Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

tosijo
24. máj 2012

polievočka s hraškom z našej zahradky, mrkvičkou, karfiolom + zemiakovy prívarok so špekáčikom a volským okom + cesnakový slimáci z lístkového cesta

lencyca
24. máj 2012

dnes sa dojedla zeleninová polievka,vyprážané rybie filé s varenými zemiakmi,uhorkový šalát 😉

lenka268
24. máj 2012

kuracie prsia na stave so sampionova omacka a varene zemiaky

lululka555
24. máj 2012

ahojte 😎 u nas dnes cuketové fašírky so zemiakovou kašou a miešaným šalátom z čínskej kapusty,uhoriek a rajčín 😉

maba
24. máj 2012

babuľky,poraďte mi.Vytiahla som z mrazničky mleté (ja som mlela-nie kupenské 😀 )
bravčové pliecko .Pôvodne som chcela plnenú papriku,ale keď som predchvíľou bola u nás v obchode a videla papriku po 3,50 eur 😠 -tak to nie-to dám radšej ďeťom ku chlebíku ...Robíte aj guľky bez papriky-nerozvaria sa vám? ...toho sa bojím... 😖 .Raz sa mi to stalo,keď som robila plnenú papriku a zo zvyšného mäska som urobila guľky-a tie potvorky sa mi rozvarili 😅 😠 ....

tretulka
24. máj 2012

včera som urobila plnenu papriku a fasirky so zemiakmi, synator a mm sa nevedeli zhodnut, ze co chcu na obed 🙂 , dnes sme dojedli, zajtra mozno dolky spravim, sme dlho nemali, ale polievku neviem aku

tosijo
24. máj 2012

@maba ahoj, ja vždy robím z pol kila mletého plnenú papriku a vyjde mi to cca na 5paprik naplniť a 3-4 guľky a v pohode, nerozvaria sa. 🙂

miriamr
24. máj 2012

@kvietocek7 ja mám overené túto, je výborná http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26290 😉 a môže byť aj bez hrášku, len namiesto kyslej smotany dávam sladkú 😉

ladyiva
24. máj 2012

spagetkyyy s omackou z cerstvych paradajok a bazalky hmmm 😅

lenuss84
24. máj 2012

@ukana DAKUJEM,som sa rozhodla urobim tento kremes,ale s tym,ze na pudingovu vrstvu dam este vyslahane 2 slahacky so stuzovacom.a na to vrstvu keksov a cokopolevu.nech je to skoro ako original 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuss84
24. máj 2012

@maba ja robievam len gulky.mi papriku nemame radi.ale vzdy spravim jednu aspon taku mini-uvarim ju s gulkami,pre chut.
urob si tu zmes troska tuhsiu,prisyp struhanky napr.a obal gulky v hladkej muke.sa nerozvaria.ja tak robievam stale.

maba
24. máj 2012

@lenuss84 ďakujem vyskúšam 😉 😅

danielaj
24. máj 2012

@maba ja robievam aj guľky, lebo staršia dcéra chcel len guľky, papriku mi nezje, aj keď je to to isté vo vnútri :-a nikdy sa mi nerozvarili 😉

bubo1104
24. máj 2012

polievka šošovicová , druhé zemiačky varené , omastené maslom a zelenou vňaťkou s cibuľky + mini fašírky plnené šunkou a syrom + uhorky . Upiekla som z listkového cesta obdľžníčky tvarohové , orechové

danielaj
24. máj 2012

kočky, ktoré máte Facebook, tu je link na album moje pečenie, všetky koláčiky v albume mám vyskúšané, ak by ste chceli recept, rada sa podelím http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.137...

ukana
24. máj 2012

@maba ja tiez robim len gulky, prip, jednu papriku naplnim, aby to malo tu paprikovu prichut..a tiez obalujem v hladkej muke tie gulky, nerozvaria sa 😉 ...boze ja mam oslintanu klavesnicu, len si spomeniem na plnenu papriku 😀 😀

bodka13
24. máj 2012

@danielaj ešte receptíky podopisuj 🙂 ....a na link sa dostanem hocikedy 😕

danielaj
24. máj 2012

@bodka13 no keď bude troška viac času podopisujem, a jasné, že na link sa dá dostať hocikedy 😀 😀 😀 som to blbo napísala 😅 😅 už sa mi asi varí mozog z tej horúčavy, čo u nás máme 😅 😅 😅

lenuss84
24. máj 2012

@danielaj kukla som.fuuuuha,tak ty si frajerka!kolaciky ako z cukrarne!NADHERNE!KLOBUK DOLU!

danielaj
24. máj 2012

@lenuss84 ale čoby 😅 😅 že ako z cukrárne? to ani zďaleka nie 😀 😀 ale ďakujem za pochvalu, potešilo ma to , naozaj 😉

maba
24. máj 2012

@danielaj u nás akurát dopršalo 😀 hneď je lepší vzduch 🙂

danielaj
24. máj 2012

@maba normálne závidím, že u vás pršalo 😒 u nás už strašne strašne dlho nič, všade naokolo prší a nás to nejako obchádza ☹ pomóc moja záhradka 😒

bubinko83
24. máj 2012

@danielaj ani u nas nezaprši len sa tu praši a fuka vetrisko a dažd nikde 😠

danielaj
24. máj 2012

@bubinko83 aj u nás tak isto ☹ 😠

lululka555
24. máj 2012

@lucikatn ahoj cícerovú na kyslo robíš tak ako fazuľovú?

danielaj
24. máj 2012

dnešná pudingová maškrta 😉 nechcelo sa mi čakať na jahôdky, kým dozrejú, aj keď s nimi by to bolo naj naj 🙂 , tak som robila, čo chladnička dala bebe kekse, vanilkovo-smotanový puding, zavárané marhule, na to domáca jablkovo-marhuľová výživa, čokoládový puding, bebe kekse, šľahačka vymiešaná s kyslou smotanou a strúhaná čokoláda 😉 a veruže je to mňam, práve ochutnávam 😉 a zapíjam vodou s mätovo-medovkovým sirupom, síce sa má lúhovať až do večera, ale neodolala som a trochu som si ukradla
😅 mňám j 😝 a robievam takéto nepečené dobroty v lete dosť často, ale s piškótami, s bebe keksami robievam iba nepečený krémeš, tu je foto, čo som robila nedávno piškótovú nepečenú tortu 😉

lululka555
24. máj 2012

@danielaj mňam, vyzerajú úžasne 😉 ...nepečený krémeš som robila nedávno,ja používam marína a indián kekse... 😉

danielaj
24. máj 2012

@lululka555 ďakujem pekne 😉 no len taká rýchlovka to bola 😉 ale dobrá 😵

muskam
24. máj 2012

u nas dnes bola cesnacka s oprazenym chlebikom a palacinky s tvarohovou plnkou a malinovo-cernicovou omackou...

lenuss84
24. máj 2012

@veronika1417 ja mam zmenu:idem robit nepeceny kremes z Bebe keksov. svokor ma dnes narodky,tak mu ho u nich v sobotu spravim. 🙂