Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

zklimekova
14. máj 2013

@lululka555 krásna foto...oslintala som si počítač 😀 ..mňaaam

womankc
14. máj 2013

v rámci záväzku nejesť sladkosti som práve zožrala suchú lúpačku, že ako zabijem chuť, nóóóóóóó´prešlo to až keď som zmastila aj fidorku fuf už je mi lepšie xixixixiixixixixi

zklimekova
14. máj 2013

dnes polievka ešte z nedele, varené zemiaky, marinované opečené masko, zeleninový šalát s mozzarelou, a spravila som aj koláčik rafaelo rezy 😉

aadulik2110
14. máj 2013

dnes sme mali krémovú zemiakovú polievku, cestovinu s tuniakom a nivou a aby sme mali čo raňajkovať, tak pečiem vianočku

januschka10
14. máj 2013

Ja dnes na veceru telacie na smotane s ryzou a paradajkovy salat, malemu trosku zeleneho. Chcela som aj nejaku polievku urobit, hraskovu,kedze mam cerstvy hrasok,ale maly mi to vypluva,ze on tie gulicky nechce (sosovicu a fazulu miluje). Takze asi urobim zemiakovu polievku s hraskom a vymixujem to 🙂

drobik1
14. máj 2013

ahojte my dnes polievocka pismenkova a zemiakove placky ale bez mäsa pokrajala som do toho sunku.. 🙂 a este sme upiekli babovku s marhulami... 😀

lizatko1009
14. máj 2013

hrachovy krem, syr rychlovka medzi hokejovou prestavkou a moje: nemozem sa dopit 🙂

tinuskaha
14. máj 2013

dnes cviklova polievka a zemiaky na kyslo s rolkou z mleteho masa

lencyca
14. máj 2013

Ahojte,dnes sa dojedla sosovicova polievka,kuracie sote v zemiakovej placke a piekla som kysnuty kolac s tvarohom a rebarborou posypane skoricou 😉

ifkael
14. máj 2013

Dojedli sa span. vtackovia... Svokra vraj posiela segedin a v zalohe mam granadir...

A dala by som si sushi....aaaach

natal12
14. máj 2013

@michaelamilan nedáš receptíky na tie štanglíčky ?? 🙂 vdaka

natal12
14. máj 2013

@abriela a ináč ešte sa ta spýtam ked sme mali reč o draže cukriky ze islo by to aj takto ze spravim guličku vyvalkám na taku maličku placku a zabalím do vnutra niečo ci ?

lululka555
14. máj 2013

@lencyca mnam ,kolacik vyzera super 😝

levandullka
14. máj 2013

Niečo na zdravý a fit olovrant - domáci slnečnicový chlieb s maslom, petržlenovou vňaťkou, mrkvou a ovčím syrom 🙂

michaelamilan
14. máj 2013

@natal12 jasnačka, nech sa páči 🙂 http://tana-catering.blogspot.sk/2012/03/nivove...
ja nabudúce spravím aj šunkové a na vrch nastrúham eidam 🙂

marusik
14. máj 2013

@levandullka mňam... prosíme si recept na ten slnečnicový chlebík, prosím prosím 🙂

rosannar
14. máj 2013

na zajtra falošný španielsky vtáčik a zemiaková kaša 😉

sante81
14. máj 2013

@rosannar prosím ta ako robís toho falos. vtáčika? dakujem

natal12
14. máj 2013

@michaelamilan dakujem miši 🙂 inak ja som tiež michaela 😀

gabriella7
14. máj 2013

zapekana brokolica s jarnou cibulkou a brynzou + nové zemiaky s petrzlenom + paradajkovy šalát

rosannar
14. máj 2013

@sante81 ako normálneho len nedám hovädzie mäso ale bravčové 😀, lebo ved origoš vtáčik je z hovädzieho takže tento musí byť falošný 😀

danielaj
14. máj 2013

ahojte, u nás včera klasika dojedačky z nedele, dnes som robila plnenú papriku, domácu knedľu, aj keď to jedávame odjakživa s chlebíkom, ale pre zmenu, no ale s chlebom nám to chutí viacej, upiekla som našu obľúbenú hrnčekovú vianočku a idem vás dočítať 😉

raszuz
14. máj 2013

ahojte: u nás v piatok vývyar + granadír, uhorky, v sobotu šošovicová + palacinky s jahodovým džem, nutelou, v nedeľu šošovicová + pečené kuracie stehná s ryžou, uhorkový šalát, v pondelok hovädzí guľáš s knedľou a dnes bryndzové halušky. Zajtra ešte netuším, ale pravdepodobne niekde nejaké meníčko, lebo idem k zubníkovi, potom mám v pláne nejaké nákupy, tak asi nebudem stíhať variť 😀

bambina78
14. máj 2013

@nikushkasa Ahoj mne ten recept na ten quichlorrain vobec neotvori 😒 .. nevies kde moze byt zrada? a to som mala ho v plane zajtra robit jojooooj ☹ ☹

lindauciatko
14. máj 2013

@lizatko1009 ahoj, ten hrachovy krém je zo suseneho hrachu? Ako si ho varila? Vdaka

barbora84
14. máj 2013

@levandullka dakujem, vyskusam spravit vo stvrtok 🙂

lencyca
15. máj 2013

@lululka555 Dakujem,aj bol,mám rada kyselkavé koláče,už sa teším na ríbezle 😀

womankc
15. máj 2013

ahojte ja som si včera urobila žervé z kozieho mlieka, dnes dochutím a dobylinkujem a naložila som zmes syrov do oleja s medvedím cesnakom, korením a sušenými paradajkami
dnes chcem urobiť ešte pesto z medvedieho cesnaku a naložiť ho do oleja a liehu
na večeru idem urobiť niečo z cuketky, len ešte neviem čo a zrejme skúsim nejaký kokosový jednoduchý koláčik a možno ešte niečo naslano pre deťúrence
no a asi budem zas opatrovníčka, lebo sa mi zdá , že najmenšia chytá kiahne , ešte sa to nedalo presne rozoznať 😝

nedockava4
15. máj 2013

@danielaj Poprosim receptik na hrncekovu vianocku 🙂

lululka555
15. máj 2013

ahojte, dnes rajcinova polievka so syrom a lievance s ovocim a slahackou 😉