Čo variť svojmu 4-ročnému synčekovi? Poraďte!

klaymanova
27. mar 2008

Ja uz neviem co mam vymysliet,poradte mi bud nieco co by ho zaujalo 🙂 dakujem

junovka
27. mar 2008

tazko povedat, co ma rad a co nie?Tusim, je taky vyberava jedak ako moja Timeika, co? 😀 😀

danulik
27. mar 2008

ked sme boli deti (ja a moji surodenci), tak nas najviac "bavili" spagety, pizza a hranolky s kecupom - to bola hostina 😀 a celkom sme sa dali nahovorit aj na rozne polievky 😉
este nemam deti, tak ti velmi nepomozem..ale viem, ze aj s nami to mala mama tazke 😖

melory
27. mar 2008

klaymanova, ja mojmu varim to co nam. zober koucharsku knihu a chod na to.

klaymanova
autor
27. mar 2008

budem musiet nieco skusit alebo pockat kym podrastie dcerka a bude mu lepsie chutit dufam 😅

alami
27. mar 2008

ja mám 5.ročného syna - s obedmi to je celkom dobré,ale inak nechce jesť skoro nič len chlebík s nutelkou, okrem neho si dá len chlieb s maslom a granko, tvrdý syr alebo bábovku. Šunka výnimočne, nátierky nehrozia. Tiež som z toho o nervy. Vždy: Čo si dáš? Chlebík s nutelkou! A z jedným pohárom čaju ho naháňam celý deň!

klaymanova
autor
29. mar 2008

alami to same chlebik alebo obmena ze rozok s nutelkou,jaaaaj 😒 a vlastne s chlebika len striedku korka uz nechuti jaj ach 🙂 ale cajiky ma rad len poriadne sa najest to nie a vlastne co aby mu chutilo

ukana
1. apr 2008

u nas ficia rybie prsty 🙂 ale nezavidim vam, nas maly je riadny jedak a neviem si predstavit, ake to je, ked dieta nechce jest ☹

vesi
1. apr 2008

moja menšia zje skoro všetkom ale staršia...keby nebolo chleba, tak umrie od hladu 😠 u nej fičia hranolky, rybie prsty, pizza, mäso ako kedy, najlepšie bez zemiakov a bez ryže 😠 zdravá strava je v r..... 😝 😀

kkatrina
2. apr 2008

3,5 ročný Jakubko papá to čo my a keď začne vymýšľať tak zatrhnem všetky sladkosti a hneď si to rozmyslí 😀

inak mal obdobie keď bol veľmi často chorý a dosť pochudol - mal pred 3 mesiacmi 12 kg 😒 a nechcel papávať, tak nám vtedy v lekárni poradili železné víno - 1x denne 1 štampŕlík ale vypiť slamkou. Ja som to našťastie nemusela vyskúšať, ale zo skúseností iných mamičiek viem že to funguje.

a Kubko by stále pil len granko 🙂 a nemá rád sladké jedlá typu dukátových buchtičiek