Detské recepty. Tipy na polievočky, kašičky, atd.

ena
25. jún 2006

No a v tejto teme by mohli byt recepty na detske polievocky, kasicky a ine maglajziky 🙂

tajka1986
13. dec 2013

@egyptanka dakujem za tip, vyskusam 😉

beju
14. dec 2013

@egyptanka
rastlinne mlieko - tak toto počujem asi 1x v živote. Čo to je? Ozik a len tak na okraj - kojíte sa s Natálkou? 🙂

egyptanka
14. dec 2013

@beju rastlinne mlieka vznikaju vlastne stiepenim skrobov, mozes si take mlieko vyrobit aj doma.
http://www.rawsuperfood.cz/rawsuperfood/5-RAW-r...
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/homemade-rastlinne-mlieka-2/
Ak sa ti nechce vyrabat doma, tak kopec ich najdes v bio obchodoch alebo v DMke. Tym, ze su vyrabane z rastlin tak nezatazuju organizmus tak ako kravske mlieko.

Jooooj a Natku uz nedojcim. Ta sa sama odstavila ked mala necelych 15 mesiacov. Po prvej menstruacii to islo dole vodou. ☹

499fjfjf
29. dec 2013

ahojte
🙂

499fjfjf
29. dec 2013

pozna nekdo dajaki chocoladovi recept
😀

moonlighting
9. jan 2014

Ahojte, vie mi niekto napísať recepty na domáce kašičky pre 8 mesačné bábätko?

bastika
29. apr 2014

Ahoj vie niekto poradit nejakú mamicku tu na MK ktorá ma fotoblog s receptami pre dieťatko? Jeden super som tu videla ale uz ho neviem nájsť. Diky

julia283
26. jún 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

moj maly vobec nechce papat taku surovu zeleninu ani ovocie.. neviem ako ho "donutit" jedine ako do neho dostanem je detska vyziva OVKO... a to je mu jedno aka prichut.. a bez problemov to zje :D jedine co si hovorim.. ze aspon ze to je bio.. a je to kvalitnejsie ako ine kupovane vyzivy 🙂

pacica
27. jún 2014

@julia283 ovko bolo pred mesiacmi vyhlasene zetam nieco nebolov poriadku,tak odporucovali nekupovat,ale uz to asi dali doporiadku

lucifuk131
11. jún 2017

Ahojte. Moja dcera ma 8 mesiacov (o 2 tyzdne 9) a nechce jest nic co nie je zmixovane na jemno. Ak su co i len male kusocky tak ju nadvihuje a uz nechce nic jest. Ako ju mam naucit na drobne kusky?😢

karin158
10. aug 2017

@sunny6 prosim vas a tuniaka kupujete na oleji? V konzerve ?

nikuska255
23. jan 2018

@samera m v