Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

tinaaa84
7. mar 2018

My dnes fazulova na kyslo a ja tak skromne salat s tarhonou,nemam chut na maso

tinaaa84
7. mar 2018
babatkoo
7. mar 2018

Koložvarska kapusta

tereniz
7. mar 2018

Tieto zemiacky zboznujeme......... hlavne chlapom chutia 🙂 uvarit zemiaky v supke,pretlacit cez to sitko,ako ked sa robi zemiakovy salat, dat oprazit do zlatava cibulku,vsypat tam pretlacene zemiacky a cca 5 minut posmazit... koreniny podla vlastnej chuti,pripadne petrzlenova vnat.... zemiacky nadherne vonaju a este lepsie chutia,kedysi som ich najprv osupala a az potom varila,ale prisla som na to,ze ked sa varia ako do salatu,neosupane,ma to uplne iny smrnc... no a ako priloha sa da naozaj pouzit cokolvek, od sekanej pre lenivsie 🙂 az po rozne druhy upraveneho maska,alebo len tak same s kyslou smotanou 🙂

zdenusa4
8. mar 2018

Bohu vdaka za zavaranu kapustnicu vo flasiach a vajicove cestoviny...Dnes uplne odflaknuty obed ale aj to sem tam treba..

karkana
8. mar 2018

dnes rezance s lekvárom a orechami

nicol_ka55
9. mar 2018

Dnes chcem spravit langose. Dlho sme ich nemali a dnes budem mat konecne na to cas pri tom aj stat 🙂

googwife
9. mar 2018

Dnes špagety z boloňskou omáčkou a možno aj polievku zeleninovú až nemusím variť aj zajtra 😉

veronikastrickova
9. mar 2018

Robila som ešte večer. Jedlo z jedného pekáča. Zemiaky, batáty, cibuľa, párky, sušené paradajky. Najprv som dusila, potom piekla. Ku tomu mrkvovy šalát, a zmiešala som s tatárkou nivu a saba omáčku. Dnes ku tomu ešte uvarím vajíčko.

tinaaa84
12. mar 2018

Nas nedelny obed-majonezovy salat a rybka.V pondelok budeme dojedat 🙂

tinaaa84
12. mar 2018

Kamoske na zelanie-spaldovy kolacik s mandarinkami a tvarohovo-pudingovou plnkou

tropkica
13. mar 2018

cestovinovy salat s kuracim masom a syrom a polievku som spravila sladku fazulovu

kopeccc
13. mar 2018

Ja tarhoňa a morčacie prsia na zelenine ( cerstva mrkva,cuketa,baby špenát )

lilidix
16. mar 2018

Fazuľová s langošom

iinuska
16. mar 2018

Brokolicova polievka, vysmazany syr, varene zemiaky, tatsrska

suzie28
16. mar 2018

Cicerovo čokoládový koláč bez muky

eva_eva
16. mar 2018

@suzie28 Dobrý je? Nemôžeš hodiť receptík prosím?

jukov
16. mar 2018

Kuracie soté, ryža a namiesto závinu sú slimáky - kakaovo škoricové

adriannasvk
16. mar 2018

Dnes cina,zajtra langose a na nedelu frankfurtska polievka a zivanska na oekaci s kuracim masom🙂

suzie28
16. mar 2018

@eva_eva

https://www.youtube.com/watch?v=xvj97WP5Hlg

.. nám chutil ... hneď sa zjedol 👌

adulikka
16. mar 2018

Dnes parkova polievka a https://mnamky-recepty.webnoviny.sk/recipe/brav...

Super to bolo .

mirola
16. mar 2018

No ja som si dnes pekne nalozila.. dubakova omacka, panenka a hranolky 😂

kvetinka75
16. mar 2018

pečené kuracie krídla, zemiaková kaša, cvikla, fazuľová polievka s mrkvou

svetlana261
17. mar 2018

Ja dnes slepaciu polievku s rezancami, vyprážaný syr, varené zemiaky a tatárska

matinka
17. mar 2018

Dnes fazulova s udenym a pstruh peceny s maslom a petrzlenovou vnatou so zemiatmi s rasvou. Vcera paradajkova so syrom a tvarohovo-krupicove gulky so slivkovou omackou a grankom

tinaaa84
18. mar 2018

No my v piatok cesnakova kremova.

tinaaa84
18. mar 2018

A dnes kuraci vyvar a masko pod perinkou

lucya87
19. mar 2018

Tvarohovo jahodova torta. Bezlepkova a bezlaktozova 😁

lucya87
19. mar 2018

Pecene bravcove s karfiolovou kasou

lennaa
19. mar 2018

Ja som sa tento tyzden uz konecne poucila a vcera som uvarila obed len tak aby sme vcera mali, aby nam na dnes uz neostalo a dnes som mala chut na nieco lahsie oproti vcerajsim reznom. Takze dnes zeleninovy salat, jogurtovy dressing a k tomu bravcova panenka 🙂