Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

gumidekmomo
27. okt 2012

spagety k tomu syrovo-sampinonova omacka a jablkove pyte 😉 to bude obedik nas 🙂

glukacova
27. okt 2012

@lululka555 Ďakujem 🙂

martinkatinka
27. okt 2012

sladký cukinový koláč a asi nan spravím parížsku šlahačku

eva7780
27. okt 2012

dnes na obed dojedame pecene kura s ryzou,na veceru urobim zemiakove placky

erni
27. okt 2012

my mame sosovicovu so zeleninou a cestoviny so smotanou,syrom a brokolicou a tvarohove slize a vecer tiez budu zemiakove placky uz si na ne robim cely tyzden chut...
@gumidekmomo prosim ta netrha sa ti cesto ,ked robis to pite?ja som to este neskusala, ale pocula som,ze vela zalezi od cesta,aby sa to podarilo

abriela
27. okt 2012

@glukacova s oblatkou som este nerobila. Skus v teme marcipanove torty, ale, aby si kočky otazku vsimli musis otazku zvyraznit, aspon nieco napise velkymi pismenkami.

abriela
27. okt 2012

@erni dobru otazku davas. Ja tento jablkový kolac - jablkove pite volam - potrhany jablkovy kolac 😀 .

erni
27. okt 2012

@abriela ja ho teda lubim,ale mam pred nim respekt, preto ho nerobim,ale mam teraz vela jablcok tak som v pokuseni 🙂

abriela
27. okt 2012

@erni som na tom podobne, aj ked ja az tak ten kolac neoblubujem, skor krajky z neho. Kolegyna ho robi tak, ze spodne cesto vyvalka a horne uz len nastruha na hrubo.

luciok
27. okt 2012

@ukana Joj akú chuť si mi urobila s kokosovým koláčom 😝 Ale mm to nemá rád, tak u nás je bublanina. Ale nedávno som poškulovala po tomto kokosovom koláči: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2422

ifkael
27. okt 2012

Apple pie, kuracie stehna vykostene supnem na panvicu s domacim uncle bens a priloha - ryzu. Polievku sa mi moc nechce, o to viacej bude zajtra chutit vyvar. A mozno cesnakovu- zalezi v akom stave pride tata z polovacky :D

Zajtra nevariiiim, ideme svokrovcom. Tento tyzden som tusim trhla rekord, kazdy den nieco piekla.

A este mam zarobene cesto na klobasove kolecka slane, len to ked urobim- zjem ich tusim sama :P

sacherova torta sa odklada, nechce sa mi ist do obchodu na cokoladu, kakao a slahackovu smotanu. Tak to bude cez tyzden...

ifkael
27. okt 2012

http://varecha.pravda.sk/recepty/sacherova-tort... nasla som tento recept, skusim ho pre zmenu

nanulik
27. okt 2012

dnes rýchly ale dobrý obedík 🙂 rascová polievočka a špagety s porovo-šunkovo-smotanovo-syrovou omáčou😀

lucka1987
27. okt 2012

navarene este vcera ten srnci gulas, a fazulova kasa a brkolicova polievka.. a kolacik som nerobila tie tvarohove rozky, ale tvarohovo pudingovo lekvarovy mrezovnik ( neostali mi uz cesto na mriezku. nabudue budem robit z 1,5 davky )
a inspirovala ma aj kocka tu v teme s listkovym cestom a parkom 😉

bis
27. okt 2012

@lucka1987 ahoj,receptík na tek koláčik by nebol?dakujem🙂

ivia123
27. okt 2012

my mame dnes zeleninovu polievočku a užasnu žemľovku,ta voňa a ta chuť no super 🙂

ktore
27. okt 2012

@lucka1987 aja ja by som ten receptik na kolacik prosila.

u nas dnes gyros salat ,polievka nebude.

happy8051
27. okt 2012

menu na buduci tytden:
Pondelok: zemiakova s klobasou, cisarsky trhanec s pudingovou zalievkou s malinami
Utorok: tekvicova kremova, mlete bravcove pod perinou, paradajkovy salat
Streda: paradajkova s bylinkami a syrom, brokolicove rizoto s parmezanom, miesany salat
Stvrtok: hrstkova polievka, zapekany karfiol s ryzou a smotanou
Piatok: zabijackova polievka, pecene jaternice a klobasy, kysla kapusta, pecene zemiaky
Sobota: ryzova polievka, ovocne palacinky, kompot
Nedela: vyvar, jelenie medailonky, hrncekova knedla, cibulky na pive

luciok
27. okt 2012

Moja dnešná čučoriedková bublanina

lucka1987
27. okt 2012

@bis http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=41753 , ale doporucujem robit z 1,5 davky cesta kedze mi chybalo a ako som sa docitala v komentoch pod receptom, tak som nebola jedina... ale inak je vynikajuuuci.. 😉 cesto sa mi nedalo na prvy krat vyvalkat a tak som vyvalkala na viac krat a polepila uz na plechu, ale vobec to nevadi a ani sa nemrvy. 😉

lucka1987
27. okt 2012

@ktore napisala som vissie odkaz na stranku 😉

miruss
27. okt 2012

U nás dnes bola hríbová polievka a guláš z diviny. Najlepšie na tom bolo to, že varil manžel. 🙂

bklaudia
27. okt 2012

@happy8051 je to dobre ze mas takto naplanovany jedalnicek🙂 vzdy ho vies dodrzat?

diusik
27. okt 2012

Vepro,knedlo,zeliii...

tanitta
27. okt 2012

bryndzove halusky, kapustne halusky, a vajickova polievka

bklaudia
27. okt 2012

Dnes budeme mat canelloni z kuracieho mäska so sampinonmi. Ako dezert spravim mliecnu ryzu dam to na velky tanier potriem chutnym lekvarom a polejem s cokoládovym pudingom(ak viete ake ma to jedlo napiste 😨 )

natal12
27. okt 2012

@luciok krásnu ju mas aku vysoku 😉

natal12
27. okt 2012

babeny takze men kysne cesto na šisky, a budem plnit nutelou a džemom 😅 dufam ze sa podaria 🙂

luciok
27. okt 2012

@natal12 Ano, preto ju rada robím, raz dávno som našla v knihe recept a odvtedy inú ani nerobím 😝