Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

levandullka
30. sep 2012

@anos18 Dakujem pekne, urcite vyskusam 🙂

joannas
30. sep 2012

@titkovamiriam a rezanki s jablkamy nerobiš ?

tanitta
30. sep 2012

dnes pecena hus s plnkou dusena kapusta a domace lokse + nedelna polievka hovedzo-slepaci vyvar

luciaq
30. sep 2012

kuracia polievka, pecene kuracie stehna s ryzou a dusenou zeleninkou, bravcove masko so sampionovou omackou a cestovinou a bravcove na mrkve a hrasku s ryzou pre prcka a k tomu jablkovy kompot

silkos
30. sep 2012

Zdravím, dá mi niekto fakt dobrý recept na farfalle s brokolicovou omackou a kukuricou? robite to niektorá?

bubo1104
30. sep 2012

polievka od včera guľašová , druhé som spravila domáce knedľe parené + kapustička červená + bravčová krkovička pečená . Dlho som nerobila kapustu a už sme mali na ňu chuť - mňam .

irsina83
30. sep 2012

@abriela ja obim len taketo a cesto je uplne jemnunke 😉

petra1209
30. sep 2012

My dnes obedujeme šampiňónovú polievku, zemiakovú kašu s morčacími rezňami a šalátom a ku kávičke jablkovo-pudingový koláč 🙂

sisulita
30. sep 2012

Maminky viete poradit recept na pizza stangle??? A cesnakovy dresing??? 😉 vdaka

katushka16
30. sep 2012

ahojte,my dnes kuracia polievka a segedínsky guláš,moja premiéra a vydaril sa výborne🙂

titkovamiriam
30. sep 2012

@joannas a to co je?

gelinka75
30. sep 2012

dnes kuraci vyvar s rezancami, pecene kuracie nohy so spaldovou tarhonou, uhorkovy salat a upiekla som tuto babovku z celozrnnej muky http://varecha.pravda.sk/recepty/babovka-s-tvar...

gelinka75
30. sep 2012

@sisulita ahoj ja mam ulozene tieto ale este som ich nerobila http://varecha.pravda.sk/recepty/pizza-tycinky-...

abriela
30. sep 2012

@sisulita
PIZZA stangle su: 450g hl. muky, 2 deci vlaznej vody, pol deci olivoveho oleja, polka kocky drozdia, lyzica soli. Nechala som aspon 30 minut podkysnut. Vyvalkala som asi na 1 cm, pokrajala na pasiky, trosku skrutila. Pecie sa to na 200 stupnov, 8-10 minut... su biele, ale makke, po upeceni sa potru olivovym olejom so solou a pretlacenym cesnakom ,vtedy chytia aj trochu farbu.
Dresing: cesnak ja velmi nemusim, ale do kyslej smotany, by som pretlacila cesnak, pridala sol.
Druha varianta.
http://varecha.pravda.sk/recepty/pizza-tycinky-...

abriela
30. sep 2012

@gelinka75 aj ked babovku nepovazujem za kolac, tato veru vyzera zaujimavo 😉

abriela
30. sep 2012

@joannas no u nas letia klinky s jablkami 🙂

gelinka75
30. sep 2012

@abriela hej aj mne sa paci, uz mi to chladne, len ci to z tej formy aj vyklopim 😅 moja asi nebude taka pekna na reze, lebo mi to aj dost vybehlo hore, no vsak uvidime 😉

sisulita
30. sep 2012

@gelinka75
@abriela dakujem...skusim 😉 🙂

zuul
30. sep 2012

maminky u nas dnes hraskovo-mrkvova mrvenickova polievka a hovadzi spanielsky vtacik a cibulkova ryza.
a prave sa pecie jablkovy mrvenickovy kolač.

vcera bol luskovy privarok so zemiackom a vajcom, so sekanou a chlebikom. 😀

mysiatkoo
30. sep 2012

@adka22 strana 1542 ;)

mysiatkoo
30. sep 2012

@danielaj dakujeeeem 🙂

lencyca
30. sep 2012

@natalii6 dakujem 🙂 upiekla som si tri platy,mala som vystrihnutu predlohu na papieri,vykrojila,naplnila,vrch som este vyformovala "puncovinou-odrezky z platov,orechy,granko,voda,to este potrela kremom,na vrchu je marcipan 🙂

lencyca
30. sep 2012

@danielaj ano,mala som jej dozor 😀 chcela som si to konecne vyskusat,maly je z neho hotovy,sice uz je z neho len polka,stale je v chladnicke,dnes pride druha varka gratulantov,tak ho dorazime 😀

lienka2
30. sep 2012

my sme dnes dojedali francuzsku polievku od @danielaj , na druhe jedlo bolo toto masko.. http://recepty.pozri.sk/recept-stavnate-bravcov... s ryzou a ako dezert jablkovy kolacik 🙂

ale.. polievku mi manzel ofrflal uz vcera, masko sa este len pieklo a uz zahlasil ze to jest nebude.. dal si nakoniec az jedno.. takze nielen ze vobec netusim co varit nasledujuce dni, ale ani chut vobec nemam 😔 😠

amdeis
30. sep 2012

U nas bolo na obed paradajkova polievka s krupicovymi haluskami a domaca pizza.

lencyca
30. sep 2012

dnesne gazdovske trojuholniky plnene kyslou smotanou,cibulou,syrom,mm povedal ze aby som tam nabuduce dala aj nejake masisko-slaninku,vyskusam 😀

joannas
30. sep 2012

@abriela čo su to klinky ?

joannas
30. sep 2012

@titkovamiriam tak ako ked robiš rezanki s tvarochom tak tam namiesto tvarochu daš postruhane jablka

nelinka0401
30. sep 2012

@lencyca krásne.poprosím recept 😉
inak ahojte 😀 dnes ako inak slepačí vývar so zeleninou a slížikmy,mleté rezne s ryžou a zeleninovým šalátikom

danielaj
30. sep 2012

@kikaneu všetko najlepšie k narodeninám aj k výročiu 😉