Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Denné menu 16 mesačného dieťatka

alexandra2710
16. mar 2015

ahojte..chcela by som si vypocut..teda precitat 🙂 par nazorov,ako vyzera stravovanie vasich deti priblizne v nasom veku..16 mesiacov..nie zeby sa mi zdalo,ze mala malo papa..to nie..len mi zacina odmietat ranne mlieko...a vecernu kasu :( neviem,ci cez den jej staci,co spapa...tomu by som rozumela,ak by nechcela len vecer...ale rano? :( celu noc prespi..tak akosi neverim,ze rano nie je hladna 😒

moni244
16. mar 2015

@alexandra2710 moja sa odstavila v 14 mesiacoch, UM nechcela, kaše tiež, tak raňajky mala jogurt a pečivo, alebo len pečivo s niečim, večera krupica, puding, pečivo, polievka, proste to, čo my, keďže nechcela UM, tak som jej zaradila viac syrov, jogurtov a podobne, sem tam kravské mlieko

alexandra2710
autor
16. mar 2015

@moni244 my sme na UM od narodenia..a nejaky cas vlastne uz na kravskom..ibaze tak ako zacala nechciet UM...teraz zacina "nechciet" kravske..nie je este skoro,aby sa mlieko "vylucilo" a prijimala ho akurat tak v jogurte a syroch? 😒

moni244
16. mar 2015

@alexandra2710 moja to tak má už vyše roka, čo som mala s ňou robiť, keď to nechcela? nútiť ju? 😉

sviecka
16. mar 2015

@alexandra2710 nas bol stale na UM, od 1 roka pije kravske. Od 7 mes papal mlieko len v noci, cez den nechcel vobec. Tiez ma 16 mes 🙂 ranajky: vacsinou vypije cca 150-200ml mlieka nad ranom, takze po zobudeni jogurtik, pecivo alebo to, co my: parky, prazenica, krupica, slaninka,... po spanku domacu vyzivu s piskotami, ked sme na prechadzke v obchode chce rozok, ale nezje cely a potom polievocka, tej zje vela a ide zas spinkat. Po zobudeni druhe jedlo, neskor ovocie, chrumky a pred spanim musi mat tiez polievocku, ale spapa dost hustu.

alexandra2710
autor
16. mar 2015

@moni244 jasne ze nenutit 🙂 len som chcela vediet,co jedavaju ostatne deti v jej veku..pretoze vacsinou..ked to spomeniem..tak sa zhrozia ludia..ze mlieko je dolezite a mala by ho pit..no co mam robit,ked rano da do seba max 50ml..pri vacsom uspechu 100...to mi uz nik nepovedal 🙂

alexandra2710
autor
16. mar 2015

@sviecka tak papame podobne ako vy 🙂 skor chce to co my..ako mlieko...ked jej dam vecer krupicu..a uvidi niekoho nieco ine jest..momentalne ju nechce..a ani ked ju krmim osamote..uz tej krupici velmi "po boku" neda 🙂

moni244
16. mar 2015

@alexandra2710 ja som si už na to zvykla, aj na tie zhrozené pohľady, že jej dávam kravské mlieko, nechce, nechce, nútiť ju nebudem a na ostatných kašlem 😉

alexandra2710
autor
16. mar 2015

@sviecka a ten rozok..to je aj nasa "mania"...len ona dokaze zjest aj 1 a pol :D i ked s tou polovickou sa uz potom viacmenej hra...a do kociara je nutne vypustit sliepky :D

Tu začni písať odpoveď...

Odošli