Čo ešte môže papať 6 mesačné dieťa?

something
5. feb 2013

Maleho prikrmujem uz mesiac. Papa mrkvu, zemiak, sladky zemiak, brokolicu, karfiol, spenat, mungo, jablko, banan, Co mu este mozem urobit? Uz mal vselijake kombinacie tychto veci ale pride mi to take fadne uz. Chcem mu dat zajtra na obed nieco ine. Mam aj naturalnu ryzu, kuskus ale neviem ci to uz mozem davat.Dakujem

danadany
5. feb 2013

my sme dávali už aj mäsko a myslím že ryžu by si po kúskoch mohla a napríklad výživu môžeš a náš mal rád také keksíky predeti

alenaba
5. feb 2013

kaleráb, tekvica, cuketa, pór, patizón, petržlen, petržlenová vňať, hruška, marhuľa, broskyňa, ryža, pohánka a kukurica - ja som používala a aj používam pohánkovú a kukuričnú krupicu, kuracie, morčacie a králičie mäso - a iné ma teraz nenapadá

saranata
5. feb 2013
melesmeles
5. feb 2013

pozor na alergeny! ryby, por, petrzlen..to vsetko su alergeny.

paprcka1109
5. sep 2014

Mozem dat 6 mesacnemu zemiak,mrkvu,brokolicu,petrzlen spolu?

evittam
6. sep 2014

paprcka1109 Jasné, že môžeš 🙂. A tá tabuľka vyššie - len sa prosím nedržať tabuliek.....Jedine pri podozrení na alergiu. Za chvíľu bude všetkov tabuľkách 😀 😀

amandas
29. sep 2014

urcite mozes.. moja dcerka tiez zacaala ked mala polroka 🙂 teraz ma zeleniny plne zuby a stale by iba vyzivy jedla 🙂 idealne vyzivy (jedinu kupovanu co jej dovolim jest je Ovko aj to preto, ze su bio) a piskoty a chrumky :Dmam pocit akoby sme sa v jedeni vracali spat a nie dopredu

slulu24
27. okt 2015

zdravym chem sa opytat mam pol rocneho synceka a chem sa opytat ci mu mozem davat cajove maslo z chlebom a z roskom dakujem

monyg
11. mar 2017

@alenaba ja len poznamku pozor na broskynu a marhuľu mi sme dostali alergickú reakciu

bobana297
23. júl 2017

@alenaba ten patizon moze? ja mam skoro 10 mesacneho syna a dnes sne robili patizon tak rozmyslam ci moze. lebo z baklazanu mal krce jak slak 😣

pallacinka29
23. júl 2017

@bobana297 Baklazan obsahuje nejaku latku, treba ho davat neskor (nepamatam si presne, ci nie az dobre po roku)... patizon som davala 11 mes. a lubil velmi - patizonovo-mrkvove placky

malymyis
23. júl 2017

@bobana297 môj má 7 mesiacov a patizon už párkrát mal a veľmi mu chutil so zemiacikom a mrkvou 🙂
@slulu24 tak to má záujma ako dostaneš do pol ročného dieťaťa chleba s maslom 😂 neviem ešte som to nevidela pokiaľ nešlo o korku ktorú ohryzal 🙂

sangre
17. jan 2019

@malymyis ahojte kocky desiatut ste davali ovocie potom obed a olovrant mliecko?

sangre
17. jan 2019

A kedy ste zacali uz 3 jedlami