Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo variť ?

kikaaa444
8. mar 2019

Zienky čo dnes variť ? Mám chuť na nejakú polievočku a a hlavne jedlo niečo klasické . Napr francuzke zemiaky alebo tak 🙂 len tie som robila pred nedávnom tak nejaké tipy ??

nevludna
8. mar 2019

Ja som robila bravcovy perkelt s domacimi haluskami🙂 a polievocku chcem vecer robit taku z cervenej sosovice a batatov, taku micnutu, na styl indickeho dhalu

kikulienkadd
8. mar 2019

Tekvicova polievka a bryndzové halušky budeme mať 🍜🍽🥣

lubik87
8. mar 2019

@kikaaa444 ja robím fazuľovu s klobásou a maďarský guláš s knedľou 🙂 objednávka ráno od syna keď išiel.do škôlky 🙂 vždy sa dohadujem.s nim čo by si dal na obed a mám postarané 🙂

lubik87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1natasa1
8. mar 2019

@kikaaa444 Ahoj, krásne MDŽ PRAJEM 🙂 , my dnes varíme šošovicu na sladko a zeleninové fašírky a zemiakové pyré. Včera sme mali kuracie časti prekladané so zemiakmi na kolieska zapekané so syrom a smotanou.

vamajka
8. mar 2019

@kikaaa444 rajcinova polievka, bryndzove halusky

petrastrbanikova
8. mar 2019

My máme dnes 🥦brokolicovu polievku a lososa + zemiaková kaša 😉

diewcatqoo
8. mar 2019

Ahoj, manzel dnes dojeda svieckovu zo vcerajska a pre mna a syna som spravila spagety s tuniakom a paradajkovu polievku. Popoludni este upeciem sisky, lebo mam strasnu chut na sladke 🙂

eri444
8. mar 2019

Typické piatkové jedlo, grilovaný syr s olivami a hranolkami 🙂

simonkaa27
8. mar 2019

Tak si sprav napriklad cesnakovu kremovu polievku so syrom a palacinky. To je tiez take tradicne jedlo a chutne :-P

osky
8. mar 2019

Fazulova na kyslo s chlebom a varenym vajcom-dnes
Vyprazane rybie file,hranolky,zeleninovy salat-vcera

evinku
12. mar 2019

Tekvicová polievka... Segedin s knedľou.... Kur. Rezne v rúre zo šampionmi s ryžou a uhorkovým šalátom...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli