Domáci nemiesený chlieb

bublinka50
3. mar 2012

ahojte som tu nova a tymto sposobom by som chcela medzi vas zapadnut 🙂 a ponukam vam perfektny receptik aj ked je kusok zdlhavy ale nevadi 🙂 mamickam na materskej sa urcite hodi a pocas spinkania babatka sa chlebik upecie 🙂 a manzel vas vychvali do neba 🙂 tak vam prajem pekny den a ak vyskusate ozvite sa 🙂

http://varecha.pravda.sk/recepty/domaci-chlieb-...

bublinka50
autor
3. mar 2012

práve som ho zamiesila a čakame do rana 🙂 😕

alami
4. mar 2012

@bublinka50 no ako sa ti vydaril? 😉

bublinka50
autor
7. mar 2012

mozem povedat ze skvele ako do hodinky nebol 🙂 fajne cerstve masielko navrch tuniak paprika posolit a mnamka uz bola v brusku aj muzik si bral do prace 🙂 mozem odporucat 😉

verarus
18. mar 2012

dnes som ho upiekla,naozaj paradny recept,ale kedze mam len plechove pekace,piekla som na papiery na pecenie a vydaril sa,nebol prilepeny,urcite odporucam. 🙂

audiova
28. jan 2013

tak tento robím aj ja v normálnej jenskej mise a nechám ho ešte piecť otvorené 30min nie 15 ako sa píše v recepte.potom ja taký super chrumkoš 🙂.u nás nestačí ani vychladnúť.

tepka
6. feb 2013

Mne sa vydaril super z bielej múky potom som dala 3 poháriky tej celozrnnej ale 3x som to robila a 3x nebol nafuknutý a bol veľmi riedky asi tam pôjde iný pomer tak neviem asi len 1šalku skusim dať tej celozrnnej nech to je take zdravšie...ale je super🙂

tepka
6. feb 2013

@audiova ano aj ja v jasnskej a nelepí sa vôbc a super kôrka🙂dam tam aj ľanove semienka na vrch aj sezam mnaaaam