Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

denne73
10. aug 2011

@titkovamiriam jeminky moje to čo za náhoda??? až teraz som si všimla prispevok predo mnou 🙂)))))

lucyka1
10. aug 2011

baby, prosim vas ako robite rajcinovu polievku??? diky 😉

jarunka111
10. aug 2011

@janka256 áno, tieto robím aj ja a teda sú fakt vynikajúce, všetkým tiež odporúčam. Mňam, mi prišla ja chuť na ne 😀 😀 😀

lucyka1
10. aug 2011

@titkovamiriam dik 😉

adelaida33
10. aug 2011

@romcag no tak ja si fakt nič zlého nemyslím, lebo ja som ryžový nákyp tiež ešte v živote nerobila 😝 a žemľovku som piekla dokopy tak 3x 😀 , a tiež som s tym začala len kvôli mm 😉 .

titkovamiriam
10. aug 2011

inak žemlovka je vinikajuca z vianocky-ked je tak 1-2 dni stara na nu ovocie a vela vajec s mliekom ci smotanou mnaaaam 😉

happy8051
10. aug 2011

dnes strukova biela polievka s hubami, tvarohovy nakyp s ovocim

raza
10. aug 2011

@titkovamiriam aj ja robím z vianočky a dávam šlahačkovú smotanu. je to síce svinsky kalorické, ale mňaaaam 😵
dokonca raz som robila tak, že som namiesto ovocia dala mletý mak s cukrom. fúú, to bolo žrádlo!

ikika
10. aug 2011

@judka ahoj, prosim Ta, co su to kysle zemiaky? By som to aj vyskusala niekedy... 😉 😵 Diky.

tanitta
10. aug 2011

@lucyka1 rajcinova polievka: inu nerobim;)... zasmazka zaliat vodou(ja preistotu pouzijem vzdy ponorny mixer na hladko aby bolo) pridat klincek bobkov list cukor trosku soli.... pred dokoncenim pridat 500ml pomodoro (kupujem v bile alebo kauflande) zvast varim melence a kazdy si prida podla chuti + nastruhany syr

maji4
10. aug 2011

baby prosím hodte recept na dobru cibuľovú polievku , ešte som ju nikdy nerobila 😉 vopred ďakujem 🙂

nikulqa
11. aug 2011

dnes to bude perne, ale casu mame dost a uz sa nato teraz tesim,takze polievka paradajkova(vcera ste ma nakazili s receptami) , madarsky gulas s domacou knedlou a kto chce tak s kolienkami a este idem konecne zavarat ten fazulovy salat....tak prajem pekny dnik zienky 😀

titkovamiriam
11. aug 2011

zeleninova polievka a čína na ktoru sa tesím
a tu je moja cibuľajda:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=37095

katkarv
11. aug 2011

ja tiez zeleninovu pol.a plnenu kapustu,ta mi prisla na chut,dufam ze ju budem mat aj ked dovarim 🙂

adelaida33
11. aug 2011

Ja tiez zeleninovu polievku 🙂 a dojeme včerajší perkelt, ale dnes s obyčajnými cestovinami - vrtule.

mata71
11. aug 2011

kuraci vyvar zo včera ,a zrejme zemiakove a cukinove placky, 😵

riana12
11. aug 2011

vcera kuracie masko opecene s paprikou + ryza a babovkovy biskvit s ananasom a slahackou 🙂

elina313
11. aug 2011

Karfiol ako mozoček so zemiačikmi a pažítkou + kelová polievka 🙂

attena
11. aug 2011

@lucyka1 najjednoduchsia aka existuje ,kupim rajcinovy dzus Rio das to prevriet, troska cukru a je to ,je bez chemie a bez konzervantov trosku mozes zriedit s vodou ,ja si do toho uvarim zvlast slovensku ryzu a nastruham syr mnam

claudica
11. aug 2011

Dnes šošovicová polievka a parené buchty pre chlapov 🙂 Pre mňa nie, lebo sama som buchta, ja si dám šalát čo som si ráno nachystala - rajčina, paprika, uhorka, eidam na kocky a biely jogurt na to - mňam 🙂

kukujka
11. aug 2011

dnes zapeciem samipnony s nivou a klobasou k tomu varene zemiaky jaaaj ako by som si dala kyslu fazulovu alebo sosovicou polievku,ale bojim sa aby malu potom nerozdraplo s toho.inak jem okrem tych polievok a kapusty uplne vsetko,ale tohto sa este obavam

baranovadanka
11. aug 2011

ale ste to tu rezbehli :D ja este stale dumam co uvarit asi to nakoniec vyriesia cestoviny s tvarohom... polievocka zeleninova este od vcera je tak aspon to :D

baranovadanka
11. aug 2011

@raza dala by si mi recept na tu tvoju zemlovku? lebo ja som robila len klasicky z rozkov a nikto z rodiny mi to nechce jest 😖

nikus5
11. aug 2011

dnes bude žemľovka 🙂

titkovamiriam
11. aug 2011

tak ja spravím zemlovku zajtra jablkovo tvarohovu 🙂

elina313
11. aug 2011

Kočky mám jednu otázku, sú dobré kuracie krídielká pečené s medom a tou sojovou omáčkou ? Chystáme oslavu a nechcem niečo pokaziť. Jedli ste to už ? Chutilo ? Čo k tomu ako prílohu ?
Ďakujem za vaše odpovede a tipy 🙂

lenuss84
11. aug 2011

ahojte.slubila som ze budem prispievat,no akosi som pozabudla tak to idem rychlo napravit.v pondelok sme dojedli svieckovu a hovadziu polievku od nedele.utorok som robila brokolic.polievku s krupic.haluskami a piekla som tortilly.plnila som ich kurac.pecienkou udusenou a pridala som tam konzervu mies.zeleniny /hrasok a kukurica/ to sme dojedli vcera.dnes varim kuraciu zelenin.polievku a spagety s morca delou a syrom.na zajtra mi ostane polievka a dorobim par zemiakovych placiek.a na vikend idem k svokrovcom.takze zas sa ozvem az pondelok...papa

lenuss84
11. aug 2011

@elina313 nie nerobila som to.ale urcite to bude fajn.drzim palce ak sa pre to rozhodnes.potom daj urcite vediet ako chutilo hm...