Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

milocka29
30. jan 2010

u nas dnes boli langose, zakusok bublanina uz na zajtra a babovka pecena v mikrovlnke v tupervare, ako rychlo urobena, tak rychlo aj zjedena.

skybaby
30. jan 2010

my sme ranajkoobedovali u svokry chlieb vo vajicku a zemiakove placky a na veceru bola super tekvicova polievka 😉

mukky
31. jan 2010

ja dnes varím pre drobca šošovicový prívarok z červenej šošovice s kyslou smotanou,k tomu bude mať zemiačiky s maslom , vnaťkou a koprom

a nám budem robiť zapekané kuracie prsia na masle so šunkou,syrom a ananásom,k tomu hranolky pečené v rure a tatársku omáčku k tomu

vareniu zdar 😀

majaxy
31. jan 2010

Mukky ako sa robia hranolky pečene v rúre? Potom chutia podobne?

iinuska
31. jan 2010

karfiolovo-hraskova polievka, pecene kuracie stehna s ryzou, uhorkovy salat. A mozno upeciem bublaninu

mukky
31. jan 2010

ahoj majaxy,
ja kupujem vzdy tieto,bud hranolky,vlnky,alebo krokety...
http://www.mojehranolky.sk/
a chutia výborne,nie su také mastné,už ich robíme roky,iné také chutné neboli..
chutia dobre,dávam ich na papier na pečenie,ale nie je to nutné..

mukky
31. jan 2010

fíííha,dnes nikto nevaril? 😀

vladkaz1
31. jan 2010

dnes varil muz po dlhej dobe .... Spagety 🙂 jedine co vie ,ale snaha sa ceni 😀 ,lebo som chora

zuzana76
31. jan 2010

ahojte ja dnes

porova-kremova polievka s opecenym hraskom / to je taka cestovinka/
zapecena krkovicka so slaninou a cibulou a pecene zemiaky

zuzula25
31. jan 2010

u nas boli brnenske rezne a cibulkove zemiaciky 🙂

matova
31. jan 2010

desiata: zeleninova polievka
obed: spenat + zemiaky
olovrant: karfiolova polievka

mima1
31. jan 2010

my segedin s knedlou a kysnute kolace slivkove a marhulove s posypkou 🙂

vladkaz1
31. jan 2010

kolace by som si dala veru take slivkove.... ale bez posypky 😀

katy2
31. jan 2010

slepaci vyvar, bravcove pliecko s hribovo zeleninovou omackou a knedla (domaca 🙂 )

zuzulatko
1. feb 2010

AHOJTE ženy,

neviete nieco poradit co je dietne? Mali sme doma crevnu virozu.
Dakujem🙂 😉

matova
1. feb 2010

ahoj zuzulatko 🙂 : po črevnej viróze le najlepšia ryža (môže byť aj trošku oleja) alebo ryžová kašička, a varená mrkva- to sú potraviny ktoré zastavujú hnačky,prípadne ryžová zeleninová polievka s prevahou ryže a mrkvy, môžu byť tiež zemiačiky.

kibuk
1. feb 2010

ahojte ja dnes varim lečky (fliačky) s kapustou a polievočka od včera kuracia 🙂

zuzulatko
1. feb 2010

ahojky matova 🙂
dakujem za typy, vcera sme mali ryzu, dnes si urobime zeleninovu polievku mrkvovo hraskovu a nieco so zemiakom vymyslime 🙂

janac1974
1. feb 2010

ahojte,my dnes mame brokolicovu polievku so smotanou a druhe mame hovadzie masko s mrkvickou
a hraskom k tomu ryza,ale mam aj tarhonu,keby niekto chcel.

vladkaz1
1. feb 2010

tak ja dnes leco ,chlebik k tomu
teraz este varim polievku slepaciu a s masa spravim rizotko 🙂 na zajtra

babulina
1. feb 2010

cestoviny so syrovou omackou a kuracim masom, ale dali sme si extra zdravu variantu a mame spaldove bio cestoviny, ale akosi to moc chuti zdravo na mna 😀

ozi
autor
2. feb 2010

ahojte, ja dnes varím ryžu, kuracie mäsko na šťave a dusenú zeleninku, dačo dietnejšie po víkende 😎

lyongirl
2. feb 2010

ja som večer uvarila kelovú polievku a ešte máme stále mexický guláš, už tuším 4 deň 😠 , jedla som ho len ja...

kibuk
2. feb 2010

ahojte ja dens nevarim,behali sme po doktoroch a ostalo nam od včera lečky s kapustou a rezancova polievočka len rezance zavariť 🙂

mukky
2. feb 2010

ahojte,ja dnes varím kávu,kávu,kávu... 😀 😀 ,poobede sa pojdeme najesť von,ale ja rada varím takže zajtra prispejem určite 😉

janac1974
2. feb 2010

ahojte,ja som dnes varila paradajkovu polievku s kapustou na sladko a kuracie masko s mrkvickou a
kukuricou a zemiakovu kasu

evitkamalicka
2. feb 2010

my sme dnes boli na obed v restike

zajtra lasagne 😉

habibi78
2. feb 2010

slepacia polievka, zo vcera este ostal segedinsky gulas....

majaxy
2. feb 2010

Vyprážané mäsko a zemiaky dusené s chili papričkou

henikav1
2. feb 2010

my mame na veceru grilovane kuriatko a v rure pecene zemiaky s broskynovym kompotikom 😵