• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo variť na zajtra?

(zamknutá)
9. augusta 2012 
Ahojte maminy co budete zajtra varit ? ja rozmyslam o tom ze sekanú vysmažim a zemiakovu kasu :slight_smile: a ako robíte zemiakovu kašu ?
8. aug 2012 o 21:27  • Odpovedz
Kašu ? :grinning: Uvarím zemiaky ,,,popučím dam maslo troska a mlieko a poriadne vymiesam na kašu ,,moje deti ju velmi maju rady :wink:
8. aug 2012 o 21:33  • Odpovedz
zemiaky varim aj s rascou a bobkovym listom a pucim a miesam ich iba s maslom, takto ju mam najradsej :slight_smile: a ten link, co ti sem dala katren, si urcite pozri, je tam toho neuuuuurekom. a same mnamky :slight_smile:
8. aug 2012 o 21:38  • Odpovedz
Ja mám zajtra na pláne cestoviny s tvarohom, cukrom a maslom.... Aspoň do nej dostanem niečo mliečne... :wink:
Zemiakovú kašu som vždy robila tak, že som uvarila zemiaky, vodu scedila, dala trochu prevareného mlieka a maslo - popučila alebo rozmixovala ponorným mixérom.
Ale odkedy mi drnda začala jesť a nekamaráti sa s mliekom /okrem tých cestovín s tvarohom :wink:/ tak len uvarím zemiaky v osolenej vode, po uvarení tam nechám trochu vody a pučítkom ich popučím, má to veľmi rada...
8. aug 2012 o 21:39  • Odpovedz
Jelenie ragú ... alebo synovec miluje kuracie prsia na hrýbovej omáčke s ryžov ...často toto jedlo robím,ale aby sa to stále neopakovalo robím kuracie prsia na rôznych omáčkach s ryžov /napríklad : hrýbová,kari,horčicová,smotanová,syrová/
8. aug 2012 o 22:01  • Odpovedz
slivkové knedle zo zemiakového cesta a bude na výber - s grankom, makom, tvarohom :grinning:
8. aug 2012 o 22:05  • Odpovedz
@natal12 tak toje teda otazka :grinning:

... a ako zapinas PC?
8. aug 2012 o 23:58  • Odpovedz
čo chladnička dá... :wink:

Ale naozaj zabitá otázka :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2012 o 00:05  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.