Čo variť pre manžela a 14 mesačné dieťa?

janulienka2181
8. jan 2014

Ahojte ja by som Vás chcela poprosit o rady čo varit pre mojho syna ( rok a 2 mesiace - papa už všetko, iba brokolicu nemože) a manžela. Už si stým neviem dat rady tak prosím pomožte mi 🙂

zuzana113
8. jan 2014

Ahoj, ja mam ten isty problem, stale vmyslat co varit :D ale prisla som na jednu fintu a ta sa mi osvedcila, napisala som si na papier vsetky jedla a polievky ktore varievam , dala som si ich na chladnicku a vzdy si nejake vyberiem a striedam polievku z druhym a obmienam ingrediencie. 😉

linda20111
8. jan 2014

@janulienka2181 ahoj, nemusis im uz varit osobitne - syncekovi a manzelovi, mozes kludne varit jedno jedlo - len ho menej ochutit a menej solit (alebo vobec). Manzelovi a sebe dochutis priamo na tanieri, alebo malemu odoberies osobitne do misky a zvysok vam dochutis. Dam priklad - zeleninove polievky, slepacia, polievka z bravcovej kosti, plnka z polievky, varene a dusene maso. Palacinky, lievance, buchty, halusky, rezance s tvarohom, s dzemom, s makom, fasirka - pecena v rure - moze byt so syrom, so zeleninou.. Moj maly ma rok a uz papa vsetko - teda aspon ochutnava, lebo nie vzdy chce nieco zjest 🙂 🙂

baryana
8. jan 2014

@janulienka2181 ked mam ist varit, tiez ma maloco napada, ale zuzana113 ma dobry napad, dat si vsetko na chladnicku a len vyberat. rozne omacky: zemiakova, kalerabova, zelerova, karfiolova, dynova, hrachova, a k tomu zemiacky a fasirku, alebo vajicko na tvrdo, volske oko. gulas, rizoto, granatir, cestoviny na x sposobov. u nas chutia so syrovou omackou a sunkou. alebo jednoducho rychlo sampionova omacka na cestoviny, to je hotove za chvilocku. a zase kuracie mäso na x sposobov. na stave s roznou zeleninou, alebo vo vajicku, alebo zapekane. atd atd....kuraci perkelt s haluskami, ten maju deti radi.....

luba28
8. jan 2014

@janulienka2181 ja varim pre vsetkych to iste,len nedokorenujem tolko,..kazdy si potom dochuti sam,...

janulienka2181
autor
8. jan 2014

@linda20111 maly uz papa uplne vsetko co mi ale neviem co uz varit varim stale to dokola...

janulienka2181
autor
8. jan 2014

@baryana to je ale vela 🙂 ale oni by najmenej polku z toho nepapali obaja su fajnovi 🙂 a mali nam halusky papat zatial nechce a ani perkelt... A masko na stave so zeleninou to robim stale dokola...

janulienka2181
autor
8. jan 2014

@zuzana113 velmi dobry napad 🙂) dakujem

siska53
8. jan 2014

@linda20111 aj,ja to tak robim 🙂)