Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

kikaneu
30. sep 2012

@danielaj ďakujem 🙂 ako človek má sviatky a musí vkuse vyvárať a vypekať a byť pripravený na návštevy......včera som len pre domáce osadenstvo piekla muffiny (ostali dva z 22 🙂 ) a zajtra by som chcela urobiť znovu maľovanú roládu a ešte dvojfarebné keksy a do práce mi treba upiecť tiež.....tam som sa rozhodla pre nebeské rezy....no ja neviem kedy to všetko stihnem......dnes sa mi už teda nechce...... 😀

nakup
30. sep 2012

@titkovamiriam taku zahradkú mať to je balzam na duši keď papate svoje 🙂

nikita308
30. sep 2012

@bobinkask Palec hore na manželov koláčik... 😵

akika722
30. sep 2012

@nakup jaj to obe moje deti..ale rada som 😵

zklimekova
30. sep 2012

tak dnes sme mali hovadziu polievku s rezancami, ryžu, pečené kuracie nohy, broskyňový kompót 🙂

miruss
30. sep 2012

My sme dnes mali šošovicovú polievku, pečenú krkovičku, dusenú kyslú kapustu a domácu knedľu. 🙂

viktoria12
30. sep 2012

@danielaj mozem poprosit recept na kolač

nanulik
30. sep 2012

ja som dnes nakoniec varila lebo obed od mamy sa zjedol skôr. tak som len narýchlo pangasa na masle a opečené zemáky

amdeis
30. sep 2012

Nuz tak som sa pobabila a navaril som uz na pondelok a utorok. Bude to kuracia polievka z trupu a vnutornosti s pismenkami a na druhe bude vyprazany mlety rezen s ementalom. Zajtra vsak az k nemu spravim zemiaky, bo zemiaky na druhy den uz nie su tak dobre. Manzel miesto zemiakov dostane chlieb/rozky k reznu do roboty.
Dievcata robili ste uz niektora tartaletky s cibulou? Ja som to jedla na sesternicinej svadbe a navyse bol na vrchu zapeceny kozi syr a ako priloha bob na masle. Bolo to vynikajuce. 😵 Tak len reku ci mate niektora skusenost bo sa to chystam upiect. Dakujem.

lencyca
1. okt 2012

@zuziq Ahoj,recept som pisala na str.1548 😉

lencyca
1. okt 2012

@kevinka84 ahoj,recept je na str.1548 😉

lencyca
1. okt 2012

@bobinkask šikovný manžel 😉

danielaj
1. okt 2012

@lencyca Leni, musím vyskúšať, ešte som také nerobila a vyzerajú ozaj krásne 😉

danielaj
1. okt 2012

@titkovamiriam nám tiež cukiny nie a nie prestať rásť, už idem podávať zase do mrazáka, a maliny žlté tiež rastú ako divé, ja nemám tento rok čiernu reďkev, ale len bielu a potom nejakú novinku, že zázrak ázie, vonku biela a vo vnútri krikľavo ružová, už som aj jednu odtrhla a nakukla, či je ozaj, taká ružová vovnútri ako na obrázku, tak je, ale štípe ako šľak 😝
@bobinkask fíha šikovný tatino 🙂 veď jablčník normálne na výstavu 🙂

danielaj
1. okt 2012

@viktoria12 už som ho písala, kuk pár strán dozadu 😉

adka.8
1. okt 2012

dobré ranko, tak u nas sa už varí vo veľkom od včera neostalo nič🙂))) párkova polievočka, a rizoto s mrkvičkou, kukuričkou, cuketou a sojovým mäskom.

lencyca
1. okt 2012

@danielaj dakujem,išli veru na dračku,boli výborné,no nabudúce tam pridám aj slaninku,na manželove želanie 😀

maartinkaa
1. okt 2012

zeny pomoc!!!! vsetka jablkova vyziva, ktoru som urobila, mi splesnivela, este sa mi to nikdy nestalo 😢 je toho velke mnozstvo, asi 50 sedemdeciek, mna mrdne 😅 😅 co sa mohlo stat?

tanitta
1. okt 2012

ahojte.. kocky nemate nahodou niektora recept na ovocnu zmes do caju?? robi sa to tusim v rure a potom dava dopoharkov s cukrom.....

tanitta
1. okt 2012

uz mam 😎 myslela som toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6795

nelinka0401
1. okt 2012

ahojte.dnes nevarím,dojedáme ešte zo včera slepačí vývar a mleté rezne s ryžou a zeleninovým šalátom 😉

akika722
1. okt 2012

bryndzové halušky zo slaninou pre mojho malého maroda.. /ale jesť mu chuti aj napriek tomu 😅 /

maba
1. okt 2012

ahojte baby,nemáte nejaký dobrý recept na hovädzí stroganov ?

danielaj
1. okt 2012

@maartinkaa fúha, to je veĺká škoda, mne sa to ešte nikdy nestalo, žeby zle zasterilizované, ale zlé jablká? ☹

danielaj
1. okt 2012

ja dnes tiež nevarím, dojedáme zo včera, len som k mäsku dorobila trocha ryže pre malú, lebo kapustu a knedľu mi nechcela moc jesť a natĺkla som si vedro orechov, keď poobede zaspí, budem vylupova´t, mám z minulého roka ešte vreco orechov, tak ich mám v pláne nalúpa´t a zasterilizovať, lebo už sa mi minuli, aby som mala po ruke 😉 a chystáme sa na tohtoročné orechy, tak aby bolo miesto pre nové 😉

danielaj
1. okt 2012

@tanitta na ten pečený čaj sa aj ja chystám, chcem spotrebovať všetko ovocie zo záhrady, ešte som to nerobila, ale teším sa, vraj je to výborné 🙂

efci
1. okt 2012

u nas od vcera kuraci vyvar s rezancami, kuracie stehna pecene na hlavkovej kapuste + zemiaky varene v pare. No a uviedla som do prevadzky tlakovy hrniec a z neho vysla uzasna znojemska pecene 🙂 Ta bude s ryzou a bude aj na zajtra. ALE prosim o radu kde som spravila chybu s tym tlakovym hrncom, lebo mne za tych 20 min cely spodok zhorel ☹ ☹ 😖

alexxxi
1. okt 2012

@irsina83 možes prosim napisat recept na tvoj kysnuty kolacik s tymi 3plnkami vyzera uplne uzasne

lululka555
1. okt 2012

dnes dojedame zo vcera vyvar a zavitky s ryzou a vcera som piekla babovku,cela sa pojedla tak dnes urobim puding s piskotami a ovocim 🙂

lululka555
1. okt 2012

@danielaj ako sterilizujes orechy? ja mam bud v chladnicke ,alebo v mraznicke