Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo upiecť ročnému dievčatku na narodeniny?

bibinka322
6. jan 2013

poprosim niaky tip na niaky kolacik alebo tortu moja mala bude oslavovat onedlho svoj prvý rôčik alebo ake jedlo podávať dakujem za kazdu informaciu

lilitela
6. jan 2013

No to asi zavisi od toho co tvoja mala uz papa. My sme vzhladom na okolnosti nerobili k prvemu roku nic. Pre navstevu a gratulantov mozes urobit v podstate akykolvek kolac ci tortu.

evulilik
6. jan 2013

Ja som uvažovala že zrobím osobne malej takú nepečenú s kyslej smotany, piškotiek a broskyne alebo klasickú piškótu a na vrch broskyne so smotanou .. 🙂

mummy01
6. jan 2013

ja by som urobila nieco co moze aj mala papat...takze asi smotanovo-piskotovu,taku robievam aj ja uz odmalicka detom.

1katkas
6. jan 2013

rocne dieta uz moze papat vsetko, takze moze byt piskotova s nejakou plnkou... ale ani nepecena smotanova s piskotkami nie je zla 🙂

ajka30
6. jan 2013

ja som malemu robila nepecenu z piskot, krem bol z varenych jablk a zlateho klasu ( bez mlieka) a vrch som potrela bielym jogurtom. Ten recept bol v nejakej knizke pre mamicky.

ankaevka
7. jan 2013

upečiem klasickú piškótu, potriem domácim džemom a plnku spravím z vanilkového pudingu..a bude ju jesť aj malá 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli