamkabeika dakujem v najblizsej dobe vyskusam, potom napisem ci sa vydaril

mitka2007
21. sep 2012

my mame dnes: kuraciu polievocku a kuraci perkelt... 😎

movin
21. sep 2012

@gucz mozem poprosit o receptik na pizzu? dakujem velmi pekne

movin
21. sep 2012

@mysiatkoo vyzera to velmi super, mozem poprosit o receptik? velmi velmi pekne dakujem,

kibuk
21. sep 2012

dnes som len dovarala fazulovu polievku 🙂

mamkabeika
21. sep 2012

Ahojte 🙂
My dnes mame palacinky s nasim jahodovym dzemom a tvarohom a paradajkovu polievku zo vcera 🙂

bubutko
21. sep 2012

dnes mame zo vcera tvarohove palacinky a prave robim cicerovu polievku kremovu.

bejsi
21. sep 2012

práve som dovarila fazulovu polievočku z krupicovymi haluškami 🙂

lenand
21. sep 2012

dnes fazulový privarok a k tomu udené rebra koré sa tam aj vyvaria

glukacova
21. sep 2012

@mysiatkoo krasne ich máš, môžem poprosiť aj ja recept?

mravvcek
21. sep 2012

zemiaky na kyslo a pecena klobaska,karfiolova polievocka a na veceru pecene zemiacky s klobaskou a cibulkou na plechu a k tomu kompotik 🙂

glukacova
21. sep 2012

ahojte my dnes zapekaný karfiol a zemiaková kaša, a upiekla som bábovku
už druhú tento týždeň, lebo po prvej sa zaprášilo a deti chceli repete

pusinqa
21. sep 2012

baby inak vďaka za inšpiráciu, moje baby zbožňujú palacinky ale odkedy sme sa presťahovali na novej varnej doske nie a nie sa mi podariť, všelijaké recepty, finty som poskúšala, nič nezaberalo, až som tu zachytila tie 3 2 1 palacinky a tie išli šup, šup, pre mňa normálne zázrak a decká celé natešené že už im urobím palacinky konečne aj ja doma, veľká vďaka 😉

zuziq
21. sep 2012

dnes plnena fasirka v rure, uvidime ci sa nerozpadne a vynimocne po dlhom case zemiakovy salat, kedze potrebujem spotrebovat suroviny co nam ostali, ked sme robili parizsky salat. Snad ostane aj na zajtra 😀

katushka16
21. sep 2012

my dnes fazuľová kyslá polievka a zemiakové placky

alenka600
21. sep 2012

Ahojte, viete mi prosim poradit nejake "pecivo" co si mozem upiect doma? Myslim nieco nie sladke - nahradu chleba, alebo nejake take placky. Poviem vam aj srandovny dovod preco - ked sa veci kazia, tak sa kazia. Vecer mi pride kupec obzriet auto a uz som ho vypulirovala uplne tak, ze sa leskne a nechcem s nim uz ist do obchodu PLUS som zistila, ze auto mojho mm vydava nejake divne zvuky a hrozne na nom blikaju kontrolky, takze mam dve auta a nechcem ist radsej ani s jednym :( PLUS nemame ziadne "pecivo PLUS som zistila, ze v pekarnicke na chleba chyba ta cast, ktora miesi cesto, takze nenapeciem PLUS som zistila, ze drozdie co mam doma tak uz je po datume spotreby a z toho uz nic nedostanem no a PLUS u nas v dedine nie je obchod
Takze co mam k dispo
muka vseho druhu (obycko, spaldova, ovsenna, psenicna celozrnna) - ale len hladka, u nas hruba nie je
vajicka
mlieko
maslo
sol, cukor
sladka smotana,
kysla smotana
zemiaky
Baby ja som tehotna, ked nebudem mat nieco chleboidne, tak mi vyvali bok!!!!!!!!!
Dakujem za zachranu

zklimekova
21. sep 2012

dnes špenátová polievka, a mliečna ryža...včera som ju tu videla ...a musela som ju spraviť 🙂..dnes má najstarší syn meniny tak sa chystám spraviť domáce oreo sušienky....po prvý raz , tak som zvedavá , čo z nich bude :D

daniz
21. sep 2012

dnes zemiakovo-bryndzové pirohy, zajtra paradajková polievka + palacinky.

janano
21. sep 2012
levandullka
21. sep 2012

Bravčová panenka naprírodno, pečené zemiaky s rozmarínovo-cesnekovým korením, troškou olivového oleja a k tomu šalát 🙂

caty82
21. sep 2012

My dnes mame hubovu polievočku, langoše s cesnakom a syrom a šišky. 😉

kikatko
21. sep 2012

po 4 hodinách čakania u zubára som len na rýchlo zbodla špagety pomodoro a pre chlapa s nutelou

bubo1104
21. sep 2012

včera slivkové guľe s maslom , cukrom a kakaom . Dnes šošovicová polievka + špízi s kuracieho a bravčového mäska + zemiaky + čalamáda ( domáca ) .

pepinka25
21. sep 2012

dnes paradajková polievocka a granatír s uhorkovým salátikom 🙂

babush
21. sep 2012

@kucminka hod recept, ak mas, na tu tortu. Straasne vela jablk mame a uz neviem co z nich piect. A toto sme este nemali 😉 Dakujem

lian35
21. sep 2012

dnes-rascová polievočka s vajíčkom,dusené zemiačiky s cibulkou, salámové rezne a rajčinový šalátik

anavila
21. sep 2012

@irsina83 mňam mňam mňam, zožrala by som celý ten tanier, mám oslintanú klavesnicu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuziq
21. sep 2012

@luciferova neviem ci ti ten recept niekto hodil tak pridavam
http://www.kochtipps.ch/Rezepte/Komplettgericht...

rastulka
21. sep 2012

@papuka Ano,asi to bude ono,bo tieto pagače tu robi každa "žienka domaca" 😀 ani ja som to nepoznala 😉
Takže z uvarenych roztlačenych zemiakov,pol.muky,br.masti /ja davam olej,stači len malinko/ a soli si vypracujes cesto ako na šulance.Potom ho rozvalkaš natrieš br.mastou /tiež davam olej 😉 / a zvinieš, nakrajaš.Niekto to vypraža a niekto pečie normalne v rure 🙂