Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

rastulka
24. nov 2012

@natal12 Hodiš mi prosim Ta recept na tu hrnčekovu jablkovu babovku 😉

rastulka
24. nov 2012

@bubo1104 Asi hlupa otazka,ale možem nechat to medovničkove cesto odležat aj v chladničke?Nemame balkon a v našej špajze je teplejšie ako v byte 😕 😅

natal12
24. nov 2012

@rastulka moja som na mobile 😒 Tak nakukni do albumu @danielaj ona ju tam ma aj s receptom 🙂

lencyca
24. nov 2012

@danielaj ale ked ich tam nedám frfle 😉 ,najprv som ich robila tak, že som ich posypala na vrch,to sa mu nepáčilo,že mu z toho opadajú,tak ich dávam do vnútra,raz sú málo pripečené a tak...som mu aj povedala,že on nech také upečie,že od toho si tu ty 😠 reku tak nefrfli a jedz...

natal12
24. nov 2012

@rastulka nasla si??

rastulka
24. nov 2012

@natal12 Našla 😉 Dakujem 😲

drobik1
24. nov 2012

ahojte my dnes brokolicova polievka,cestovinovy salat co chladnicka dala so smotanovou omackou... 😀 a dezert nebeska mana... 🙂 zajtra bude vyvar z husich trupov, klasicka fasirka,plnene kuracie stehna s kukuricou a bambinom a zemiakova kasa... 😀 dezert mame aj na zajtra 😀

efci
24. nov 2012

@niky13 3 hodiny 🙂 4 sme uz nevydrzali lebo som zacala neskoro varit.

efci
24. nov 2012

@natalienka12 ano ten 😉

Korpus: 125 g maslovych susienok, 60 g maslo, 1 PL kakao
Plnka: Vymiešať 3 cele vajcia a 3 zltka so 120 g trstinoveho cukru, postupne pridavat 2 PL pudingoveho prasku cokoladoveho, 175 g rozpustenej cokolady, zmiesat 1 PL horucej vody + 1 PL kakao - pridat do plny, nakoniec 500 g tvarohu a 2 PL kyslej smotany.
Poleva: 75 g cokolady rozpustit v 125 ml slahackovej smotany - nenormaslne dobre 😝

maryennn1
24. nov 2012

@drobik1 ahoj, tie plnené kuracie stehná znejú super, mohla by si dať recept?

maryennn1
24. nov 2012

Ja chorá tak som spojila príjemné s užitočným a uvarila som kuraciu polievočku. ktorá ostane aj na zajtra a koložvársku kapustu, zajtra k polievke upečiem kuracie nohy, zemiakový kompót a zo zásob vytiahnem marhuľový kompót, mňam 🙂

mirage
24. nov 2012

My sme v ramci vyletu boli v Topolciankach pozriet zubrov - a nasli sme plny velky kos bedli, rastu doslova vsade..vyprazila som ich klasika v trojobale, k nim hranolky v rure a cesnakovo jogurtovy dip. Neskutocne to bolo dobre 🙂

mirellka
24. nov 2012

moji hladoškovia včera slintali keď sme pozerali master šef tak som spravila pečené br stehno,pichané zemiačky a cibuľkou a šípkovú omáčku , no mňamka riadna je to 😀

maartinkaa
24. nov 2012

@rastulka urcite mozes, aj ja som si vcera vymiesila cesto a dala ho do chladnicky 😉

nelly3
24. nov 2012

taka mnamka na zajtra, pride kamoska, je to smotanova torta (kys,smotana, piskoty, ovocie, posypane grankom) len som to dala do poharov - vyzera to lepsie he-he 🙂

titkovamiriam
24. nov 2012

cesto na pernicky-medovnicky
1.suche suroviny,uvareny med,vajcia
2,suche suroviny spracujeme z vlažnou medovou zmesou a po vychladnutí zapracujeme vajíčka
3,šup cestíčko na 24h do chladnicky

zajtra dalsie fotky 😀
komplet fotorecept:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34104

nelly3
24. nov 2012

@titkovamiriam
receptik na sojovu fasirku, manzelik ma rad jedla zo soje 😵

titkovamiriam
24. nov 2012

@nelly3 presne ako na masovu len necham sojove platky/kocky/nabobtnat pomeliem ,pridam vajcia koreniny namocene rozky ,obalim a upečiem

nelly3
24. nov 2012

@titkovamiriam
mnam 🙂

joannas
24. nov 2012

@titkovamiriam už pečieš medovničky 😕 nieje to ešte skoro? 😕

titkovamiriam
24. nov 2012

@joannas na naše tradicne nie ,lebo musia odstat v dozickach a neboj ja ich budem robit este minimalne 4 krat lebo len co zacnu maknut zacnu rychle miznut,polovicu aj tak rozdam po kamoskach a ked pojde tatik pre mareka odnesie aj babke 😀 tak musim zacitat takto skoro aby sme uz pocas adventu mali co hryzkat k zazvorovemu caju 😀 -aj ked pri 15st.vonku to nieje to prave zimne ale proste musi to byt 😀 😀 😀 😀

natal12
24. nov 2012

Moja vecera:nastruhane jablcko s vanilkovym cukrom a skoricovym 😀

ribelina
24. nov 2012

dievcence s čím môžem ešte roztopiť čokoládu na polevu ked nemám ceru? mám maslo a olej poradte či mi stuhne s maslom.

ribelina
24. nov 2012

a kolko masla na 100g cokolády? alebo hocicoho okrem cery 🙂

wikira
24. nov 2012

@ribelina ja občas zvyknem dať do čokolády mlieko, ale ona úplne potom nestuhne, ale je to veľmi chutné...

drobik1
24. nov 2012

@maryennn1 jasne to je uplne obycajske... 😀 vykostenne kuracie stehna naplnis kukuricou a bambinom a klasicky obalis a vyprazis..nic zlozite... 😀

bobinkask
24. nov 2012

ahojte u nás dnes zeleninová polievka a rýchle cestoviny so syrom a paradajkovou omáčkou , teraz sme si objednali pizzu, tak sa idem do nej pustit ...po dvoch tortičkách, ktoré som piekla sa mi žiada niečo slané 😀

firstbaby
24. nov 2012

@bobinkask wow, klobuk dole...na toto by som si ja asi netrufla 😉

mirellka
24. nov 2012

@bobinkask wwwaw nádherné 😵

mirellka
24. nov 2012

@papuka a to si ich aj piekla v tých košíčkoch ?