Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

eva7780
4. okt 2012

hrachova polievka s opecenym chlebom a pangasius v syrovom cesticku

zuzula2401
4. okt 2012

@lululka555 ahoj, prosím ťa dáš mi recept na tie viedenské žemlové knedle, veľmi dobre vyzerajú 🙂 mňam 😀

danielaj
4. okt 2012

dobré ránko, dnes ešte nevarím polievku, dojeme zeleninovú s haluškami, zostalo aj francúzskych zemiakov od včera, lebo sme sa poobede vybrali celá rodinka do prírody, bolo nádherne, nazbierali sme bedle, gaštany... a opekali sme špakajdy, tak sa nevečeralo a jedlo zostalo, urobím len rožkové šúľance, preliate karamelovou omáčkou a posypané orechami, alebo ako kto bude chcieť, urobím ďalšiu várku pečeného čajíku a upečiem jablkový koláč, čo som mala na pláne včera 😉

mimi21mimi
4. okt 2012

Špenátové halušky so syrovou omáčkou a kuracími prsami a fazuľová polievka.

nikita308
4. okt 2012

Dnes šošovicová polievka a pizza, zo včera zostalo aj sviečkovej, ale pre tých hladošov to bude málo... 😉

rastulka
4. okt 2012

@mimi21mimi
@abriela Dakujem kočky,velmi ste mi pomohli 😉
@milenka74 ma 10 rokov,ano už som o tom aj čitala 🙂 dakujem niečo vygooglim 🙂
@danielaj Dakujeme Dani 🙂

rastulka
4. okt 2012

@danielaj Pečeny čajik? 😕 Zavara sa to,či? 🙂

rosannar
4. okt 2012

dobré ránko, dneska plnená paprika od maminky 😉

sebi123
4. okt 2012

@danielaj dobre ranko, dala by si mi receptik na tvoj peceny cajik? chcela by som vyskusat 😉

rastulka
4. okt 2012

U nas dnes zeleninova polievka zo včera a https://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/albu... 🙂

smejkoh
4. okt 2012

@eva7780 Ahoj, ako prosim robis syrove cesticko? Dakujem.

danielaj
4. okt 2012

@rastulka
@sebi123 robím podĺ atohto, prvýkrát, teda včera jedna dávka a dnes ďalšia, výborné je to, neskutočná vôňa 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6795 ja som dala jablká, hrušky, marhule som dala z mrazáka, ešte som pozberala po záhrade čierne a žlté maliny, egreše a jahody z mrazáka, proste som spotrebovala všetko možné ovocie, rum som nedávala 😉 večer hodím foto 🙂

sisanka
4. okt 2012

takze ja dnes urobim tie sulance co som vcera mm slubovala, na veceru sa dojedli este fasirky tak sulance ostali na dnes 🙂 a polievka netusiiiim...asi mrkvova 😉

womankc
4. okt 2012

@abriela fúha tak to ti asi moc dobre nebolo, ja som prekonala salmonelu , do toho mi zistili helikobaktera a zakončila som to zápalom pankreasu , to bolo tuším cca v 97mom / schudla som vtedy postupne zo 65kg na rovných 50/ a od vtedy mám podchvíľou problémy s trávením , dlho bolo síce celkom dobre no a teraz v lete ma chytil akútny zápal dvanástorníka / august/ som na liekoch ale nie je mi stále ok , uf je to nepríjemná vec / ale aj jednu svetlú stránku to má, možno konenčne schudnem tie kilečká, nazbierane cez tehotenstvá / No v mojom prípade to bude zrejme už doživotná diéta tak trochu, však aj to neuškodí

nanulik
4. okt 2012

polievka z ružičkového kelu http://www.mamincinyrecepty.cz/polevky/ruzickov... ale bez slaniny lebo nemám a druhe špagety s rajčinovou omáčkou s masom z pečeného kuraťa 😀

majuskacechova
4. okt 2012

@danielaj mnam ten caj vyzera super.urcite skusim 🙂

rastulka
4. okt 2012

@tanitta Moje naj,naj naj........... mnááááám 😝 niektory den spravim aj ja 😉

rastulka
4. okt 2012

@danielaj Dakujem, fuuu to musim skusit 😉 🙂

lydia22
4. okt 2012

Dnes kapustnica a domáca pizza

chloe001
4. okt 2012

Vo vrecusku pecene kuracie stehna a zemiaky s Maggi napady kuracie kridla na mede (ale ja som dala tie stehna,) - silna lenivost ma postihla... ale vonalo to skvele ... 😅

abriela
4. okt 2012

@womankc uff, ked citam, co vsetko si mala, tak poviem - ked sa sype, tak sa sype 😒. Ja poklopem, nemam ziadne problemy a vyhli sa mi aj nevolnosti. Aj ked som sa zo zaciatku velmi bala, ci tie hnusne atb neovplyvnia plod, pretoze jednu zlu skusenost uz mam za sebou.
@tanitta ja sa chystam na normalne masove lazane,ale aj tie co robis ty, vyzeraju perfektne

nadulka88
4. okt 2012

Zienky, viete mi poradit? mam zavarane morske plody a neviem co s nimi 😅 a dnes imn konci zaruka 😒

nelinka0401
4. okt 2012

@danielaj hmmm,ten čaj som aj ja veľmi chcela robiť len už nemáme žiadne ovocie len jablká.všetko sa pojedlo rýchlosťou blesku ☹

lululka555
4. okt 2012

@zuzula2401 ahoj dakujem ti 🙂 a robila som ich podla tohoto receptu http://varecha.pravda.sk/recepty/rakuske-knedli... .

titkovamiriam
4. okt 2012

dnes polievka zo sucheho hrachu s opecenym chlebom a domaca pizza 🙂
@nadulka88 rizoto,cestoviny,pizza 🙂

zuzula2401
4. okt 2012

@lululka555 ďakujem 😉

lululka555
4. okt 2012

@rastulka aj ja vam drzim palceky 🙂

veroninna1
4. okt 2012

pecene kuracie stehna, kridla + ryza

lululka555
4. okt 2012

dnes polievku nevarim,mame zo vcera zeleninovu,len ,,hrasok,, do nej dorobim a druhe bude pizza 🙂