Domáca majonéza

simca06022011
18. jan 2015

No som zúfalá, ako robíte domácu majonézu, mám Infiny Force tycovy mixer rovno aj s nástavcom na majonézu... robila som podla videa

https://www.youtube.com/watch?v=HtxZKEGXhdg

aj podla navodu a aj podla receptu na nete.. a proste nic... vyhodila som uz hadam do kosa 5 vajec a ani neviem kolko oleja... Vymixujem tak nanajvys zltu vodu... ide ma porazit.

Ako to robite?

nikawero12
18. jan 2015

Ja na domácu majonézu používam tiež mixér, ale nie tyčový, ale starú obyčajnú ETA-u a robím to na malých otáčkach. Najskôr si ale pomiešam žltka s horčicou a trochou oleja a ked zahustne, tak až potom pridávam postupne olej....určite nie všetok olej naraz!

miku1
18. jan 2015

@simca06022011 Nerobím tyčovým mixérom, robím klasickým. Olej prilievam pomaly a postupne.

titkovamiriam
18. jan 2015

ja ako
@miku1 do žltok pomaličky olej za staleho miešania a az ked je majoneza hotova dochucujem

kengurica
18. jan 2015

Slaham to bud klasickou vidlickou, alebo metlickou - rucne.
Treba dodrat tieto zasady:
1. treba kvalitny olej - mama raz chcela robit z nejakeho :tesco vyhodny nakup", alebo nieco podobne - an nevyslo, to, potom dala normal raciol a slo to.
2. neslahat to prudko
3. vsetky suroviny musia mat rovnaku teplotu. (olej z kuch.skrinky a vajicko rovno z chladnicky - zle)
Davam zltka, trosku octu, trosku horcice a sol, a do toho miesam olej.........vzdy vjde OK...

fopka
18. jan 2015

klasickym robotom...dam trochu oleja,vajcia,korenie...ja davam aj lyzicku horcice,kysle uhorky a cibulu-to je uz vlastne ochutene ako tatarska...ale princip ten isty.. zamixovat a potom postupne pomaly dolievat olej,kym nezhustne

ckatka
18. jan 2015

@simca06022011 mne sa toto stalo minule - cerstve vajcia(zltka), kvalitny olej, vsetko rovnakej teploty - mixer ako vzdy....a cele zle, zlta voda, 2x po sebe. Potom som sa nastvala, hodila som do mixera cele 3 vajcia, polievkovu lyzicu horcice, sol a praskovy cukor - nechala vyslahat asi minutu a do toho prilievala pomaly olej. A je vyborna, odteraz uz do vajec vzdy davam horcicu skor ako olej. 🙂

simca06022011
autor
18. jan 2015

no skusim este... aj ked uz nemam velmi chut... :P A teda neviem co kto mysli kvalitnym olejom... ja poznam olivovy, slnecnicovy.. a obycajny na vyprazanie typ raciol fritol a podobne, co ani nekupujeme. Cize ja mam doma iba tie bio slnecnicove a olivove oleje... tak ktory vybrat? :/
Ale ako vidim, mala som vajicka rovno z chladnicky :P Tak este skusim.. inak som to robila rovnako ako vo videu...

tykat
18. jan 2015

Robim z celých vajec. Cca hodinu vopred vyberiem všetky ingrediencie na linku aby mali rovnaku teplotu. Šľahnem do mixera 3 vajíčka, odmeriam cca 3-4 deci oleja (teraz som mala Vénusz) do odmerky a idem na to. Zapnem mixer a zo začiatku PO KVAPKÁCH prilievam olej a šľahám "do bezvedomia". Takto prilievam až kym zmes nezačne belieť a hustnúť. Potom uz lejem smelšie ale stále pomaličky. Este sa mi nestalo ze by majonéza nevyšla. Potom dochucujem - soľ, horćica, čierne korenie, voda z uhoriek...

majusqwa
18. jan 2015

rozbijem vajce do úzkej nadobky, nalejem na to olej, ponorim tycovy mixer, zapnem a pomaly ťaham hore. teploty neriešim, ani olej. vzdy sa mi podarila

jvlo
19. jan 2015

vajce, troska soli, cierneho korenia, pol lyzicky horcice, vlejem tam deci oleja a tycovy mixer zapnem na maximum, chvilu slaham, ak sa mi zda redsia, pridam este trosku oleja.....raz sa mi stalo, ze nevysla, ale to som vymenila klasicky slnecnicovy olej za olivovy....s tym sa to neda