Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

cestovatelkaandrea
26. okt 2012

tak dnes bol u nas spenat s varenymi zemiakmi a volskym okom.

misulka47
26. okt 2012

pecena fasirka + zemiakova kasa , ako dezert zemiakove gulky plnene jahodami + oprazena struhanka

glukacova
26. okt 2012

ahojte my dnes kapustová polievočka s párkom a kuracie prsia na zeleninke s ryžou

matildahunkova
26. okt 2012

kuracie mesko na zelenine zemiakova kasa a hraskova polievka

veve39
26. okt 2012

žienky ako presne robite to tarhonove rizoto ? myslim co vsetko dusite v ramci masa-zeleniny, ja nerobim ani ryzove rizoto, chcela by som skusit to z tarhone, dakujem

joannas
26. okt 2012

@danielaj čo su to dule ? 😕

saxana36
26. okt 2012

ja som urobila živansku v alobale a ostali mi zo vcera uvarene zemiaky tak som stihla aj slivkove gule, bude aj na zajtra-nevarim venujem sa bubačikovi

evaleno
26. okt 2012

ja varím boršč (bez zemiakov), aby splňal "zdrave stravovanie"

megika1
26. okt 2012

pečené mäsko so zemiakmi na kyslo a koláčik

evaleno
26. okt 2012

@megika1 jéej, ten koláčik vyzerá mňamky, je z kysnutého cesta?

lienka2
26. okt 2012

dnes sme dojedali, na zajtra sa vari polievka z bravcoveho maska, a zajtra urobim karfiolove placky so zemiakmi, a prave sa pecu bananove muffinky 🙂

vieruna
26. okt 2012

Ahojte 🙂
My dnes makove sulance na zelanie. Zajtra nevarim. Ideme k svokrovcom na obed. Svekrusa mi aj veceru nabali 🙂 A na nedelu nieco vykoumam z kare. Mama mi doniesla domace zo zabijacky, tak som zvedava, ci bude nejaky rozdiel 😀 Polievku spravim vyvar so struhankami a smotanovu tortu

danielaj
26. okt 2012

@irsina83 počuj moja, ty vyváraš ako v Grand hotely 😲 pár dní pred pôrodom, máš môj obdiv 😉 mňam dala by som si 🙂

danielaj
26. okt 2012

@joannas aj tu je o nej ešte niečo, ak by si chcela vedieť http://www.biorecepty.sk/ext/biorecepty/php/bio...

danielaj
26. okt 2012

@megika1 super koláčik 🙂

lienka2
26. okt 2012

@megika1 mozem poprosit recept na ten kolacik?

lenka268
26. okt 2012

ahojte, dnes som uvarila kuraci parkelt zo smotanou a k tomu cestoviny kolienka.

luciferova
26. okt 2012

Vcera som robila mufiny na slano - zo spaldovej muky so syrom, salamou, olivami a cesnakom 😉 dnes asi druha davka bude potrebna 😅

joannas
26. okt 2012

@danielaj uf prvikrat take dačo vidim 😀 aku to ma chuť ? 😕 vizera to ako jablko 😉

danielaj
26. okt 2012

@joannas no vyzerá to ako jablko, len na povrchu má také jemné chĺpky, ktoré sa daajú zotrieť rukou, v surovom stave nejedlé, trpké, ale včera som uvarila prvýkrát na skúšku ten kompót a výborný, tak ako aj píšu, chuť taká zvláštna aromatická, niečo medzi jablkom a hruškou, trošku kyselkavé a voňavé 😉

lizatko1009
26. okt 2012

paradajkovu polievku so syrom a kuracie steaky, zemiakove pyre, zelenina, dresing.

abriela
26. okt 2012

@danielaj u nas sa tieto jablka pouzivaju skor na prevonanie. Nasi zjedia aj kompot. Mama dokocna aj surovu dulu (jablko), no ma to zvlasnu chut a mne to veru vobec nechuti.
@joannas

joannas
26. okt 2012

@abriela ja som doteraz ani nevedela že take dačo existuje 😕 😀 😀

lucka1987
26. okt 2012

na zajtra :
- brokolicová polievka
- snrčí guláš
- fazuľová kaša
- tvarohové rožteky z kysnutého cesta

moni244
26. okt 2012

@megika1 mňam, ten koláč vyzerá super

megika1
26. okt 2012

dievčatá na strane 1596 mám recept na tento hnietený koláčik ( cesto spodné + cesto vrchné výjde z tejto dávky na plech 37 x27 cm a pečiem z toho cesta jablčník ,tvaroháč a j makoš,čo mám po ruke ),tým že mám väčšie plechy na novej rúre tak som urobila väčšie spodné a na vrch iba mriežky,dá sa pekne vyhrať a vykrajovať lístky srdiečka uhlopriečne .Plnka je bežná pomletý mak zaparený mliečkom s vanilkovým cukrom asi 30 dkg maku a 1,5 dcl mlieka,do tvarohovej plnky ide iba tvaroh ,žltok ,vanilkový cukor ,zvyknem dať aj troška škorice asi tak :o))

lululka555
26. okt 2012

baby ,co hovorite na taketo ,,zdobenie,,medovnickov,neskusali ste ? http://varecha.pravda.sk/recepty/zdobene-medovn...

abriela
26. okt 2012

@lululka555 skvely napad

lululka555
26. okt 2012

@abriela hej aj mne sa paci,jednoduche a pekne.Ale pisu tam,ze sa to pecenim moze stratit,ked napuchnu.Musim to vyskusat. 😉