Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

vejapa76
21. jan 2018

U nás dnes ( a už aj na zajtra ) ražniči. K tomu ryža a z výpeku som spravila omáčku.

lucya87
21. jan 2018

@kim12345 aj my... mal by stat 2 tyzdne. Vacsinou ho vsak zbuchneme skor 😂

nikolla2
21. jan 2018

Zivanska s ryzou a hovadzi vyvar 😊

ajsha123
21. jan 2018

@kvetakinderko ako si robila tie kuracie prsia so sampionmi a cheddarom? Syr ide do vnutra, ci len posypat? Dakujem

womankc
22. jan 2018

@eliska13 heheheh no ja už mám pocit, že som .. A vieš čo mám priateľov dlhoročných, ktorí ma presviedčajú nech to začnem zúžitkovávať profesionálne 😀

womankc
22. jan 2018

Dobré ránko

vo štvrtok bolo pečené kurča so šampiónovou ryžou a baby karotkou, polievka ani neviem aká asi paradajková
v piatok polievka zelerovo- mrkvová s ryžou a ovsennými vločkami a druhé boli francúzske zemiaky
v sobotu polievka z piatka ešte a bryndzové halušky s fakt výbornou bryndzou z Krajinky / do halušiek pridávam nakoniec aj varené zemiaky / + sladká žinčica ,
v nedeľu hovädzia sviečková , omáčka z veľa veľa koreňovej zeleniny + bezlaktózová smotana a mlieko , nebolo ani treba múku , k tomu žemlové knedle zo sáčku vitana 😉, polievka morčaco- kurací vývar so zeleninou a rezancami a upiekla som moravské koláče

kvetinka75
22. jan 2018

@jance333 môžem poprosiť recept? Ďakujem

jance333
22. jan 2018

@kvetinka75 nech sa páči, recept mám na vareche, tu https://varecha.pravda.sk/recepty/brokolicovo-s... 🙂

kvetinka75
22. jan 2018

@jance333 ďakujem

nina19833
22. jan 2018

Zostali nám španielský vtáčikovia s ryžou a len som uvarila hríbovú polievočku

kvetakinderko
22. jan 2018

U nás dnes prívarok z lúskovej fazuľky a hovädzie fašírky, pečivo. Zeleninová polievka s cestovinou. Koláč ešte máme jablkové pyté.

bobovalenka
22. jan 2018

U nás dnes bravčové karé plnené sušenými slivkami so slivkovou omáčkou a hokaidovo-zemiakovým pyré :D Konečne som trošku niečo iné navarila na tej materskej 😅

anchowis
22. jan 2018

u nás dnes bravčový vývar so zeleninou a k tomu bryndzové pirohy a na večeru budú lekvárové a hádam ostane aj na zajtra....

slimstar
22. jan 2018

Príprava fazuľovej záhoráckej polievky: http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/532-zaho...

babababka
22. jan 2018

U nás včera:Hovädzia pol.,falošný zajac a tekvicový prívar s var.zemiakmi.Dnes:som si myslela,že ostane zo včera,ale nič.Perkelt a halušky.Zajtra:Zelerová pol.,sekaná vyprážaná ,pyré,kompót.

wikiwiki
23. jan 2018

Dnes chcem spraviť syrové krokety s opekanými zemiačikmi a k tomu zeleninový šalát.. Polievku máme ešte stále slepačiu z nedele🙂🙂

marikap18
23. jan 2018

@wikiwiki Dala by si mi recept na tie syrove krokety?Dik

tanickalab
23. jan 2018

Zeleninové rizoto 🙂 😉

babatkoo
23. jan 2018

Zeleninova polievka s pecenovymi haluskami a tvarohove slize. Zajtra bude zeleninove rizoto

zdenusa4
24. jan 2018

dukatove buchticky s cokoladovym pudingom..rajcinova polievka..

m_ij_ka
24. jan 2018

karfiolová polievka, segedýn s knedľou

babababka
24. jan 2018

Zajtra:parad.pol.,cestoviny /pór,cesnak,šampiňóny,syr strúhaný/.Piatok:granadír alebo dukátové buchtičky.

suve99
24. jan 2018

Dnes na obed kalifornské dážďovky, hranolky a sterilizovaný chren z AT /je taký, že vylieči všetky nádchy/, večera : špenát, varené zemiaky, volské oko, pre odporcov špenátu karfiolový mozoček...

oila
25. jan 2018

@suve99 Az sa mi zjezili chlpy ked som si precitala, ze dazdovky 🙂 Ale to si robila kuracie alebo bravcove masko nie?

m_ij_ka
25. jan 2018

na večeru domáci hot dog s horčicou

jukov
25. jan 2018

@oila nie je dotaz pre mňa, ale tiež robievam kalifornské dážďovky podľa tohoto receptu https://www.mimibazar.sk/recept/8808/kalifornsk...

suve99
26. jan 2018

@oila teraz som robila z kuracieho, inokedy robím i z bravčového... a podľa toho receptu ako sem dala jukov

anickaaa6aaa
26. jan 2018

Včera som večer navarila bravcove kare na plátky, opečené vo vypeku opecena cibula a šampióny. Masko som vrátila spát a zaliala som to to mixnutymi krajanymi paradajkami s bylinkami a nechala dusit. Potom dochutila solou a korenim a tiez bazalkou. Na zelanie syna ako priloha zemiakova kasa. Je to fajn ;) máme aj na zajtra asi 🙂

lilidix
28. jan 2018

Úplne tradičná nedeľná kukuričná polievka 😂 (to varil muž) ale je fakt chutná
Recept:
http://m.fresh.iprima.cz/recepty/kukuricna-pole...
Bravčová krkovička, knedľa, kapusta

lulatko11
28. jan 2018

Dnes sa realizoval moj manzel, polievka vyvar s domacimi knedlickami,hlavne jedlo dva chody hovadzi steak ,dubakova omacka a zemiaky a gordon blue plnene syrom,sunkou a hribikmi, k tomu ryza a ladovy salat 🙂