Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

irsina83
4. nov 2012

@sisanka nooo veru, starky vyvara same slsotnky len co ked on by to nestihal casovo, on rad pomali vari a v masterchefovi je vsetko na cas 😅

sisanka
4. nov 2012

@irsina83 😀 tak si uzivaj jeho fajnotky aspon ty 😉 tisko zavidim...ten moj ked chce tak tiez vie uvairt len co ked jemu sa vacsinou nechce 😀

irsina83
4. nov 2012

@sisanka dakujem, uzivam si lebo uz sama velmi nevladzem a este som aj chora, takze nic moc 😝

luciaq
4. nov 2012

dobre ranko. my dnes hovadzia polievka s rezancami. hovadzie masko na paradajkach a paprike a mlete rezne so syrom a kelom. priloha varene zemiaky s petrzlenovou vnatou a hruskovy kompot

sisanka
4. nov 2012

my dnes hovadzi vyvar, pecene kura s ryzou a salatom 🙂

dabon
4. nov 2012

Dobre ranko, tak my dnes tiez nejaký ten vývarík hovädzí a vybrala som z mrazáka zajaca, ale neviem ako ho spravit.... asi len niečo ako perkelt a svihnem k tomu šampiňony 🙂

lienka2
4. nov 2012

@danielaj alebo aj ine baby co ste uz robili papagajovy kolacik, treba robit sneh z bielkov ci rovno cele vajicka tam dam?

reni1512
4. nov 2012

baby podme dnes do reštiky na obed :D co by sme stale mali len varit :D .... (vyvar s rezancami, rezne, ryza, pecene zemiaky, cviklovo jablkovy salat aaa na kolac ideme k znamym :D)

nelinka0401
4. nov 2012

@lienka2 všetko spolu zmiešaš

nelinka0401
4. nov 2012

ja dnes ako vždy vývar-dnes slepačí a temešvárske medajlonky s knedlou.zo včera ešte ostali lievance tak aj sladné ešte máme 🙂 dostala som za ne od malej pochvalu,že na jednotku sú 🙂

miriamr
4. nov 2012

kurací vývar, zemiaková placka plnená hovädzím mäskom a pre malú pečené kura s ryžou
a ešte moje piatkové pečenie- banánový koláčik https://www.modrykonik.sk/fotoblog/miriamr/albu... 😉

danielaj
4. nov 2012

@lienka2 nie sneh nerobievam do papagájového, iba rovno všetko zmiešam 😉

eva7780
4. nov 2012

dnes sviečková

danielaj
4. nov 2012

@lencyca ja tiež ttot mäsko robievam a voláme ho obrátené rezne 😀
@irsina83 fíha, tak to klobúk dole 😉

danielaj
4. nov 2012

@mamkabeika no vidíš, ako super si si poradila, čo tam po servírovaní, hlavne, že chutila, ve´d tam bolo všetko mňam, a čo na tom, že to bolo trocha pomiešané 😉

natal12
4. nov 2012

kuracia polievka s domácimi rezancami a kura na kapuste s tarhonou 🙂

mata71
4. nov 2012

dnes je konečne slnečno.....navarená cesnaková polievka zo širokymi rezancami,tarhona,opečená sekana,čerešnovy kompon,,,kupene dukatové buchničky,a uvareny vanilkovy puding..........,, polievka bude aj na zajtra,len rezance budu s orechama cukrom,,,,,

milka1978
4. nov 2012

dnes budú bryndzové halušky so slaninkou a mliečkom 😝 neskutočne sa teším

macka23
4. nov 2012

Dnes zeleninkova polievka zo vcera a kuracie sote /vyborne/ s ryzou 🙂

gelinka75
4. nov 2012

kuraci vyvar, karfiolovo-cicerove fasirky, pre mm vyprazany syr, ryza, miesany salat a kolac himalaje 🙂

kikaneu
4. nov 2012

my dnes máme cícerovú polievku 🙂 a zemiakovú kašu s kuracími prsiami na zeleninke 🙂

savanah111
4. nov 2012

My máme dnes roštenku s ryžou, kapustovo-mrkvový šalátik, a cesnakovo-vajíčkovú polievočku. Ale strašne veľa inšpirácií je tu. Takže aspoň nemám dilemu čo zase budem vari 😀

bubo1104
4. nov 2012

jarná polievka s 10 druhov zeleninky a s haluškami . Halušky som robila podľa jednej maminy tu na MK - vajíčko , strúhanka , korenie , petržlenová vňať a šúľať do guliek , sú fajn . Druhé ryža + kuracie tyčinky , obaľované v cestičku + kompót . Ešte som spravila strieškový koláčik s BE - BE keksíkov , plnka tvarohová + banánik + šľahačka + čokoláda , podaril sa skvelo a malý mi zmastil hneď 2 kúsky

katushka16
4. nov 2012

ahojte,my dnes zeleninová polievka zo včera a kura na kapuste a zemiaky.a na zajtra som navarila kuraciu polievku a poobede urobím guláš,malé sú choré,mm bude s nimi doma,..

maculik
4. nov 2012

Ahojte, my dnes hovädzí vývar so zeleninou a rezancami, pečená kačka so zemiakmi a prílohou podľa chuti (cvikla, kompót, uhorky,...) a zo včera ešte avokádová pomazánka, podávaná na minižemličkách a so zeleninkou.
No a Adelka bude mať ešte cibuľu s medom a čajík z medovky od svokry, keďže kašle a má teploty 😒

maculik
4. nov 2012

@bubo1104 jej, to aký je koláčik?

mita9
4. nov 2012

manzel robi steaky 😀

lienka2
4. nov 2012

kuracia polievka s rezancami, pecena krkovicka a pecene zemiacky k tomu kapustovo-mrkvovy salat, a papagajovy kolacik ideme prave ochutnat, dufam ze bude fajny 🙂

mamkabeika
4. nov 2012

Ahojte 🙂
Keďže mm je dnes v robote, tak dojedám, čo zostalo: kyslá zemiaková polievka, ryžový nákyp s tvarohom a jablkami, potom mi zostali ešte chlebíčky, malinovo-tvarohová torta s mascarpone alias šomlój halušky 😀 a medový krémeš od maminy 😵 😵 😵

nakup
4. nov 2012

AHOJTE NEVIETE MI PORADIŤ AKO SA MRAZENÁ ZELENINA DLHO ROBÍ NAD PAROU ? ĎAKUJEM