Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

nicky182
7. okt 2012

@milenka74 ahoj, nakoniec sa mi ta slahacka dobre vyslahala, stuzovac zabral, torta je uz skoro zjedena 😀 😀 😀 dakujem za ochotu a radu,pa

milenka74
7. okt 2012

@nicky182 neni zac,som rada ze sa podarilo 😎

nelly3
7. okt 2012

bravcove kare v marinade + ryza a salamada 😉

rainbow1
7. okt 2012

segedínsky guláš a knedlu, včera pečený kapor, zemiaková kaša a zeleninová polievka 🙂

kaara1980
7. okt 2012

včera granadír,dnes pečené kura na kys.kapuste+zemiaky a kokosová bábovka.Inak baby,niektorá sem dávala foto zázvoru s citronom a medom,ako dlho to vydrží a dávate si ho do čaju,či len tak po lyžičkách?

lydia22
7. okt 2012

Kuracia polievka,kuraci stroganov a ryza a kysnute zaviny s nutelou a slivkovym lekvarom.

tin007
7. okt 2012

Dnes vari manzel, aktualne kraja velku cibulu; netusim, co chce robit... a dal si varit vodu na cestoviny.

mata71
7. okt 2012

zajačia polievka, knedla smotanovo-hribikova omačka a varene zajacie masko z polievky k tomu,,,,,,kakaovy kolač.

miriamr
7. okt 2012

polievka z tekvice Hokaido http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33190, mne chutila, ale ostatním 😒 , obrátené rezne z bravčového stehna a zemiaková kaša 🙂

janka256
7. okt 2012

my dnes kuravi vyvar s cestovinkami a vyprazana fucka +zemiakova kasa 🙂

vodnarky
7. okt 2012

Tak my dnes clasicku nedelnu polievocku a kuracie rezne s ryzou a uhorkovym salatom a ako dezert jahodovy pernik.. 🙂

bubo1104
7. okt 2012

polievka zo včera s fazuľových ľúskov a tarhoňa + kuracie stehná a kuracie krídelka v rúre pečené + čalamáda ( domáca )

joannas
7. okt 2012

@lencyca ten šalat vizera velmy dobre 🙂

tehulka_mk
7. okt 2012

Vie niekto poradit stranky na rychle recepty? Ale nejake konkretne.. 🙂 Teda konkretny link,nie tak,ze pohladaj na mimibazari.. Dakujem 🙂

joannas
7. okt 2012

tak my dnes polievka zo včera ,pečene meso kisla kapusta knedla z obhodu 🙂 a ešte sa pečie citronova babovka 🙂

irsina83
7. okt 2012

Baby svieckova sa mi vydarilaaaaa, mnaaaammm, tesim sa lebo nerobievam ju tak casto 😵 😵 😵

miruss
7. okt 2012

My dnes kapustová polievka od včera. Na želanie detí ryža a pečené kuracie stehná, slivkový kompót a jablkový koláč s čokoládovou polevou.

danielaj
7. okt 2012

ahojte 🙂 aký upršaný deň ☹ dnes som varila klasika slepačiu polievku, po strašne dlhom čase vyprážané bravčové rezne, zemiakový šalát, kuracie kocky s ovocím, ryža, kompót z čerstvých jabĺk a hrušiek, včerajší rýchly hrnčekový koláč s jablkami a sekanými orechami, a staršia dcéra práve dovarila vlastnoručne urobenú domácu čokoládu, tak popíjame 😉

luciferova
7. okt 2012

Francuzska cibulova polievka s opecenym chlebom a parmezanom, losos s citronovo-cibulovo-vinovou omackou a zemiaky s karamelizovanou cibulkou. Ako dezert jablcnik na sposob sacherky so slahackou 🙂

verka18567
7. okt 2012

@nakup nakoniec som spravila tak len bez tej cibulky bolo to super.a to som robyla prvy krat.

luciferova
7. okt 2012

@nicky182 ako sa podarila kubanska torta? A tu slahacku si mala kolko%

mysiatkoo
7. okt 2012

dnes zase bez varenia - v kuxyni dnes krajule mm - slepacia polievka a klasika najklasikovitejsia - rezne so zemiakovou kasou a ladovy salat - a bude aj na zajtra... sveta zit 🙂

adrianai
7. okt 2012

u nás zeleninová polievka, zemiakovo-batátové pyré a pečené kura na kyslej kapuste 🙂

zklimekova
7. okt 2012

@miriamr aj u nás to tak dopadlo s tou polievkou 🙂..mne chutila, ale ostatok ...no nič moc...malá jedla kým bola hladná ..a potom už ústa otvoriť nechcela ani za svet 😀

zklimekova
7. okt 2012

tak dnes som zase nevarila 🙂 ....zajtra sa tomu už nevyhnem 🙂..boli sme na obed pri babke ...bola slepačia polievka s rezancami, zemiaková kaša a vyprážané bravčové rezne...a ja som priniesla aspoň perník ako zákusok po obede ...🙂včera som ho tu dala vcelku..tak dnes pridám na tanieriku 🙂

bridget
7. okt 2012

Baby ktore robievate babovky - ma sa babovka vyberat z formy kym je horuca, alebo po vychladnuti? Ci je to jedno? Aby sa mi nerozmrvila,ale ostala pekna....dakujem!

vatiky
7. okt 2012

Ja vyberam po vychladnuti zo silikonovej formy a z plechovej hned.... 🙂

natal12
7. okt 2012

@bridget ja si formu dam na dosku necham to trosku vychladnut a vyklopim 🙂 a mam plechovu formu

gianni
7. okt 2012

@mia.k
no plnila som tým čo som mala doma,zopár bryndzou a slaninkou,ostatné takou zmesou že: cibula,slaninka,paprika,paradajka,surové vajce,ochutila som a na vrch plátok mozzarely,dala som na pekáč,pomedzi to malé zemiaky v šupke a šup do rúry
dá sa aj s mletým mäsom,ale nemala som