• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detské recepty. Tipy na polievočky, kašičky, atd.

27. júna 2014 
@egyptanka dakujem za tip, vyskusam :wink:
13. dec 2013 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@egyptanka
rastlinne mlieko - tak toto počujem asi 1x v živote. Čo to je? Ozik a len tak na okraj - kojíte sa s Natálkou? :slight_smile:
14. dec 2013 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@beju rastlinne mlieka vznikaju vlastne stiepenim skrobov, mozes si take mlieko vyrobit aj doma.
http://www.rawsuperfood.cz/rawsuperfood/5-RAW-recepty/34-Rostlinna-mleka-a-napoje
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/homemade-rastlinne-mlieka-2/
Ak sa ti nechce vyrabat doma, tak kopec ich najdes v bio obchodoch alebo v DMke. Tym, ze su vyrabane z rastlin tak nezatazuju organizmus tak ako kravske mlieko.

Jooooj a Natku uz nedojcim. Ta sa sama odstavila ked mala necelych 15 mesiacov. Po prvej menstruacii to islo dole vodou. :frowning2:
14. dec 2013 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
:slight_smile:
29. dec 2013 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozna nekdo dajaki chocoladovi recept
:grinning:
29. dec 2013 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto napísať recepty na domáce kašičky pre 8 mesačné bábätko?
9. jan 2014 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj vie niekto poradit nejakú mamicku tu na MK ktorá ma fotoblog s receptami pre dieťatko? Jeden super som tu videla ale uz ho neviem nájsť. Diky
29. apr 2014 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.
moj maly vobec nechce papat taku surovu zeleninu ani ovocie.. neviem ako ho "donutit" jedine ako do neho dostanem je detska vyziva OVKO... a to je mu jedno aka prichut.. a bez problemov to zje :D jedine co si hovorim.. ze aspon ze to je bio.. a je to kvalitnejsie ako ine kupovane vyzivy :slight_smile:
26. jún 2014 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julia283 ovko bolo pred mesiacmi vyhlasene zetam nieco nebolov poriadku,tak odporucovali nekupovat,ale uz to asi dali doporiadku
27. jún 2014 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš