Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo variť pre 1,5 ročného chlapčeka?

paradis27
19. jan 2015

Co varit?

paradis27
autor
19. jan 2015

Alebo kde najdem vhodne jedla stravu recepty pre 1,5 roc chlapceka....stale mi keca svokra co mam dat aconie..uz je to dost aj na mna....prosim poradi mi niektora maminka ?

natalym
19. jan 2015

@paradis27 Var mu čo sebe, len bez dráždivých, presolených ingrediencií. Čo máš rada Ty?
A čo navrhuje svokra? Bývate spolu?

sasena033
19. jan 2015

V roku a pol ma este oddelenu stravu ? Moje deti uz davno jedli to co my samozrejme menej soli 😉

eeffka
19. jan 2015

@paradis27 to iste co vy akurat menej soli a korenia, samozrejme mam na mysli zdravu stravu, aj ked ani hranolka raz za cas ho nezabije...

moni244
19. jan 2015

moja od roka jedla to čo my, len akurát som jej odobrala a až potom dochucovala nám, nechcelo sa mi variť 2 druhý jedál

zuzabr
19. jan 2015

môj malý má 17 mesiacov a varím mu to čo nám akurát odoberiem skorej a nám potom dochutím, jemu len kus solím, rascu mletú a majoránku dávam, červenú papriku sladkú a domáci kečup do niektorých jedál....akurát nič vyprážané a žiadnu udeninu mu zatiaľ nedávam jesť, jedlá s kapustou po troške na ochutnanie 😉

paradis27
autor
19. jan 2015

Dakujem pekne

paradis27
autor
19. jan 2015

Svoka nebyva ale stara sa,ze mam davatvse ajochucovat..zeked ona mala deti davala vsetko...ked je maly u nej...davamuvse podla seba,vobec nepocuva mna...achjaj

sandri
19. jan 2015

Moj maly ma 15 mesiacov - papa vacsinou to co my - ja nesolim, dosoli si kazdy sam na tanieri podla chuti. Ak robim nieco vyprazane alebo koreniste, malemu uvarim zvlast. Casto robim telacie - kvoli zelezu. Napr naposledy som mu dala 1 telacie steak nakrajany na kocky, troska vody - aby sa to dusilo, pridala som asi 2 PL paradajkoveho pretlaku a troska mletej rasce - spolu s vodou som z toho urobila omacku k tomu masku (masko som v tej omacke aj uvarila). Maly sa zalizoval az za usami. Vyskusaj 😉 a k tomu zemiacky uvarene a hotovo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli