Grilovacia panvica

janasim
5. jan 2017

Kočky dnes v nákupnom ošiali som sa sa stala majitelkou grilovacej panvice,ale okrem pripravy kuracich prs neviem ako ju využiť.Poraďte nejaké tipy.Ďakujem

lavender273
5. jan 2017

Grilovana zelenina, ryby, syry ( haloumi je moj oblubeny) ... na nete musi byt vela receptov 🙂

janasim
autor
5. jan 2017

Pozrela som akurat grilovany encian,a nejaké plnené kur.stehná,aj ryba moze byt dobra

lavender273
5. jan 2017

Ja si myslim ze grilovat na tom sa da skoro vsetko 🙂 kuracie stehna som neskusala, skor len take rychle jedla.

lavender273
5. jan 2017

Rozne spizy (zeneninove, alebo masove (, domaci burger ( hovadzie mlete maso ) ...boze zase som hladna 😅 v anglictine som nasla viac receptov ako v slovencine.

ukulela
5. jan 2017

@janasim aka je? ja mam grilovaciu s takou mriezkou dole (nie rovnoobeznymi ryhami, ale tesna mriezka) a nie je teflonova. a ma hrube dno. vela som si od nej slubovala, ale teda nejake extra grilovane steaky sa na nej urobit nedaju ... encian by som tam negrilovala, zvacsa na nej teda len opeciem narychlo maso - a to potom bud uz jeme, alebo ho este aj podlievam normalne a dusim ... viac menej ako normalnu panvicu ju pouzivam 🙂
inac na takej echt grilovacej okrem akehokolvek masa - tensich, ci hrubsich platkov,bravcove, hovadzie, kuracie, ryby, len korenene ale aj marinovane - tak zeleninu - cukiny, sampinony, ... hamburgery z kvalitneho doma mleteho napr. .. paprika grilovana, aj plnena nejakym syrom napr.
... kurde, asi som hladna ... 🙂

ukulela
5. jan 2017

@lavender273 dala by som vykostene - mam radsej stehna vykostene, ako prsia, tie su suche ... ale take dobre stehna s fajnym korenim, dakym platkom anglickej slaniny ...

janasim
autor
6. jan 2017
janasim
autor
6. jan 2017

Praveze tie mriezky su nic moc take nízke,taka s vyssimi stala skoro 40 eur

lavender273
6. jan 2017

No to ano, mriezky su dost nizke. Ale tak grilovat sa na tom da 🙂 poprosim fotodokumentaciu jedla 😉

janasim
autor
6. jan 2017

@lavender273 no prave sme zozrali 🙂,samozrejme sa mriežky neotlacili do maska,je to ako obycajna panvica,su naozaj nizke

janasim
autor
6. jan 2017