Čo môžu deti papať po výbere nosných mandlí?

rozala111
13. jún 2010

Ahojte, detom, by mali vyberat vo stvrtok nosne mandle - dufam, ze neochoreju a ze sa to podari. Chcem vas poprosit, ake jedlo sa dava detickam po operacii? co vsetko mozu papat? nejake tipy na jedlo. A este co mozu robit, su nejako obmedzene? dakujem.

zusika
29. jan 2014

Ahojte! nas caka vyber mandle v PN o par dni - v pondelok 5.2. .... verim, ze dovtedy budeme zdravi... 😖 Zaujima ma, ake presne odporucania mate z kliniky v Piestanoch? - mliecko teda moze ci nemoze? Ved aj krupica ci puding, jogurt je mlieko? maly bude mat operaciu ako darcek k 3. narodeninam 😝 takze stale sme nauceni na mlieko a jogurty.... A vylucenie z kolektivu? tyzden ci dva?? @miska201 @hanikbanik....

miska201
29. jan 2014

@zusika Ahojky, mliecko sme pred operaciou nemohli, isli sme nalacno, az na podvecer vypila pol flasky, ale len letne, strava skor kasovita, polievocky, to ti tam vsetko povedia. Vylucenie z kolektivu nam odporucili 2 tyzdne urcite, kvoli oslabenej imunite.drzime palce :O)

janulkaza
10. feb 2014

@anesim ahoj,prosím ta chcem sa spýtať kde ste boli na výber tej nosnej mandle a či nedorástla.Ďakujem🙂

anesim
17. feb 2014

@janulkaza my sme boli v TT, odvtedy máme pokoj s bacilmi, v lete to bude 6 rokov čo jej ju brali , chorá odvtedy minimálne, mandla je našťastie nedorástla

janet24
6. jan 2015

My ideme teraz 13 a nespim uz tyzden.som na nervy

nataalka007
10. apr 2015

neviete co mam aj ja jest som 1 den po operacii ( nie cely den ) co by som mohla jest ..
dakumjem 🙂 🙂 🙂 😵

nataalka007
10. apr 2015

@janet24
nemas sa preco nervoznovat je to len asi 10-15min mozno niekde cca30min ako kde mi sme boli v sukromnej a tam nam to urbili za 15 min 🙂

janet24
10. apr 2015

@nataalka007 hehe to uz bolo v januari ale diik za podporu🙂))

9018117531
8. apr 2016

Dobry den,chcem sa len opytat ,mi 7z mame tyzden po zakroku vybrate nosne mandle,ale mame problem stale s jedenim,nic mi skoro nechce papat maly,ci to este suvisi s ty zakrokom este alebo nie,mozte mi prosim poradit

diorka
25. apr 2017

ahojte baby, malej vyberali nosnu mandlu pred 3 tyzdnami, ale stale jej zapacha z ust, kedy to asi prestane?

agata138
18. jan 2022

@jenny2009 áno mi sme včera vyberali nosné aj krčné zmenšili a to moje majú 3rocky.obidve boli celkovej anestézii prvá to celkom dobre dala ale druhá ta plakala a nebola kľudná