Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mink
24. jún 2012

Zapecena ciabatta a salat.

amdeis
24. jún 2012

U nas dnes masova polievka, zivanska a kolac a la danielaj 🙂 Tento tyzden som tu nasla silne inspiracie.

ukana
24. jún 2012

@atiatko tak všetko naj k 18stke!!! 😎 😎 😎 😎 😎

lenka268
24. jún 2012

@atiatko musim napisat 🙂 tiez zelam vsetko najlepsie a torta je krasna a ked som ti citala spontanne mi slza vypadla 😵 , je to mile ze vam pripravili take krasne prekvapko a urcite bude aj dobre chutit lebo je s lasky 😉

lenka268
24. jún 2012

@atiatko manzelika mam tiez ozaj dobre ale toho by som sa asi nedockala ze by mi nieco take pripravil a syn je este maly 😉 to som tym chcela povedat 😅

irriss
24. jún 2012

scampi (podobne krevetam) se slehackou a rajcaty

https://www.google.it/search?q=scampi+con+la+pa...

zuziq
24. jún 2012

My dnes biela sosovicova polievocka a manzelik sa opat cini v kuchyni - bravcove masko na grilovacej panvici a k tomu grilovana zeleninka. V zivote to ja neurobim tak vynikajuco ako on 😵 A na vecer sme si kupili vseliake klobasky na grilovanie, takze bude vonkajsia grilovacka

kibuk
24. jún 2012

dnes mame kurca na smotane s cestovinou

katushka16
24. jún 2012

ahojte,my včera šošovicová polievka a lečo,dnes-šošov.polievka a rybie prsty a pyré zemiaky

tosomja
24. jún 2012

Špenátová polievka, jahodové knedle - sme doma len baby, manžel na také nie je, jemu na večeru pripravím grilovaného lososa a šalát

bobinkask
24. jún 2012

@atiatko všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 peknučká tortička - šikovný manželík so synčekom 😉

rastulka
24. jún 2012

Ahojte 🙂 u nas ako vždy klasicky nedelny obed vyvar,rezne,zemiaky a šalat 😝 a kolačiky mame z cukrarne veterničky 🙂

bubo1104
24. jún 2012

hrachová polievka , ryža + kuracie rezne + uhorkový šalát . Hrach náme už z vlastnej záhradky aj šalátik . Celkovo teraz je veľa ingrediencií zo záhradky , všetko pekne rastie a to je pekná odmena za tú lopotu , čo do tej záhrady človek dá .

zuziq
24. jún 2012

Dnesny obed 😵

lenuss84
24. jún 2012

ahojte.babky,tak vam poviem-som dnes robila tie rezne s lunexom /bambinom/ dusene v slahacke a boli MNAM!!!!! som sa dojedla.a k tomu som robila ryzu s hraskom.a šalat- šalat.uhorka,cherry paradajky a nakrajala som tam aj sterilizov.kukuricne klasky z Kauflandu.a aj nalev som pouzila z nich. a polievka-kuraci vyvyar s rezancami.
bolo to naozaj skvele jedlo.zas a znova musim napisat-DAKUJEM VAM za tuto temu plnu inspiracii a fantastickych mnamiek.
a vcera som spravila nepeceny zakusok-tiramisu z natierk.masla,slahacky a kyslej smotany.je moj oblubeny,robim ho velmi casto. 🙂 🙂 🙂

lenuss84
24. jún 2012

@atiatko krasne.aj ja chcem takeho manzelika.kde takych predavaju? chichi. 🙂

elka74
24. jún 2012

kuracia polievka, kura na kečupe, ryža, zeleninový šalát, zákusok tang

bobinkask
24. jún 2012

ahojte ja som mala dnes super nedelu- nemusela som varit 😉 zostala nám zo včera polievka, pohánková sekaná, zemiaky a dorobila som len zeleninový šalát a aby som sa tak moc nenudila 😀 spravila som ako maškrtu pukancovú tortu 🙂

danielaj
24. jún 2012

dnes len tak jednoducho a obyčajne, klasika slepačia polievka, pečená krkovička, pečené zemiaky, ryža, ľadový šalát, nejak sa ho nevieme dojesť 😅 , dcéra robila poháre s malinami, smotanovým traseným krémom a piškótami, mňam 😉 , mm mi naoberal posledné višne, pridám k tomu maliny a bude miešaný džem, a čaká ma ešte kôš čerešní, tak idem odstopkovať a zavariť 😉 pekný zvyšok nedele všetkým 🙂

kralicica
24. jún 2012

pečená kačka, rožková knedľa, červená kapusta

danielaj
24. jún 2012

@bobinkask mňam pečené jablkáááá 😉
@jajuuus mne tiež minule zostalo z plnenej papriky tá zmes, dala som to do mrazáka, po čase vytiahla, dala na plech, urobila som tam jamky, do ktorých som rozklepla vajce, dala zapiecť a navrch strúhaný syr, že aká dobrota to bola 😉 takto to vyzeralo
@titkovamiriam vďaka za link, ale Starkl má tú rebarboru stále vypredanú, ☹ to mám už preskúmané dávno, asi sa zastavím niekedy u vás a niekde ju vytrhnem, ke´d rastie ako burina 😅 😀

danielaj
24. jún 2012

@atiatko super tortička, máš zlatých chlapov 😉

danielaj
24. jún 2012

@atiatko a samozrejme všetko najlepšie 😉

verka1856
24. jún 2012

Mi sme dojedali zo vcerajska syrovosmotanova omacka so sampinonmi sunkou paradajkami cuketou a spagety.

lenka268
24. jún 2012

@bobinkask torta vyzera ozaj pekne a aj urcite je vyborna mohla by som poprosit ako ste ju robila 😉

atiatko
24. jún 2012

@ukana a @lenka268 a @bobinkask a @lenuss84 a @danielaj babenky ĎAKUJEM za vaše priania aj za pochvalu pre mojich chlapcov .... sú mojou najväčšou výhrou v živote 🙂 🙂 🙂 .... ste zlaté 😉 .....
My sme dnes mali na obed len takú rýchlovku .... zeleninkovú polievku na masle a kuracie rezne v dvojobale, zemiaková kaša a ľadový šalát .... no a ten pohár tokajského vínka pripíjam aj na vaše zdravie s prianím, aby ste sem ešte dlllllllho dávali také super receptíky, ktorými mi uľahčujete dennodenné rozhodovania čo variť ... Ďakujem za túto tému a vás v nej ... čin čin ... 😉

atiatko
24. jún 2012

@mink jááááj tak na toto by som sa teda nechala pozvať 😉
@danielaj dcéra je šikulka .... a ten trasený smotanový krém sa pls robí ako ? ďakujem 🙂
@bobinkask tak tá pukancová torta ma zaujala .... môžem tieť poprosiť o receptík ? ďakujem 😉

bambola
24. jún 2012

my dnes slepaci vyvar, kuracie masko s paprikou a majorankou, ryza, zemiaky a k tomu tzatziky a paradajkovy salat. k obediku biele vinko- palava, a dezert- tiramisu 😝

katusska1
24. jún 2012

dnes rezne so sezamom, pecene zemiacky s cesnakom a ryza... polievka klasicka slepacia 🙂 a ako dezert tiramisu 🙂 mnamka 🙂

titkovamiriam
24. jún 2012

@danielaj no ved sa zastav 🙂 a ten starkl skus tam zavolat niekedy maju napisane ze vypredane a maju 🙂