Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

janicka11
25. nov 2012

@kucminka Ja dávam zapiecť nie variť.

janicka11
25. nov 2012

Ahojte žienky my dnes pečené kuriatko+ryža+kompotik,a slepačia polievka zo slížikmy.. 😉 A ked nebudem lenivá poobede bude bábovka

sisanka
25. nov 2012

takze my dnes kuraci vyvar s rezancami a grilovane kuracie prsia s karamelizovany jablckami, ryza, hranolky a salat 🙂

verion
25. nov 2012

Hovadzia polievka, kuracie rolky plnene prazenicou v syrovo-sampionovej omacke s restovanou slaninkou + kuracie zavitky plnene sunkou,syrom a slaninou pecene v listkovom ceste, opekane zemiaky a ryza 🙂 a nejaky kolac ale zatial bez inspiracie 🙂

maartinkaa
25. nov 2012

@bubo1104 miesila som tvoje medovnicky a uz sa neviem dockat, kedy ich upeciem, dala som ich vcera z chladnicky rychlo do komory 😵

katja78
25. nov 2012

@mia258 - aj ja by som poprosila receptík na tortu 🙂 mladšia básni o takejto torte, lebo ju videla v knižke 😅

lululka555
25. nov 2012

ahojte, u nas dnes kuracia polievka so slizikmi a pecene kuracie stehna spolu so zemiakmi ,aj trosku ryze urobim a mam zamiesene cesto od vecera na tvarohovo-visnove kolaciky 🙂 🙂

danielitka26
25. nov 2012

@kucminka ja gulky varim priamo v omacke, ked su varene vo vode mi tam nieco chyba su proste vodove a uz nemaju taku chut, a na plechu som este nepiekla

kucminka
25. nov 2012

@janicka11 a ked dávaš zapiecť,tak to mäsko doppredu aj posmažíš,či ho dávaš surové s ryžou do rúry?

danielitka26
25. nov 2012

@mysiatkoo das mi recept prosim na tie zemiakove vsehotvary?? aj ta rolada vyzera zaujimavo tak poprosim oboje ak to nieje problem .....vopred dakujeeem

luciaq
25. nov 2012

hovadzia polievka s pecienkovymi haluskami, kuracie stehna pecene na kyslej kapuste a zemiakova kasa. pre synatora bravcove dusene so zeleninou a tarhona. a na zajtra nalozene bravcove azu. vecera zemiakovo-smotanove fliacky

maryennn1
25. nov 2012

@luciaq mňááá azu, to milujem 😀

luciaq
25. nov 2012

@maryennn1 ja tiez a uz sme dlho nemali tak sa vytesujem

reni1512
25. nov 2012

kuracia polievka s domacimi cestovinami, pečena krkovička, domaci knedlik a červena kapusta 🙂 zakusoook bude cokoladovo kokosovy kolacik

janicka11
25. nov 2012

@kucminka No ja osm si urobila guličky masové a dala surove na pekáč do truby..

vivusika
25. nov 2012

tarhoňove rizoto s kuracinou, od včera zeleninová polievka a čokoládové muffinky 🙂

zuzkaremiaska
25. nov 2012

rezanková polievka, zapekané zemiaky,na ne kuracie mäsko, postrúhaný syr a všetko zaliate šľahačkovou smotánkou. Mňamka 🙂

lucikatn
25. nov 2012

polievka zo suchého hrachu s mrkvou, pečená krkovička so zemiakmi na pare a idem pozrieť nejaký koláčik z tvarohu

kucminka
25. nov 2012

@janicka11 aha ,takže nie s ryžou?

janicka11
25. nov 2012

@kucminka Ja nedávam s ryžou aj si len také gulky smletého masa urobím ochutím,trošku struhanky dám a tak..ale tak každý robí inak

ellise
25. nov 2012

zasmaženou polívku s vajíčkem, krůtí maso na čínský způsob, rýže,

martinkatinka
25. nov 2012

Zemiaková kaša a kuracie slížiky v smotanovo syrovej omáčke

mysiatkoo
25. nov 2012

@danielitka26 paci sa : http://www.apetitonline.cz/recepty/6923-brambor... a rolada je vymyslena na zaklade tejto inspiracie : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4068612... robili sme fasirkovu zmes (maso, vajko, korenie, rozky navlhcene) a dnu siel cerstvy baby spenat, lucina (alebo mascarpone alebo philladelphia bez prixute) a vajko na tvrdo... navrx ta slanina podla linku...pecene hodinu na 180st.

lenka268
25. nov 2012

Ahojte, ja dnes slepaciu slizovu polievku a krkovicku v marinade zapecenu v rure a varene zemiaky, tip od @a2303 dala aj link a uz to tu super rozvoniava 😉

zuzuz1
25. nov 2012

polievka od vcera - z oslavy gualsu az az ostalo - a prave mi manzel dokoncuje zemiakove gulky na slano - plnene udenym mäskom - podavane s kapustickou kyslou...voni to tu nenormalne :D

danielaj
25. nov 2012

@kucminka ja guľky varím priamo v rajčinovej omáčke, skúšala som aj na plechu aj v parnom hrnci si urobiť, ale tie nám nechutia 😒 a dávam surové mleté mäsko+ ryža

kucminka
25. nov 2012

@janicka11 vďaka,už sú hotové,aj upečené 😉

kucminka
25. nov 2012

@danielaj ja som doteraz tiež dávala variť v omáčke,tak som chcela skúsiť upiecť,uvidíme ako nám budú chutit 😉

natalii6
25. nov 2012
natalii6
25. nov 2012

@kucminka ahoj ja robim tuto plnenu papriku a je fantasticka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28886